Parels van Duitsland, Oostenrijk en Italië Heerlijk Schlosshotel tussen Keulen en Bonn 10-daagse reis Beieren, Salzburgerland, Gardameer Parels van Duitsland, Oostenrijk en Italië! ("i- Hlpharosreizen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties 3 overnachtingen inclusief ontbijt en gebruik wellness Adviesprijs €149 p.p. LEZERSPRIJS slechts 69 p.p.* Boek nu deze lezersreis ~V?€;S pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 10-daagse reis Beieren, Salzburgerland, Gardameer Bij 10 dagen vanaf €445,- Ontdek drie landen in één veelzijdige rondreis! ie begint in de bossen van het Beierse Woud. Bezoek je het prachtige Regensburg, een van de oudste steden van Duitsland? Of flaneer je door het gezellige Passau, de stad van de drie rivie ren? Daarna ontdek je de bergen van het Salzburgerland. Speur je naar bergmar- motten, tussen de alpenbloemen? Ook Salzburg is een bezoek meer dan waard, de stad van Mozart en de barok! Tot slot duik je in de mediterrane heer lijkheid van het Gardameer. Tip: neem de kabelbaan naar de top van de Monte Baldo voor een schitterend uitzicht over het meer, tot aan de Alpen! Je verblijf Je begint deze reis in het Beierse Woud. Rond Hotel Riesberghof vind je prachtige wandel- en fietspaden. Daarna ga je verder naar Hotel Heitzmann bij Nationaal Park Hohe Tauern in het Oostenrijkse Salzburger land. Tot slot logeer je in Hotel Belvedere in San Zeno di Montagna. Dit plaatsje wordt wel 'het balkon boven het Gardameer' genoemd. Inbegrepen: 9x overnachting met ontbijt (3x Beieren, 3x Salzburgerland, 3x Gardameer) 9xdriegangenkeuzemenu lx bezichtiging glasblazerij Schmid (Beieren) lx bezoek Haus der Wildnis (Beieren) lx een originele Bierbrauerjause (Salzburgerland) NationalparkCard Hohe Tauern met korting op veel activiteiten/uitstapjes 25% greenfee korting Golfbaan Mittersill-Stuhlfelden (Oostenrijk) pizzategoedbon in La Loda in Garda (Italië) Prijzen 10 dagen 10/04-18/05 €489,- 22/05-15/06 €499,- 19/06-29/06 €529,- 03/07-11/09 €535,- 14/09-09/10 €489,- 12/10-19/10 €445,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserverings- kosten (€20,-), toeristenbelasting (ca. €2,- p.p.p.n.) en kosten Calamiteitenfonds (€2,50) Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aan trekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 023 - 55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode: 13680. zaterdag 19 maart 2016 Luxe en charmant hotel gelegen in een prachtige veelzijdige omgeving en zeer geschikt voor liefhebbers van lekker eten, drinken en golfen. Op Zoover beoordeeld met een 8,1! s echts Hotel Clostermanns Hof* Niederkassel Een oase van rust, idyllisch gelegen midden in het groen, centraal ten opzichte van de bruisende steden Keulen en Bonn. Hier vindt u het charmante 4-sterrenhotel Clostermanns Hof, gevestigd in een historisch pand meteen rijke geschiedenis, die teruggaat tot het jaarl800! Het hotel staat bekend om zijn goede keuken en beschikt over 2 restaurants. In het elegante restaurant Clostermanns kunt u in ontspannen sfeer genieten van regionale, Rijnlandse gerechten en heeft u tevens een prachtig uitzicht op het park met zijn eeuwenoude bomen. Daarnaast heeft het hotel een klasse Gourmet restaurant, welke beoordeeld is metl5GaultMillau punten. De stijlvolle ambiance, de verfijnde bereiding van hoge kwaliteit producten en een uitstekende wijnkaartzorgen voor een culinaire ervaring op hoog niveau. De elegante Clostermanns Bar is de ideale plek voor een gezellig samenzijn. Voor wat inspanningkuntugratisgebruik maken van de moderne fitnessruimte, om daarna heerlijk te ontspannen in de Finse saunaenhetstoombad. De stijlvolle ruime kamers zijn voorzien van extra grote bedden, een radio, telefoon, televisie, minibar en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Hotel Clostermanns Hof biedt ook de ideale gelegenheid voor een ontspannen rondje golf op de naastgelegen 18-holes golfbaan. Tevens beschikt het hotel over fietshuur en een shuttle-service die u, tegen betaling, naar de binnenstad van Keulen of de eerste tramhalte brengt. Keulen is gelegen op 15 minuten rijden van Niederkassel. Één van de bekendste bezienswaardigheden in Keulen is de Dom, de grootste gotische kathedraal van Duitsland. Beklim één van de torens en geniet van het fantastische uitzicht. Wilt u zich even voelen als Sjakie in de Chocoladefabriek? Bezoek dan eens het Chocolademuseum Imhoff-Stollwerck. Uiteraard kunt u in Keulen ook goed winkelen en is het 's avonds goed toeven in de Altstadt met vele gezellige bars, restaurants en biercafés. Proef hier eens een Kölsch, het bekende lokale bier. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij pere-mail bereikbaarvia info@nuwegexclusief.nl FZC 3 overnachtingen 3x uitgebreid ontbijtbuffet gebruik wellness gratis parkeren per boeking een sieraad Exoal cadeau Prijs: 69 p.p. in een 2-persoonskamer Toeslag 1-pers.kamer: 100% Boekingskosten: 15 per boeking

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32