O Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 17 maart 2016 J.C. Dane - de Jonge Maria van der Have-van der Have Lieve Oma Ramper Adriaan van Donge Dag lieve opa, Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Adriaan van Donge echtgenoot van onze zus en schoonzus Maria-Nicolina van Donge-Zachariasse in de leeftijd van 85 jaar. Markenesse: Klaas t en Elizabeth t Zachariasse-Boogaard Kloetinge: Rogier t en Christina Krijger-Zachariasse Vlissingen: Lein t en Janny de Pagter-Zachariasse Dronten: Thijs en Leida Bostelaar-Zachariasse Rijnsburg: Vinus en Janny Zachariasse-Vink neven en nichten Kloetinge, 15 maart Einde spoor... Albert Goeman Heden bereikte ons het droeve bericht dat ons ere-lid Albert Goeman op 95-jarige leeftijd is overleden. Albert is vanaf de oprichting in 1935 lid geweest van de Ridder Boudewijngroep. Hij vervulde in de loop der jaren verschillende leidinggevende en bestuurlijke functies bij onze scoutinggroep. Ook de laatste jaren toonde hij nog betrokkenheid en interesse in het reilen en zeilen van onze groep. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij dit verlies. Namens de leden, leiding en bestuur Scouting Ridder Boudewijngroep Yerseke Rianne Rianne van Herwijnen - Bijl Marcus Kramer Catharina Wilhelmina Orgers - Veltman Toos Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Eric Jan Weterings oud-hoofdredacteur en lid van de redactie van het tijdschrift Zeeland Ons medeleven gaat uit naar zijn familie Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, mr.M.M. Steenbeek, voorzitter Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma en overgrootoma in de leeftijd van ruim 95 jaar. Arthur en Nancy Hoogesteger Marco en Mariska Dane Jaap Nikki Kapelle, 15 maart 2016 Correspondentieadres: Dorpsstraat 49, 4424 CV Wemeldinge. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 19 maart om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. s Doof nu het licht en sluit je ogen en vergeet de strijd jouw nacht van vrede is gekomen zoals de zon schijnt na de regen zo zal het zijn... Na een leven vol zorg, voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Riet echtgenote van Wim van der Have f 12 april 2013 18 juli 1945 f 15 maart 2016 Freek van der Have Carolien van der Have-van Nieuwaal Mark Bart Frederique Rian Boogert-van der Have Jaco Boogert Bas Rens Lieke Oosterland, De Saele 36 Correspondentieadres: Leeuwenburg 48 4307 CC Oosterland Maandag 21 maart is er om 13.15 uur een samen komst in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof". We zullen je missen. Mark Bart Frederique Bas Rens Lieke -< Toch nog onverwachts is mijn lieve man, onze bijzondere papa, trotse opa en opa "duine" overleden 26 juni 1930 15 maart 2016 Wij zullen hem zo missen Koudekerke: Riet van Donge-Zachariasse Koudekerke: Heieen en Daan Rijckborst-van Donge Vincent en Anke Jasmijn, Gijs Luuk Daniël enThea Timfk Heinkenszand: Annemarie en Henk Meulmeester-van Donge Marloes^ en Maarten Merel Verlengde Dishoekseweg 14 4371 NV Koudekerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze grootste en trouwste supporter is er niet meer! Vincent, DaniëlMarloes en Merel. Zoals een vader die zijn kind omarmt, ja, zo omarmt U ook mij. U bent een Vader die vertroost en beschermt en ik kom tot rust bij U. We zijn verdrietig en verslagen door het plotselinge overlijden van We zullen haar enthousiaste inzet en muzikale begeleiding, maar vooral haar warme persoonlijkheid missen. Hervormde Jeugdraad en Sing-inn groep Krabbendijke Mijn Redder leeft en houdt me vast, Hij draagt me dwars door alle pijn. Zoals Hij is, zoals Hij was, Zo zal mijn God er altijd zijn. Intens verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van ons koorlid We wensen Arnold, Aran, Silas, Michelle en familie veel sterkte. Koor en Combo Espérance Krabbendijke Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Jannie Kramer-van der Maas, in de leeftijd van bijna 75 jaar. Kloetinge Cor en Sarienke Kramer-Rommers Addie Kramer-Tramper (in liefdevolle herinnering) Goes Jan en Ria Kramer-van der Weele Kamperland Adrie en Leen Sandee-Kramer Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd delen wij u mee dat in de leeftijd van 72 jaar is overleden onze moeder en oma sinds 2004 weduwe van Gerrit Orgers sr. Gerrit Orgers Anna, Rozemarijn Rian Orgers Kevin Vince, Shania Correspondentieadres: Westerzicht 171, 4385 AE Vlissingen Vlissingen, 14 maart 2016 Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73