Familieberichten 4 m1 kükookop fllensenlinq.nl Johan Leijnse Johan Leijnse Johan Leijnse Jacob Abraham Heerenthals - Jaap - Johan Leijnse Jan Adriaan Speelman Bob Boogerd Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, mijn broer, onze zwager en oom echtgenoot van Saar Heerenthals - Dieleman in de leeftijd van 82 jaar. Saar Heerenthals - Dieleman Jan en Tanneke Wim en Loes Franny en Gerard Neven en nichten 11 maart 2016 Dorpsplein 29, 4443 AE Nisse. Woensdag 16 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jaap te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden donderdag 17 maart om 13.00 uur in de Mariakerk, Dorpsplein 49 te Nisse. Aansluitend is er tot 15.30 uur in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste dagen. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Met diep respect. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vader, schoonvader en trotse opa Jan Sinds 29 maart 2011 weduwnaar van Hanna Speelman - Steiner 7 mei 1932 f 12 maart 2016 Wilma en Peter Rick Mario Correspondentieadres Scheepswerfstraat 18 4328 BC Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 18 maart om 13.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ingeborg Waltraud van Dalen - Mischner - Inge - dinsdag 15 maart 2016 15 Na een mooi leven, en nog vol plannen, is onze energieke vader en opa die zo van de kleine dingen in het leven kon genieten onverwacht overleden weduwnaar van Tannie Marinissen partner van Koos van der Zouwen - Bakker Middelburg, 9 april 1927 Goes, 11 maart 2016 Liesbeth Leijnse en Paul Louweret Sarah Pepijn Bart-Jan Leijnse en Carin Leijnse - van den Broeke Frank Leijnse en Paulisca Leijnse - Boonman Merel Ernst Annemieke Leijnse en Richard Mortier Correspondentieadres: Joke Smitlaan 8, 4385 JJ Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Zomaar ineens was hij er niet meer, mijn lieve levensgezel, mama's levens lustige partner en vrolijke opa Dankbaar zijn we voor een warme periode van samenzijn en samen reizen, voor de liefdevolle zorg en voor de verwondering die hij met ons heeft gedeeld. We omarmen de herinnering, zoals hij dat met het leven deed. Koos van der Zouwen - Bakker Corine en Martin, Barend, Emma Mariëlle en Floris, Krijn, Yfke Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Leeuwarden: Suus Janse - Leijnse Ko Janse Middelburg: Dina Leijnse - de Rijke Bart Leijnse -in herinnering- Vrouwenpolder: Mattie van Leerdam - Leijnse Jan van Leerdam -in herinnering- Serooskerke: Jopie Marinissen - Leijnse Loet Marinissen Middelburg: Trudie Leijnse Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 11 maart onze zwager en oom op 88-jarige leeftijd is overleden. Sinds 26 juli 1981 weduwnaar van Tannie Marinissen. Een meelevend mens is ons ontvallen. Zo herdenken wij hem. Namens allen: Leen Marinissen. Blij datje ons zag, 's morgens, 's middags, 's avonds, het liefst de hele dag. Lieve ma we gaan je missen, we vergeten nooit je lieve lach. Omringd door allen die haar liefhadden is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Jan van Dalen Berlin, 24 juni 1926 Goes, 13 maart 2016 Christa Koole - van Dalen Marius Koole Ingrid, in herinnering Kristen Carmen Ursula en Martin Chiara Jarno Christian en Angela Lars Rick Herman en Carolien Paulien Smulders - van Dalen Laurens Smulders Martin en llona Sven Luc Monica en Patrick Beau Vince Ada van Bremen - van Dalen John van Bremen Nick en Malou Davey De uitvaartdienst waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 18 maart om 14.00 uur in de aula van het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en con doleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentie adres: Langeweide 22, 4481 CP Kloetinge Dankbaar dat we zolang van je gezelligheid en liefde hebben mogen genieten! Lieve omi auf wiedersehen! Ingrid, in herinnering, Ursula, Martin, Christian, Angela, Herman, Carolien, Martin, llona, Monica, Patrick, Nick, Malou, Davey, Kristen, Carmen, Lars, Rick, Chiara, Jarno, Sven, Luc, Beau Vince Verdrietig nemen wij afscheid van een lieve vriend en oom. Wij wensen Betsy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Henk de Bruijne t Wilma de Bruijne Kinderen Kleinkinderen Middelburg, 15 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63