Familieberichten 14 dinsdag 22 maart 2016 Gerardus Maria de Caluwé Gerard kükookop fllensenlinq.nl George van Vooren Willibrordus Arthur Joseph Marie Verschueren Willem Bozena Maria Raczko Donderdagavond zal nooit meer hetzelfde zijn Willem we zullen je enthousiasme missen Wij wensen zijn Bozena, Robert en Willemijn en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Dees, Johan, Michel, Peter, Rob en Ronald Willem Verschueren docent techniek Willem Verschueren Willem Verschueren Getroffen zijn we door het overlijden van dhr. W.A.J.M. Verschueren echtgenoot van onze gastouder mw. Bozena Verschueren-Raczko Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, zoon en familie. Wij wensen hen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie, Raad van Toezicht en het Gastouderbureau van Kinderopvang Zeeuws-Vlaanderen Onze stille kracht Georgette Augusta August Maria Suy 27 mei 1940 t 19 maart 2016 George Victor Joseph Maria Jannis Joost van der Lijke Jan Jan van der Lijke zoveel wilde je nog doen zoveel wilde je nog leren zoveel wilde je nog ontdekken en nu is je weg al ten einde Diep bedroefd, maar dankbaar voor wie hij voor ons was, is zacht en rustig heengegaan mijn lieve man en pa echtgenoot van Graauw en Langendam, Hulst, 30 november 1952 18 maart 2016 Hulst: Bozena Verschueren - Raczko Robert en Willemijn Familie Verschueren Mevrouw Raczko en familie Stijn Streuvelsstraat 20, 4561 NR Hulst U kunt afscheid nemen van Willem in familie kamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 23 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 maart om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats te Graauw. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Elke maandagochtend start het schoolleven weer op. Deze week werden leerlingen en medewerkers van het Reynaertcollege erg stil bij het bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega De afgelopen maanden heeft Willem met al zijn energie gevochten tegen een zeer ernstige ziekte en toch probeerde hij zo goed mogelijk betrokken te blijven bij het schoolleven. Zo heeft hij veel respect bij ons afgedwongen. Het recent uitreiken aan Willem van de Hulster Pelgrimstas beschouwen wij als een terechte waardering voor zijn grote maatschappelijke inzet. Wij zullen Willem als betrokken docent en collega gaan missen en wensen zijn gezin en familie veel sterkte in de komende tijd. Namens leerlingen, medewerkers, ouders en schoolleiding. Piet de Witte, voorzitter College van Bestuur Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hij was lid van onze duikvereniging vanaf het begin en sinds 2014 bestuurslid. We zullen hem blijven herinneren als een zeer betrokken clublid en buddy. Wij wensen Bozena, Robbert, Willemijn en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur Bermuda Divers - Hulst Diep geschokt zijn wij door het onverwacht overlijden van onze voorzitter en mede-oprichter Hij heeft 35 jaar leiding mogen geven aan de Handy-club in Hulst. Een gedreven collega met enorme inzet, wij zullen hem erg missen. Wij wensen Bozena, Robert en Willemijn en familie veel kracht en sterkte met dit enorme verlies. Collega's en kinderen Handy-club Wanneer ik morgen doodga, vertel dan aan de bomen hoeveel ik van je hield. Vertel het aan de wind, die in de bomen klimt of uit de takken valt, hoeveel ik van je hield. Hans Andreus Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Koewacht: Georgette Koewacht: Maarten en Odilia Martijn, Eline Amsterdam: Loes en Ron Robin Koewacht: Heieen en Henri Laura, Emelie Nieuwstraat 59, 4576 AJ Koewacht U kunt afscheid nemen van Gerard in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 24 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 25 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend bent u welkom voor een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet en verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Aardenburg, 4 juli 1949 Goes, 19 maart 2016 Broers, zussen, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten Correspondentieadres: Bogaardstraat 6, 4527 EB Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 24 maart om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.-gedeelte van de algemene begraafplaats te Goes, naast het rouwcentrum. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van bovenge noemd rouwcentrum gelegenheid om de familie te condoleren. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die George gedurende vele jaren in zorgcentrum 'Ter Weel', locatie 'Gasthuis' te Goes heeft ontvangen. Zijn laatste tocht, alleen aan het roer, vaart hij uit... Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Nelly Willemsen Breskens, 31 maart 1934 Breskens, 18 maart 2016 Breskens: N.C. van der Lijke-Willemsen Breskens: Huib in herinnering en Elise Valery en Pieter Marinda en Henk Smoeffel Badoe Lucca i's Breskens: Anita en Roland Leonie V en Peter Correspondentieadres: Westlandstraat 4-206,4511 XX Breskens Een speciaal woord van dank aan allen voor de goede verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. '.V. ''v\ Met verdriet vernamen wij het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen (tante) Nellie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Joost van der Lijke (in herinnering) Mien van der Lijke-Fenijn Huib-Rita, Joke-Rinie, Jaap-Saskia en kinderen Breskens, 21 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43