O 0 Hlensenljnq.nl Familieberichten Oi/srladsi) COLOFON Familieberichten 1 Hendrina Adriaanse kijk ook op Oswald van den Bossche Albert Goeman drs. Jos Kegelaer Trees donderdag 17 maart 2016 19 Altijd was er nog een draadje, dat draadje wat ons samen bond. Het draadje dat nu verbroken is, en leidt tot dit gemis. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze papa en opa echtgenoot van Thea Engels n september 1941 Terneuzen f15 maart 2016 Thea van den Bossche-Engels Chantal en Gien Daniel Estella Stephan en Manuela Kerkepad 14 4532 ZATerneuzen Vrijdag 18 maart is ervan 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van Oswald te nemen in uitvaartcentrum lDe Ridder', Hughersluys 37teTerneuzen. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 19 maart om 10.30 uur in de parochiekerk H. Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zal de crematie in alle stilte plaatsvinden. Na de dienst bent u uitgenodigd in restaurant lDe Fijn proever', Visserlaan 1. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis 'Bachten Dieke', afd. Het Baken voor de liefdevolle verzorging. dificil dizer adeus, quando a vontade ter por perto António Alice Rui Joana Portugal Haar leven heeft in het teken gestaan van zorgen voor anderen. Hierbij was haar geloof een leidraad. In de zekerheid van haar geloof is overleden Vlissingen, 16 november 1920 Oostburg, 15 maart 2016 De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 maart om 10.00 uur in de Protestantse gemeente de Brug, Kerkplein te Oostburg, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aan de Oudestad te Oostburg. Samenkomst in de kerk. Einde spoor... Heden bereikte ons het droeve bericht dat ons ere-lid Albert Goeman op 95-jarige leeftijd is overleden. Albert is vanaf de oprichting in 1935 lid geweest van de Ridder Boudewijngroep. Hij vervulde in de loop der jaren verschillende leidinggevende en bestuurlijke functies bij onze scoutinggroep. Ook de laatste jaren toonde hij nog betrokkenheid en interesse in het reilen en zeilen van onze groep. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij dit verlies. Namens de leden, leiding en bestuur Scouting Ridder Boudewijngroep Yerseke Tot onze diepe droefheid is overleden onze sympathieke behulpzame broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Fabiénne Kegelaer-v.d.Berghe In onze gedachten was je. In onze gedachten zal je altijd blijven. Johan en Maria Kegelaer Buysrogge Ria en Gerard Dobbelaar-Kegelaer Annie en Aloys v.d.Vijver-Kegelaer (Aloys in herinnering) Lientje en Wim Termote Kegelaer (Wim in herinnering) Wij wensen Fabiénne, Paul en Karin, Floor en Charlotte Alexander en Anneloes, Anne-Sophie en Adelheid Barbra en Raymond. Merel, Sem en Max heel veel sterkte in deze verdrietige tijd. Verdrietig, maar met grote bewondering voor haar optimisme hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve (oud) collega In liefde verbonden met onze fysiotherapie collega Ronald. Haar toewijding, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Mooie herinneringen geven kracht bij dit verlies. Wij wensen Ronald, de (klein) kinderen en de familie veel sterkte toe. Fysiotherapie Epicurus Kinderfysiotherapie Martine de Nijs Podotherapie de Smet Oefentherapie Cesar/ Mensendieck Diëtistenpraktijk Lotje Vaes Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51