itX IDensenlinq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kükookop (Hensenlinq.nl Adrie van Liere Pieter Lievense Willem Zuijdweg Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande We zijn verdrietig door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oostkapelle: J.P. de Visser D. de Visser-Maljaars Aagtekerke: M.T. Brouwer-de Visser t P. Brouwer t Aagtekerke: J. de Visser E. de Visser-Maljaars Neven en nichten Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. K. Lievense Minderhoud Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, maart 2016. Bedroefd geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht door de HEERE uit ons midden is weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom geboren te Schore 94 jaar overleden te Kapelle 7-10-1921 11-3-2016 Rinus Zuijdweg Rijnie Zuijdweg - Rottier Neven en nichten We denken aan degenen die ons eerder ontvallen zijn. Correspondentieadres: Biezelingsestraat 82,4421 BT Kapelle Wij zijn dr. J.A. de Jong en alle medewerkers van thuiszorg 'Cederhof' dankbaar voor de goede begeleiding. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 16 maart om 13.00 uur gehouden in de Petrakerk, Goessestraat- weg 18 te Kapelle. Er is aldaar vanaf 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om van Willem afscheid te nemen. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. - geen bloemen - Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. maandag 14 maart 2016 21 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. V volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57