ÜvsrJsflef] mensen inq.nl Familieberichten ÜÜB ÜI/J Hendrina Adriaanse Den Haag, 1 juli 1942 Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, De levenswil bleef. Het leven niet. Na een langdurig geduldig gedragen lijden, is door de Heere op Zijn tijd maar voor ons nog onverwacht van ons weggenomen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Jopie van Belzen - Witkamp Oma Jompie Sinds 19 maart 2001 weduwe van Joost van Belzen t Middelburg, 16 maart 2016 Geertje en Thijs Lampio Joris Joep Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Willibrord" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Jordaenslaan 85 4383 WJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jopie op maandag 21 maart van 12.00 tot 12.20 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal hier de afscheidsdienst worden gehouden. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Zie op mij in gunst van boven; Wees mij toch genadig, Heer! Eenzaam ben ik en verschoven, Ja d'ellende drukt mij neer. 'k Roep u aan in angst en smart; Duizend zorgen, duizend doden Kwellen mijn angstvallig hart; Voer mij uit mijn angst en noden. Psalm 25 vers 8 (berijmd) Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame en voor ons biddende moeder en oma Geertruida Boogaard - Moerman sinds 8 november 1996 weduwe van Samuël Boogaard Geboren te Nisse 6 november 1933 Overleden te Meliskerke 16 maart 2016 Meliskerke Ko en Trudy Boogaard - Meijerink (Trudy in herinnering) Gerdien en Jacco, Imke, Ben, Gonneke en Jacco, Nienke en Maarten, Renske, Wendela en Niels Terwolde Ella en Jan Treur - Boogaard Geertje en Oscar, Mateo, Jelle en Hester, Tobias, Levi, Marline en Jos, Fedde, Loreen Aagtekerke Saar en Lein Minderhoud - Boogaard Jasper en Annet, Janice, Edith, Evelien en Martijn, Marije en Jelle, Sanne, Leah Leeuwarden Rina en Sam de Visser - Boogaard Janneke en Nico, Roïsa, Amniël, Gertine, Giel en Karen, Elma, Marjanne, Bas, Anneleen (in herinnering) Meliskerke Rob en Koos Boogaard - Davidse Barrie en Johanna, Jonathan, Daniel, Annerie en Marije, Fardau Meliskerke Anton en Tineke Boogaard - Verhulst Sam en Anne, Louïs en Lyne, Gertrude en Hans, Andries, Cor Burgemeester Huijsmanstraat 11, 4365 AK Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 19 maart van 16.00 tot 17.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25,4365 AB Meliskerke. In dit kerkgebouw zal ook de rouwdienst worden gehouden op D.V. maandag 21 maart om 10.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. In verband met bovenstaand overlijden is Vitaminehoek "De Kragge" in Meliskerke maandag 21 maart de gehele dag gesloten. Tot ons verdriet is overleden onze lieve altijd meelevende buurvrouw Trui Boogaard We zullen haar erg missen. Sterke de Heere de kinderen en familie Lein en Mina Provoost Kees en Ineke Brouwer, Kyra en Andries Ina van de Woestijne Riet Francke Piet en Annet Maljaars Meliskerke, 16 maart 2016 kijk ook op donderdag 17 maart 2016 17 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en attenties die wij mochten ontvangen voor ons 60-jarig huwelijksjubileum. Het was hartverwarmend! Herman en Marina Paauwe-Bal Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2016 Haar leven heeft in het teken gestaan van zorgen voor anderen. Hierbij was haar geloof een leidraad. In de zekerheid van haar geloof is overleden Vlissingen, 16 november 1920 Oostburg, 15 maart 2016 De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 maart om 10.00 uur in de Protestantse gemeente de Brug, Kerkplein te Oostburg, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aan de Oudestad te Oostburg. Samenkomst in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72