OyarJailai) J? (J) mensen inq.nl Familieberichten Peter Hendriks Johannes Lansen Hans Maria Louisa Philomena van de Vijver Ronald Antoon Cauwels Hendrik Koekkoek - Henk - Cornelia den Engelsman-van Doeselaar Annie Hendriks - Röttjers Riet Schouten Anna Maria Stroobant Hans Lansen Hans Lansen kijk ook op zaterdag 19 maart 2016 17 Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. delen wij mede, dat nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma A Clinge, 14-11 -1921 t Hulst, 16-3-2016 weduwe van Honoré Desiré de Bruyne Marleen en Frans, Eline en Mart ]o en Annemarie, Nadine Hulst, 16 maart 2016. Correspondentieadres: Blaauwe Hofke 22 4561 NV Hulst. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 23 maart 2016 om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatshebben. Afscheid van haar nemen is mogelijk woensdag vóór de uitvaartdienst 23 maart van 9.45 - 10.15 uur in uitvaart centrum "De Ridder". Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Mijn alles en toeverlaat is totaal onverwacht uit mijn leven weggerukt Aardenburg, 10-11-1945 t Schoondijke, 15-3-2016 Vanessa Cauwels - Van Langenhove •1DeeDee Jules Straatje van Vermeer 6, 4507 BP Schoondijke Ronald is gecremeerd zonder tra la la. Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. echtgenoot van Jozina Elizabeth Wieland Zaamslag, 20-10-1935 t Terneuzen, 17-3-2016 Jopie Noël Molenstraat 15 4571 EZ Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. "Kijk niet hoe ik nu ben maar denk aan mij zoals ik vroeger was.. In haar huis, omringd door haar kinderen en kleinkinderen is vredig heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Gelein den Engelsman A 17 januari 1925 f 16 maart 2016 G. den Engelsman Rinaen Gijs Helmendag-den Engelsman Corrie en Chris t Smallegange-den Engelsman Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Oostelijk Bolwerk 40 4531 GX Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 22 maart om 13.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een heel gelukkig leven heeft hij nu zijn laatste rustplaats opgezocht. Donderdag is van ons heengegaan Ridder in de Orde van Oranje Nassau voormalig directeur van JP Janssen Ubbergen, 20 mei 1928 t Venlo, 17 maart 2016 weduwnaar van in liefde verbonden met Marja Esther Peter en Marga Peter en Dorian Bart en Ester Joost Herwin en Marijke Ruudje en Nicky, Sophie Loes en Dimitri Kim en Bart 2e Lambertusstraat 23, 5921 HW Blerick De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 23 maart om 11.00 uur in de St. Antoniuskerk, gelegen aan de Antoniuslaan te Venlo-Blerick. Aansluitend zal pa in besloten kring gecremeerd worden. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. U kunt persoonlijk afscheid nemen van pa op dinsdag 22 maart van 18.00 uur tot 18.30 uur in uitvaartcentrum Monuta Vaessen, Guido Gezellestraat 36 Venlo-Blerick. In plaats van bloemen liever een gift voor KiKa. Collectebussen hiervoor zullen aanwezig zijn bij de uitvaartdienst. Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Hans heeft ons te vroeg verlaten. Onwezenlijk, niet te begrijpen. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... in liefde verbonden met Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Terneuzen: Annie Stroobant Kinderen en kleinkinderen 16 maart 2016 Churchilllaan 884, 4532 JE Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 maart om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 12.30 tot 13.00 uur. In de ontvangkamer van het crematorium kunt u schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig en aangedaan zijn we na het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom IJzendijke )an en Suus (in herinnering) Terneuzen Liesbeth en André Middelburg Ronald en Marian Evi en Eline Den Haag Carolien Zaamslag Kees (in herinnering) Ria en Helaire Terneuzen Niels en Sharon Marith en Norah Zaamslag Annika en Eric Julia en Robine Terneuzen Adrie Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Sociaal, gedreven en vakkundig. Rechtvaardig, oprecht en met aandacht en tijd voor een ieder. Hans hield van 'zijn bedrijf', 'zijn klanten' en 'zijn mensen'. Al ruim 37 jaar. We zullen zijn warme persoonlijkheid missen. We wensen zijn naasten heel veel sterkte met dit enorme verlies. Directie en medewerkers KAEFER Nederland B.V. en KAEFER België N.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49