IINNEN&BUI1 7 0 KIJK VERGELIJK Toekonislbeslendig, mei of zonder zorg Alles was nieuw. Heerlijk, zo'n wc-pot waar nog nooit iemand op heeft gezeten. Dat stel ik zeer op prijs rtm. Tsaaa I THBT! IK genlijk helemaal niet naar Goes- Noord, maar we moesten toch wat vergelijkingsmateriaal hebben." Dus: op naar de open dag. Met wei nig verwachtingen, dat wel, want ze hadden niets met dat deel van de stad. Aangenaam verrast was het stel tijdens de bezichtiging. Leen: „Alles was nieuw. Heerlijk, zo'n wc-pot waar nog nooit iemand op heeft gezeten. Dat stel ik zeer op prijs." Janny twijfelde nog, maar nadat ze de volledig ingerichte modelwoning hadden bezocht, ging ook zij over stag. „Dat was de eerste keer dat ik het gevoel had dat ik me hier wel thuis kon voelen," zegt ze. Routine Dan is daar het moment waarop je de deur van je oude huis voorgoed achter je dichttrekt. Leen tegen zijn vrouw: „Heb jij toen je de deur voor het laatst dichtdeed iets ge voeld van onbedaarlijk verdriet?" Nee, dat niet, is het antwoord van Janny. Terwijl ze er toch met heel veel plezier gewoond hebben. Dat doen ze nu ook in hun nieuwe huis, waar de Van der Moeres hun draai en routine al helemaal heb ben gevonden. Leen is verslingerd aan het uitzicht. De ene kant van het appartement biedt zicht op de Zeelandbrug en aan de andere kant kun je zelfs, als het weer een beetje meezit, Borsele en Vlissingen-Oost zien liggen. Janny voelt zich heel veilig zo ver boven de grond, achter de met ca mera uitgeruste hoofdentree. „Ook de zorg zo dichtbij voelt voor mij heel veilig. Het voelde hier meteen als thuis." Het enige wat de man des huizes zich van tevoren niet had gereali seerd, was het gejoel van de wind. Dat bedenk je niet als je altijd in een gewoon huis hebt gewoond. Maar ach, dat is gewoon even wen nen, zegt hij. Dus daar zul je Leen niet over horen klagen, hij is een tevreden man. Leen: „Het bijzon dere is dat we deze verhuizing samen hebben beleefd en samen in dit nieuwe huis wonen. We hebben elkaar nog. Dat is het allerbelang rijkste." GOES VLISSINGEN IJZENDIJKE TERNEUZEN Ook op zoek naar een toekomstbestendig appartement in onze regio, al dan niet met zorg? We selecteerden er een paar in Goes, Vlissingen, IJzendijke en Terneuzen. GOES vrijdag 18 maart 2016 Janny en Leen van der Moere hebben hun draai helemaal gevonden in hun nieuwe huis. vierde etage 44 EVEN VOORSTELLEN Janny en Leen van der Moere zijn beiden 75 jaar. Samen met hun kat Angel wonen ze op de vierde verdieping in het Erasmuspark in Goes-Noord. Adres: Kennedy- laan 208 Prijs: €200.000 kk Bouwjaar: 2001- 2010 Kenmerken: Open keuken, schuifpui met balkon. Adres: Vreden- hoflaan 258 Prijs: €247.000 kk Bouwjaar: 2006 Kenmerken: Appartement deel van zorg centrum, voor 55-plussers of mensen met zorgindicatie. Adres: J.J. Ben- teijnstraat 25 Prijs: €199.000 kk Bouwjaar: 1998 Kenmerken: Hoort bij zorg centrum Emmaus,ser vicekosten 135 per maand. Adres: Stuvesande 92 Prijs: €125.000 kk Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Voorzien van alarmsysteem, volop activitei ten voor bewo ners. Adres: Beuken straat 4 II Prijs: €325.000 kk Bouwjaar: 2010 Kenmerken: Gestoffeerd, toegankelijk voor gehandi capten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59