JffiJlferrioriDrn IHensenlinq.nl Familieberichten OyarJailau m\\\ I 0 IDensenljnq.nl COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Henk van Endhoven je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegene die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Nel van de Meeberg Steenbergen, 13 juli 1944 t Terneuzen, 12 maart 2016 Nel van Endhoven-van de Meeberg Marjolein en Peter de Pooter-van Endhoven Simone en Marijn Menno Hondsdraflaan 8 4537 DB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 17 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Herman Frans Marie van de Vijver peter de waal Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Twitter Facebook Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op maandag 14 maart 2016 21 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven verdwenen, maar in ons hart blijf je voortleven. Intens verdrietig hebben wij thuis, in zijn vertrouwde omgeving, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa, schoonvader en onze opa echtgenoot van Caecilia Cuelenaere Sluis, 29 augustus 1935 Sluis, 11 maart 2016 Sluis: Cecile van de Vijver-Cuelenaere IJzendijke: Marga en Carlos de Dobbelaere-van de Vijver Stan Cas Correspondentieadres: Nieuwstraat 46 4524 EG Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 16 maart om 11.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. in liefdevolle herinnering 14-03-2010 14-03-2016 geen dag dat we niet over je praten, geen dag dat we niet aan je denken, geen dag dat we je niet missen... mariette de waal -laffeber saskia,marcel en lukas karei Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 21