Oyarlailai] Familieberichten O H1ensenlinq.nl 14 dinsdag 15 maart 2016 Jacob Abraham Heerenthals - Jaap - Roza Louisa Cappendijk-Rombout Perry van Westen Achille Philomena De Bruijne Achiel Catharina Antonia Witkam Maria Levina Snoep-Markusse Veiligin Jezus' armen... In haar vertrouwde omgeving is na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten van de Zieken overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Gonda van de Voorde Clinge, 18-10-1931 t Hulst, 13-3-2016 weduwe van Piet Wauters Hulst: Marina Wauters Nijmegen: Carla Wauters Marcel van Bentum Pieter Breda: Christianne Wauters Nantko Speelman Hanna, Rogier, Wessel Hulst, 13 maart 2016. Correspondentieadres: Gentsestraat 50, 4561 EK Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 18 maart 2016 om 10.30 uur in de basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats, op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid van haar nemen is mogelijk donderdag 17 maart van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, mijn broer, onze zwager en oom echtgenoot van Saar Heerenthals - Dieleman in de leeftijd van 82 jaar. Saar Heerenthals - Dieleman Jan en Tanneke Wim en Loes Franny en Gerard Neven en nichten 11 maart 2016 Dorpsplein 29, 4443 AE Nisse. Woensdag 16 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jaap te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden donderdag 17 maart om 13.00 uur in de Mariakerk, Dorpsplein 49 te Nisse. Aansluitend is er tot 15.30 uur in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Roos Alouisius Cappendijk Pieter Cornelis van Drongelen Herinner mij, mciar niet in mijn slechte tijd. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Veel te vroeg, maar supertrots op hem, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man en onze lieve vader in de leeftijd van bijna 45 jaar. Ingrid Tom Gijs 13 Maart 2016 Haneweg 7 4305 AA Ouwerkerk Op donderdag 17 maart is er van 19.00 tot 21.30 uur gelegenheid tot ontmoeten en condoleren in het bedrijfspand van Louis Verburg B.V., De Weel 1, 4306 NV Nieuwerkerk. De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 18 maart om 13.15 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35, Zierikzee. Er is ruime parkeergelegenheid op de parkeerplaatsen Hoofdpoortstraat en Mosselboomgaard. Loopafstand naar de kerk plm. 10 minuten. Aansluitend aan de dienst zal Perry in besloten kring worden begraven. Na de dienst is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Daarnaast wordt u uitgenodigd de familie te ontmoeten en condoleren in bovengenoemd bedrijfspand, waar zij zich na de begrafenis bij u zullen voegen. kijk ook op Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat onze pa en opa is overleden weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Zuiddorpe: John Kloetinge: Anita en Marian Joris 13 maart 2016 Correspondentieadres: Romerswaalestraat 16, 4574 RK Zuiddorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 17 maart om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 9.45 tot 10.00 uur. In de ontvangkamer van het crematorium kunt u schriftelijk condoleren, na de dienst is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van 't Verlaet voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. ALGEMENE KENNISGEVING Dit is de dag dat ik ga en alles wat mij dierbaar is achterlaat... Graag was ik nog wat gebleven, maar die tijd werd mij niet meer gegeven. Treur niet om mij, maar wees blij, want nu ben ik van alle pijn bevrijd... Ik blijf ginds op jullie wachten en hou mij in gedachten. Door de tranen van verdriet komt de glimlach van herinnering. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en zus weduwe van Jan Snoep Axel, 22 maart 1929 Breskens, 13 maart 2016 Breskens: RinyenMia Jürgen en Monique, Melissa Mark en Joyce Biervliet: Pirn en Mia Miranda en Martijn Vlissingen: Carolien en Eric Terneuzen: BrinaenPiett Correspondentieadres: Westlandstraat 20-202,4511 XX Breskens Het afscheid vindt in besloten kring plaats. j Ik heb mijn moeder niet verloren. Daarvoor gaf ze mij te veel. Wat zij mij zei, dat blijf ik horen, van wat ik ben is zij een deel. Ik kom haar overal nog tegen. In wat ik doe, in wat ik laat. Zij was en blijft voor mij een zegen, waarvoor het spoor steeds verder gaat. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Vogelwaarde: Mary en Fons Compiet-Cappendijk Wij zijn het personeel van Blaauwe Hofke 136 heel dankbaar voor hun goede zorgen. 8 maart 2016 Blaauwe Hofke 136, Hulst Correspondentieadres: Bossestraat 33, 4581 BA Vogelwaarde Volgens de wens van ma heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. "Zelfs vindt de mus een huis, o Heer" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Cornelia Verplanke Hoek, 20 augustus 1925 Rodenbachstraat 151, 4532 CX Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Corrie van Drongelen - Verplanke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen t Terneuzen, 13 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42