Familieberichten ^9 HH. i ■Uitrikufvuigimj. J? M kükookop q fflensenlinq.nl c 14 zaterdag 19 maart 2016 Cornelia Sara van Antwerpen-Meeuwse Ada Overman-Polak Gerard Boot Cornelis Guijt Janna Catharina van den Hoek - Goosen Arend Jan Wagenvoort Magda Beatrijs Lockefeer-Roelofs 3 - Corrie - Adrie Dingemanse Neeltje van der Graaff-van Belzen Gillis de Nooijer Johanna Maria Hoogstrate-Bustraan ~Jo~ Martina Maria Boonman - de Baar Cor Elisabeth Wilhelmina van Velzen Pieter Versluijs Na een energiek en kleurrijk leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn levenspartner, onze lieve mama, schoonmama en bonuna weduwe van Emile Lockefeer 31-1-1938 117-3-2016 Etten-Leur Siem van der Weijden KoewachtPascaline en Evert Leontine Louis Karei Pieter Axel Jacques en Saskia Nikki KoewachtLambert en Anneloes Victor- Olivier Emile 17 maart 2016 Zeestraat 6 4571 BD Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaats vinden op woensdag 23 maart om 13.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein in Zuiddorpe. Aansluitend heeft de begrafenis plaats op de R.K. begraafplaats aan de Westsingel in Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant Zomerlust, Boslaan 1 in Axel. Dinsdag 22 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraaf plaats aan de Westsingel in Axel. Onze dank gaat uit naar de huisartsen Hoefman en Van Mackelenbergh en de medewerkers van Zorgsaam Thuis voor hun grote inzet en liefdevolle zorg. Voor uw blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Maart 2016 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank, het heeft ons goed gedaan. Adrie Dingemanse - Wilderom kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2016 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, maart 2016 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de crematie plechtigheid. J. de Nooijer-Wisse Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, maart 2016 Voor uw warme belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en tante betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Dit medeleven is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Wij missen haar, maar dragen haar in onze harten tot in lengte van dagen. Namens de familie Middelburg, maart 2016 V Vei heeft mij, de kinderen en kleinkinderen ontzettend goed gedaan; uw aanwezigheid bij het afscheid van Uw condoleances mondeling of in de vorm van een kaart of brief geven ons kracht bij het verwerken van het verdriet. Hartelijk dank, Coby Boot Kinderen en kleinkinderen Kortgene, maart 2016 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, maart 2016 Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder De vele persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons ontroerd en getroost. Het heeft ons enorm gesteund te merken wat een bijzonder geliefde vrouw Tinie is geweest. Rinus Boonman John Jacqueline en Joan Driewegen, maart 2016 Een speciaal woord van dank voor huisarts de Graaf voor zijn begeleiding en goede zorg. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens Cor zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Voor altijd in ons hart, Gonnie Kees en Valerie Els Vincent en Dominique Daphne maart, Middelburg. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en "oma zeeland" Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Voor alle blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder een woord van dank aan de verzorgsters en vrijwilligers van zorggroep 'Ter Weel' in Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Ook een woord van dank aan de kerkenraad van de Geref. Gemeente te Krabbendijke voor de geestelijke verzorging en aan ds. C. Sonnevelt voor het leiden van de rouwdienst. Fam. Van Velzen Maart 2016. Lieve mensen, na het overlijden van mijn dierbare man wil ik op deze wijze iedereen heel hartelijk danken voor alle medeleven door middel van kaarten en (persoonlijke) woorden van troost en steun. Dit heb ik als ontroerend en hartverwarmend ervaren en heeft me weer moed gegeven om mijn leven zonder Piet verder op te pakken. Albien Versluijs-Cornelisse Biggekerke, maart 2016 Na het overlijden van onze vader, opa en ouwe-opa willen wij u allen bedanken voor de mooie en fijne woorden, telefoontjes, kaarten en voor uw aanwezigheid tijdens de begrafenis. Het heeft ons heel veel goed gedaan en troost gegeven. Mede namens mijn man, kinderen en kleinkinderen: Gerdie Francke-Wagenvoort Maart 2016 Kievitlaan 23, 4461 RA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70