LEES UW KRANT DIGITAAL! €399 €499 Op smartphone, tablet, pc of laptop 26 Barcelona en omgeving Makarska Rivièra en Dubrovnik SÊ 10 dagen 12 dagen V MELD U NU AAN OP PZC.NL/ABONNEE Slechts v.a. Slechts v.a. Vertrekdata en prijzen 2016 prijs per persoon BETAAL GEEN RESERVERINGSKOSTEN!* Boek met actiecode BAR10 Vertrekdata en prijzen 2016 prijs per persoon BETAAL GEEN RESERVERINGSKOSTEN!* Boek met actiecode MAK12 Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis ~\JüP pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Altijd en overal beschikbaar. Uw vertrouwde krant digitaal. Toegang tot alle regio-edities. Ook op vakantie op de hoogte blijven van al het nieuws. U hoeft zich slechts eenmalig aan te melden. dinsdag 22 maart 2016 De ruige kusten van Noord-Spanje zijn een lust voor liefhebbers van uitgestrekte panorama's, smalle kustwegen en leuke stadjes die tussen rotsen en stranden ingebouwd zijn. Dit is het gebied van Spanje met z'n eigen taal en cultuur en de trotse hoofdstad Barcelona. De Costa Brava, een gebied dat beroemd is vanwege haar prachtige stranden en de bijna altijd aanwezige zon. Costa Brava betekent in het Spaans 'woeste kust' en wordt beschouwd als het mooiste deel van de Spaanse Middellandse Zeekust. Onze verblijfplaats is de badplaats Pineda de Mar of Santa Susanna, deze 2 plaatsjes liggen tegen elkaar aange- Maandag 11 april Maandag 23 mei Maandag 4 juli Maandag 18 juli Maandag 1,15 augustus Maandag 29 augustus Maandag 12 september Maandag 26 september Maandag 10 oktober €399,- 499,- 529,- 549,- 549,- 499,- 499,- €459,- €399,- bouwd. Deze plaatsjes bieden alles wat de meest verwende badgast zich wenst. In Santa Susanna kunt u heerlijk flaneren langs het strand, de boulevard en de terrassen. Santa Susanna is tevens het ideale uitgangspunt voor interessante excursies. Deze stad zal u versteld doen staan van de vele beziens waardigheden. We gaan lekker flaneren over de beroemde wandelpromenade Ramblas en zien o.a. de Sagrada Familia, verschillende Gaudi gebouwen, het Olympisch dorp en de haven. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen op heen- en terugreis in Midden- Frankrijk 7 overnachtingen in het Tahiti Playa hotel Dagelijks goed verzorgd ontbijt en dinerbuffet of een 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelastingtol- en parkeergelden De Makarska Riviera is de kuststrook tussen Split en Dubrovnik. Deze Riviera is een van de mooiste gedeeltes van de Adriatische kust met ontelbare zand- en kiezelstranden, pijnbomen, olijfbomen, wijnranken en vredige baaitjes. Het noordelijke deel ligt aan de voet van het Biokovomassief. Dit bergmassief heeft vreemd gevormde karstforma- ties met grotten en diepe kloven. Het beschermt Maandag 18 april Maandag 2 mei Maandag 16 mei Maandag 30 mei Maandag 27 juni Maandag 11 juli Maandag 25 juli Maandag 8 augustus Maandag 22 augustus Maandag 5 september Maandag 19 september Maandag 3 oktober Maandag 17 oktober €499,- 599,- 629,- 649,- 649,- 649,- 669,- 669,- 649,- 629,- 619,- 599,- €499,- de Riviera tegen de koude winden uit het noorden, waardoor de zeewatertemperatuur al vroeg in het voorjaar aangenaam is. Wij verblijven tijdens deze rondreis in het kleine maar mondaine vissers plaatsje Podgora, waar u de schoonste stranden van de Dalmatische kust vindt. Podgora is een ideaal uitgangspunt voor de mooie excursies die Bolderman met u gaat maken. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 2 overnachtingen in de omgeving van Zagreb 7 overnachtingen in ***hotel Aurora in Podgora Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en een 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met reisleider/ chauffeur Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelastingtol- en parkeergelden Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. *Actie is geldig t/m 25 maart2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen. Fouten en ANVR v'jj'l/ prijswijzigingen voorbehouden. FZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 27