Acht keer in de basis, zeven keer gescoord SSV65 bedwingt koploper MZC'11 Groene Ster onderuit na boeiende wedstrijd Kloetinge doet zijn plicht Sportlust'46 en sprint naar zijn trainer SPORT 13 WOERDEN. De aanvaller die eerder dit seizoen vooral met een weeg schaal in verband werd gebracht, blijkt de laatste weken weer van waarde voor Hoek. In de maand maart is Guillaume Clinckemail- lie steevast het productiefst voor Hoek en het was dan ook geen toeval dat de Belg zaterdag tegen Sportlust'46 (0-3) twee keer scoor de. Een langer verblijf bij Hoek kwam daardoor weer een stukje dichterbij. Clinckemaillie kwam afgelopen zomer voor de tweede keer op rij 'Ik speel met sommige jongens al vijfjaar samen, we zijn vrienden' te zwaar terug van vakantie, be gon met een flinke achterstand aan het seizoen, maar is de laatste tijd weer ouderwets op dreef. „Ik ben nu zeven keer in de basis ge start en heb acht keer gescoord", zei Clinckemaillie zaterdag. Een gesprek over een zesde seizoen bij Hoek vindt binnenkort plaats. „Ik wil graag blijven", aldus Clin ckemaillie. „Ik speel met sommi ge jongens al vijfjaar samen, we zijn vrienden. We gaan deze of volgende week praten." Jannes Tant weet nu wat hij aan Clinckemaillie heeft. „Guillaume bewijst nu een meerwaarde te kunnen zijn. De laatste weken maakt hij het verschil. We heb ben een tijd geleden gezegd dat hij zich moest bewijzen. Daar is hij nu wel mee bezig. Ook van daag gaf Guillaume weer zijn visi tekaartje af." MZC'11-SSV'65 2-2: De koploper kwam via Freek Torensma op 1-0. Na slecht doordekken van Melchi- or Coolbergen kon Bas Biester- bosch wegdraaien en SSV'65 naar de 1-1 schieten. Binnen het half uur zorgde Ingmar Quist voor de 2-1 en daarna liet MZC'11 de nodi ge kansen onbenut. „We hadden met de rust met 3-1 of 4-1 voor kunnen staan", vond MZC-leider Huib Smits. SSV'65 kwam sterk uit de kleed kamer en na een bal over de verde diging zorgde Biesterbosch koel tjes voor de 2-2. Nadat Mathijs Ha- ge rond de 70e minuut tegen zijn tweede gele kaart opliep, was het daarna vooral overleven voor de MZC'11. hebben terecht verloren", conclu deerde Jaimy van Bloppoel. De Oostkapelle-trainer zag Wouter Verduijn namens zijn ploeg een riante mogelijkheid missen. Een grote kans aan de andere kant il lustreerde de spectaculaire ope ningsfase. In de twaalfde minuut kopte Arjan Franse Nieuwdorp naar de 0-1. Op slag van rust veroorzaakte Huib Bimmel een strafschop (Van Bloppoel: „Onnodig, maar een te rechte strafschop.") en zorgde Ste fan van de Klooster voor de 0-2. Verduijn bracht na rust met de 1-2 de spanning terug. Een verkeerde pass van invaller Arjen Pattenier leidde daarna de 1-3 en de beslis sing door Jean-Paul van As in. Zaamslag-GPC Vlissingen 5-1: Uit een vrije trap zette Remon de Vlie ger GPC in de 27e minuut nog wel op 0-1, maar Zaamslag herstelde de schade al voor rust. Na een cor ner trok Michel Leijte de stand ge lijk en met een droge knal bezorg de Wesley Dieleman Zaamslag een 2-1-voorsprong. Een eigen in zet van Michael Willeboordse, in de 67e minuut, betekende de be slissing. In het laatste kwartier til de Peter Dieleman de score met twee treffers nog naar 5-1. 'Wij hadden ons iets anders voorgesteld van deze wedstrijd' Terneuzense Boys-FC Dauwendaele 1-4: „Wij hadden ons iets anders voorgesteld van deze wedstrijd. De kans om over Dauwendaele heen te wippen hebben we laten liggen. Nu zijn we afhankelijk van anderen", baalde Boys-trainer Die derik Hiensch. Bart van Fraeyenhove had de thuisploeg op 1-0 moeten zetten, maar hij miste in de beginfase een dot van een kans. Na een verdedi- gingsfout zorgde Stefan Joosse voor de 0-1. Terneuzense Boys speelde zelf niet slecht, maar werd door een erg effectief Dau wendaele voor rust naar een ono verkomelijke achterstand ge speeld. Met een loepzuivere hat trick maakte Peter van Gorsel er 0-4 van. Tim Faassen liet in de tweede helft na een hoekschop nog de 1-4 aantekenen. De Meeuwen-FC Axel 2-2: Beide ploegen kregen kansen voordat Ke vin Janse in de 38e minuut op aan geven van Menno de Nooijer de score opende. Janse scoorde vier minuten later, nadat