t Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 18 zaterdag 19 maart 2016 Rinus Rijk Viet Verscfiuure Cornelia Sara van Antwerpen-Meeuwse Catharina Meijers - Dingemanse Magda Beatrijs Lockefeer-Roelofs George Alphons Albicher Maria Theresia Neve Jan van Doezelaar Germaine Pateer-d'Hooghe - Corrie - Irène de Waele-IJsebaert Martina Maria Boonman - de Baar Na een lang en gelukkig leven is zacht van ons heengegaan Mevrouw Anna van Damme weduwe van de Heer Emile Pladet geboren te Hontenisse (NL) op 19 januari 1915, ingeslapen te Antwerpen L.Ó., WZC 't Zand, op 17 maart 2016, gesterkt door de ziekenzalving. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het Rouwcentrum Van Bogaert, Katwilgweg 7 - Waterwilgweg 3, 2050 Antwerpen, België op dinsdag 22 maart 2016 om 11 uur. Samenkomst in het Rouwcentrum Van Bogaert om 10.45 uur. Mw. M. Doe - de Schepper, Wijnbrugstraat 273, 3011 XW Rotterdam, Nederland. Begraf. Van Bogaert, Zwijndrecht - Antwerpen - L.O., Tel.: 0032 3 252 71 62 0032 3 219 04 04 Condoleances mogelijk via www.begrafenissenvanbogaert.be In stilheid en vertrouwen zal uw sterkte zijn. Na een lang leven, gekenmerkt door eenvoud en hartelijkheid, is overleden onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Christiaan Meijers 27 augustus 2005 Zoutelande, Middelburg, 14 augustus 1920 17 maart 2016 Middelburg: Mattie van den Broeke - Meijers Tonnie van den Broeke (in herinnering) Bonaire: Jasper en Carla Meijers - Cornelisse Koudekerke: Jaco en Gretha Meijers - de Nood klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers van zorgcentrum "Rustenburg" en de artsen van der Velde en Albers voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Noordeinde 3 4371 TE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 22 maart om 11.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Catharinakerk. Met een lach en een traan, heeft onze oma het leven verlaten. De rijke herinnering aan haar lieve, zorgzame en altijd opgewekte karakter dragen wij voor altijd met ons mee Bedankt voor alles lieve OMA MEIJERS Rust zacht. Je klein- en achterkleinkinderen: Marcel en Gitte, Jente, Otte Karin en Tanneguy, Timo, Floor, Lucas Judith en Neil, Noah, June Chris Stijn Gerben Margriet Na een energiek en kleurrijk leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn levenspartner, onze lieve mama, schoonmama en bomrna weduwe van Emile Lockefeer 31-1-1938 117-3-2016 Etten-Leur Siem van der Weijden KoewachtPascaline en Evert Leontine Louis Karei Pieter AxelJacques en Saskia Nikki KoewachtLambert en Anneloes Victor Olivier Emile 17 maart 2016 Zeestraat 6 4571 BD Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaats vinden op woensdag 23 maart om 13.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein in Zuiddorpe. Aansluitend heeft de begrafenis plaats op de R.K. begraafplaats aan de Westsingel in Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant Zomerlust, Boslaan 1 in Axel. Dinsdag 22 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraaf plaats aan de Westsingel in Axel. Onze dank gaat uit naar de huisartsen Hoefman en Van Mackelenbergh en de medewerkers van Zorgsaam Thuis voor hun grote inzet en liefdevolle zorg. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze ouders, groot- en overgrootouders en Uw betrokkenheid was voor ons een steun en zal een dankbare herinnering blijven. Freddy en Edith Lydia en Gerard Kinderen en kleinkinderen Maart 2016 He was my North, my South, my East and West, My working week and my Sunday rest... W.H. Auden Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven na het geheel onverwacht overlijden van Het heeft ons erg goed gedaan. Marianne Rijk-van Essen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2016 Voor de vele bewijzen van medeleven ondervonden na het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer, oom en oudoom betuigen wij iedereen onze welgemeende dank. Familie van Doezelaar Hoek, maart 2016 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze mama en mit Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en (achter)kleinkinderen St. Jansteen, maart 2016 'en nu is het stil Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van onze pa, opa en ouwe opa Dit heeft ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Namens familie Verschuure Goes, maart 2016. Voor uw blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Maart 2016 Een hand, een kaart, een groet... doet zo goed, als je iemand waar je van houdt, ineens missen moet. Uw aanwezigheid, uw troostende woorden en de vele kaarten die we mochten ontvangen bij het afscheid van onze ma en oma hebben ons erg goed gedaan. Onze hartelijk dank daarvoor. Anton en Willy Ferry en Kimberley, Isa-Lynn Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder De vele persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons ontroerd en getroost. Het heeft ons enorm gesteund te merken wat een bijzonder geliefde vrouw Tinie is geweest. Rinus Boonman John Jacqueline en Joan Driewegen, maart 2016 Een speciaal woord van dank voor huisarts de Graaf voor zijn begeleiding en goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50