li PZC A,s eente 399,- 439.- TRAPPED: IJZING WEKKEND SPANNEND! pzc.nl/webwinkel Nieuwe misdaadserie uit IJsland 28 BESTEL SNEL VIA Kufstein en omgeving 4* Hotel Thaler Hinterthiersee Stedenreis Berlijn, Dresden, Leipzig, Potsdam Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis "VsüP pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Nu verkrijgbaar bij de PZC, Kort nadat een ferry de haven van een IJslands dorpje binnenvaart, spoelt een lijk aan. De politie vermoedt dat de dader aan boord is. Een sneeuwstorm zorgt ervoor dat niemand het dorp nog in of uit komt- ook de moordenaar niet. ledereen is ineens verdacht, maar ook in gevaar. Ve^aarbij Slechts v.a Slechts v.a nu Light All-Inclus 8 dagen 8 dagen Vertrekdata en prijs per prijzen 2016 persoon De nieuwste hit uit Scandinavië Bolderman neemt u met deze busreis mee naar de steden Berlijn, Dresden, Leipzig en Potsdam. Deze steden behoren op dit moment tot de meest aansprekende steden van Duitsland. Deze voorma lige Oost-Duitse steden hebben allen een rijke his torie en cultuur. Berlijn is misschien wel de meest besproken stad van Duitsland. Het is een stad met twee gezichten, het voormalig Oost- en West-Ber- lijn, waar nu nog de sporen van deze twee delen goed zichtbaar zijn. Potsdam, de plaats waar in het verleden de Duitse keizers verbleven, mag op deze reis zeker niet ontbreken. Dan natuurlijk de steden Maandag 25 april €399,- Maandag23mei €449,- Maandag 20 juni €449,- Maandag 18 juli €449,- Maandag 15 augustus €449,- Maandag 12, 26 september 449,- Maandag 10 oktober €399,- Dresden en Leipzig. De stad Leipzig is één van de mooiste steden van voormalig Oost-Duitsland. Musici als o.a. Bach, Mendelssohn en Schumann lieten hier hun sporen na. Dresden, de barok- stad bij uitstek, gelegen aan de rivier de Elbe met bezienswaardigheden als de Frauenkirche, Semper Operahuis en De Zwinger gaat u ook bewonderen. Tijdens deze stedenreis verblijven we in het ***ho- tel Havel Lodge. Ontdek met deze goed verzorgde busreis van Bolderman de prachtige steden Berlijn, Dresden, Leipzig en Potsdam. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in het ***hotel Havel Lodge in Berlijn. Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet en diner Gratis Wifi in het hotel Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol-en parkeergelden Toeristenbelasting Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Fouten en ANVR prijswijzigingen voorbehouden. FZC dinsdag 15 maart 2016 Wij brengen u naar de prachtige omgeving van de Wilden Kaiser en het Inntal. Wellicht bent u wel eens langs Kufstein gereden, een bijzonder ves tingstadje met een prachtig centrum. In de directe omgeving hebben wij Hinterthiersee als stand plaats gekozen omdat het een fantastisch uitgangs punt is voor de mooiste tochten in Tirol. U maakt een fantastische tocht langs prachtige meren in Tirol en Zuid-Duitsland, een interessante wandeling door het mooie Innsbruck en u brengt een bezoek Maandag 18 april €439,- Maandag 2 mei €469,- Zaterdag 21 mei €499,- Zaterdag 4,18 juni €499,- Zaterdag 16, 30 juli €499,- Zaterdag 13,27 augustus €499,- Zaterdag 10 september €499,- Maandag 10 oktober €439,- aan de Mozartstad Salzburg. Tever is maakt u een schitterende tocht naar de Grossglockner. In Hin terthiersee logeert u in het gezellige Hotel Thaler, waar 's avonds regelmatig avonden worden geor ganiseerd. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in het Hotel Thaler Dagelijks een zeer uitgebreid ontbijtbuffet en 's avonds een 3- gangendiner met keuzemoge lijkheid Welkomstdrankje Drankjes van 18.00 tot 22.00 uur in Hotel Thaler gratis (frisdrank, wijn, bier, koffie en thee) Tiroler avond, dans avond en een bonte avond Wandeling Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland (alleen bij terugkomst op maandag inclusief) Tol-en parkeergeldenToeristenbelasting JÓH CKSSOISHEUd U(HH'J£HF5.T 5EIZDEH 1 Lüüii&c

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28