üyarlailar] Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 dinsdag 15 maart 2016 Johanna Martina Joziasse Perry van Westen Perry van Westen Perry van Westen Achille Philomena De Bruijne Achiel Catharina Antonia Witkam Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze zus en tante Dankbaar zijn wij dat zij zolang bij ons mocht zijn. Wij zullen haar heel erg missen. Oost- en West-Souburg 18 mei 1923 f Vlissingen 13 maart 2016 Vlissingen: Jannie Joziasse Utrecht: Nelleke Brasser en Gerard van der Eist Jasper Myra Koudekerke: Marjo en John Kesteloo Mutambayi Wakadiayi en Melissa Vlissingen: Peter en Petula Brasser Milo Servan Wij willen het personeel van Verpleeghuis Weijevliet bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J. Joziasse, Gerbrandystraat 116,4384 NK Vlissingen De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 18 maart om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij, maar niet in mijn slechte tijd. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Veel te vroeg, maar supertrots op hem, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man en onze lieve vader in de leeftijd van bijna 45 jaar. Ingrid Tom Gijs 13 Maart 2016 Haneweg 7 4305 AA Ouwerkerk Op donderdag 17 maart is er van 19.00 tot 21.30 uur gelegenheid tot ontmoeten en condoleren in het bedrijfspand van Louis Verburg B.V., De Weel 1, 4306 NV Nieuwerkerk. De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 18 maart om 13.15 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35, Zierikzee. Er is mime parkeergelegenheid op de parkeerplaatsen Hoofdpoortstraat en Mosselboomgaard. Loopafstand naar de kerk plm. 10 minuten. Aansluitend aan de dienst zal Perry in besloten kring worden begraven. Na de dienst is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Daarnaast wordt u uitgenodigd de familie te ontmoeten en condoleren in bovengenoemd bedrijfspand, waar zij zich na de begrafenis bij u zullen voegen. Perry van Westen Met verdriet delen wij u mede dat onze zeer gewaardeerde werkgever Is overleden ten gevolge van zijn ziekte. Tot het einde toe heeft hij ons ondersteund. Het gemis zal groot zijn. Wij wensen Ingrid, Tom en Gijs veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Personeel Louis Verburg BV Alfred Maurice Gerrit John Marco Martin Leon Onno Ronald Sander Maurice Niels Kees Frans Betsy Jaap Job Wessel I.v.m. het overlijden van Dhr. Westen zal het bedrijf donderdagmiddag en vrijdag de gehele dag gesloten zijn. kijk ook op Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat onze pa en opa is overleden weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Zuiddorpe: John Kloetinge: Anita en Marian Joris 13 maart 2016 Correspondentieadres: Romerswaalestraat 16, 4574 RK Zuiddorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 17 maart om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 9.45 tot 10.00 uur. In de ontvangkamer van het crematorium kunt u schriftelijk condoleren, na de dienst is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van 't Verlaet voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Jij hebt het leven gelééfd We zijn verdrietig dat we zo vroeg afscheid van je moesten nemen en zullen jouw optimisme en je levenslust missen. familie de Jager je schoonouders, zwagers, schoonzussen, neefjes en nichtjes De zon ging onder voor het avond werd. Onze lieve vriend is er niet meer Tholen: Daan en Anja Goense Iris, Mathijs, Maaike

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62