hij in eerste instantie nog op de paal schoot, ook de 2-0. De ingevallen Dennis le Feber schoot FC Axel vlak na de pauze naar de 2-1. FC Axel ging op jacht naar de 2-2 en vond die ook. In de 73e minuut was Bart Rijckae- rt trefzeker. In een spannende slot fase waren beide teams nog dicht bij de overwinning. Groene Ster staat na het ver lies op de zevende plaats (28 pun ten uit 18 duels) en het verschil met nummer vier FC Marlène is vier punten. De eerste vier ploe gen op de ranglijst plaatsen zich voor de play-offs. Onder toeziend oog van Ste fan de Vrij begon Groene Ster za- terdagvond sterk en nam in de eerste helft een 3-1-voorsprong. In de tweede helft zette TPP aan en ontstond er een boeiende wedstrijd, met wisselende kan sen. Van 6-4 ging het naar 6-6. In de slotfase sloeg TPP alsnog toe: 8-6. Kloetinge-Prinseland 3-0: „Het was niet goed, maar wel goed genoeg", concludeerde Kloetinge-trainer Arie van der Zouwen. Zijn ploeg moest het spel maken tegen de staartploeg, al lukte dit niet altijd even goed. Corné de Jonge maakte na een lange absentie wegens de ziekte van Pfeiffer zijn rentree in de ba sis. Dit luisterde hij op met een goal, de middenvelder zorgde voor de openingstreffer. Ook Remco van Tiggele keerde terug. Hij was enige tijd uitgeschakeld door een enkeloperatie. Bruse Boys is gelijkwaardig aan Brielle, maar gaat in de slotfase onderuit en verliest met 2-1 Brielie-Bruse Boys 2-1: Mats Wil- lemse zette Bruse Boys na ruim een half uur op voorsprong. „We waren minstens gelijkwaardig. Brielle ging mee in ons slordige spel", zei de nog altijd geblesseer de Tom Blomaard, die volgende week zijn rentree hoopt te maken. Brielle stelde echter orde op za ken. Twee minuten voor rust schoot Jeffrey Duijnstee van dicht bij de 1-1 binnen en in de slotfase besliste hij het duel vanaf de straf schopstip. MAANDAG 14 MAART 2016 voor Abdul door Barry van der Hooft Guillaume Clinckemaillie door Klaas Verspoor VLISSINGEN. De top drie in de twee de klasse E verspeelde punten. MZC'11 en SSV'65 bleven onder ling op 2-2 steken en FC Axel boek te bij De Meeuwen dezelfde uit slag. Mede door drie goals van Peter van Gorsel zette FC Dauwen- daele op Zeeuws-Vlaamse bodem Terneuzense Boys met 4-1 opzij. Verder klopte Nieuwdorp Oostka- pelle en won Zaamslag met 5-1 van GPC Vlissingen. Oostkapelle-Nieuwdorp 1-3: „We 3 Peter van Gorsel maakte zaterdag voor FC Dauwendaele in de wedstrijd tegen Terneuzense Boys drie doelpunten. De Middelburgse ploeg won met 4-1. Diederik Hiesnch trainer Terneuzense Boys door jan Dagevos ROTTERDAM. De play-offs voor de strijd om het landskampioen schap zaalvoetbal in de eredivisie zijn voor Groene Ster Vlissingen enigszins uit zicht geraakt. De Walcherse ploeg ging zaterdag met 8-6 onderuit bij TPP Rotter dam. TPP Rotterdam-Groene Ster 8-6. Salim Ben Sellam 0-1, Sai'd Bouzam- bou 0-2, Lahcen Bouyouzan 1-2, Khalid El Hattach 1-3, Karim Mos- saou 2-3, Lahcen Bouyouzan 3-3, Jo- simar Pattinama 3-4, Lahcen Bouyou zan 4-4, Thierry Seaw 5-4, Soufian Charraoui 6-4, Salim Ben Sellam 6-5, Sai'd Bouzambou 6-6, Soufian Char raoui 7-6 en 8-6. door Daniel Vervelde VLISSINGEN. Kloetinge is nog altijd zonder puntenverlies in de derde periode. Ook tijdens de tweede speelronde won de zaterdag-eerste klasser, met 3-0 van hekkensluiter Prinsenland. Bruse Boys kon op be zoek bij nummer twee Brielle niet stunten en verloor nipt met 2-1. Kloetinge-Prinseland 3-0 (2-0). 33. Corné de Jonge 1-0, 43. Tom Wuyts 2-0, 79. Francis Kabwe Manengela 3-0. Scheidsrechter: G. van Essen (Best). Gele kaart: Remco van Tiggele, Yves Nyemb (Kloetinge). Aantal toe schouwers: 350. Brielle-Bruse Boys 2-1 (1-1). 33. Mats Willemse 0-1, 43. Jeffrey Duijn stee 1-1, 82. Jeffrey Duijnstee 2-1 (strafschop). Scheidsrechter: B.L.J.M.M. Elissen (Udenhout). Gele kaart: Michel Maaskant (Bruse Boys). Aantal toeschouwers: 150. Jannes Tant in een innige omhelzing met Rahim Abdul, nadat de spits de 0-3 heeft gemaakt tegen Sportlust'46. Voor de Ghanees was het pas zijn tweede competitietreffer, foto Pim Waslander/Orange Pictures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41