Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl André Quinten Perry van Westen Maria Vuyk - Moelker Riet - Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart - 3 oktober 1964 - 16 maart 2016 Kruiningen: Patricia van de Walle Shannon f Glenn Jack Wolphaartsdijk: Jan van de Walle f Riet van de Walle-van der Heijde Rinus Wondergem Yurek f Farah Goofy Henry Dunantstraat 53, 4416 CM Kruiningen. Er is gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van André te nemen op zaterdag 19 maart van 13.45 tot 14.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 15.00 uur in het rouwcentrum de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit tijdig aanwezig te zijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Er viel nog zoveel te genieten. Heel verdrietig nemen wij veel te vroeg afscheid van onze lieve vriend, levensgenieter André Quinten Onze feestjes, uitjes en etentjes zullen nooit meer hetzelfde zijn. Ter ere van André en naar zijn wens steken we zaterdag 'The Old Smokey' aan. We gaan je missen Dré! Lieve Patricia, Glenn en lack; we zijn er voor jullie! Ad en Renate Swendley en Sandra Burhan en Petra en kinderen Trees Te snel voorbij, de vele dromen Oneerlijk is het lot dat nu is gekomen Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud collega en vriend Onze gedachten gaan uit naar Ingrid, Tom en Gijs om dit grote verlies te verwerken. Familie Leenpoel Kamperland Perry van Westen Kevin, dag lieve neef Kevin Maandagmiddag bereikte ons het droevige bericht dat, als gevolg van een noodlottig ongeval, is overleden Kevin Terol Vader en supporter van ons jeugdlid Larissa Wij wensen Larissa en haar familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Spelers en staf van SV Heinkenszand F2 Jeugdbestuur en Hoofdbestuur Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Kevin Terol partner van onze medewerkster Wendy Terol en papa van Kaylee en Larissa. Hoe onbegrijpelijk kan het leven zijn als je veel te vroeg afscheid moet nemen van diegene die je het dierbaarste is? Wij wensen Wendy, Kaylee en Larissa en verdere familie en vrienden van Kevin heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers, vrijwilligers, cliënten en het managementteam van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder alle collega's van Randhof. Mw. drs. J.A. (Coby)Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Riet Vuyk-Moelker Riet Vuyk donderdag 17 maart 2016 15 Verdrietig, maar met grote bewondering voor haar optimisme hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve (oud) collega In liefde verbonden met onze fysiotherapie collega Ronald. Haar toewijding, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Mooie herinneringen geven kracht bij dit verlies. Wij wensen Ronald, de (klein) kinderen en de familie veel sterkte toe. Fysiotherapie Epicurus Kinderfysiotherapie Martine de Nijs Podotherapie de Smet Oefentherapie Cesar/ Mensendieck Diëtistenpraktijk Lotje Vaes Ons eerste kind, onze oudste broer met elkaar zo sterk verbonden door het leven Je was, je bent en blijft onze rots in de branding doordat je in ons hart zit, zal je altijd bij ons zijn We houden van je Veel te vroeg maar supertrots op hem, nemen wij afscheid van onze lieve zoon, broer en oom Ma t Pa en Lianne Jeroen Sarah Steven Maris Sabrina Ester neefjes en nichtjes Ronald van Dokkum (in liefdevolle herinnering) Frerik, Hannah en Thanim van Dokkum Zoon van Ageet Als ik de woorden kende die je zouden troosten, zou ik je schrijven. Ik weet ze niet, dit verlies is te groot. Evy, Joèlle en Rosan Collega's, oud collega's en ouders Mijn genade is u genoeg. 2 Kor. 12 vers 9 Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moederen oma sinds 21 juli 2014 weduwe van Bastiaan Vuyk 30 november 1940 15 maart 2016 Het rotsvaste vertrouwen van moeder op onze Heer en Heiland geeft ons troost. Petro en Joanne Estelle, Jesse, Veerie Wim Patricia en Martin Brigitte, Robert, Amy De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 19 maart om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg 67 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in 'De Zaaier', naast bovengenoemd kerkgebouw. Correspondentieadres: Chezeeweg 10c, 4424 CD Wemeldinge Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Goes: Corrie Vuijk-Schot Hans Weintré Heinkenszand: Peteren Lian, Paola, Sven Middelburg: Eric en Brigitta, Matthijs, Simone Na een ongelijke strijd is toch nog onverwachts overleden onze lieve tante Goes: Jacco en Heidi Bras Puck en Coen, Nick Pim en Felicitas Ruby en Pim Goes: Peter en Angela Timo Kloetinge: Wilma en Mike Dijkdrent Jochem Rowi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74