PHM HM*! Familieberichten Hans Leijdekker Hans Leijdekker E/linRuBr iiHUi j M kükookop fllensenlinq.nl Tannetje Stoutjesdijk-van Liere Margo Bodbijl-aan de Wiel Marinus Engel Jacobus Berrevoets Marco Dingena Smalheer-Branderhorst Hans Leijdekker Ons bereikte het droeve bericht dat Hans Leijdekker één onzer medewerkers van het le uur is overleden. Wij denken met veel waardering en plezier terug hoe Hans bij de Kustmarathon was betrokken. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Team Kustmarathon Zeeland Zoutelande arathon Hans Leijdekker Birgitta Margareta Johansson - de Blij Johannes Louis Reijerse -Jo - Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Tan zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Elly, Peter, Evelien kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, maart 2016 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost, welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Paul Bodbijl Johan Joël, Maroeska Miranda en Simon Damian, Justin Dreischor, maart 2016 Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde die hij ons gaf, geven wij u kennis van het onverwachts overlijden van onze lieve zoon, broer en zwager in de leeftijd van 50 jaar. Zierikzee: A. Berrevoets K.P. Berrevoets-de Vlieger Zierikzee: Peter Berrevoets in herinnering f 2006 Nieuwerkerk: Leo Berrevoets Marja Berrevoets-van Dijke Zierikzee: Ad Berrevoets 9 maart 2016 Kievitstraat 6 4302 WC Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 14 maart om 13.15 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.05 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma willen wij u langs deze weg hiervoor hartelijk bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Brouwershaven, maart 2016 COLOFON Familieberichten vrijdag 11 maart 2016 15 Verbijstering en verslagenheid. Onze oprechte, humorvolle en fijne vriend is overleden. Wat een enorm gemis! Annelies en Gerrit Slotman Vivian Sjoerd en Evelien Veel te vroeg en onverwachts nemen we afscheid van onze altijd opgewekte strandvriend Dick en Els, Pim, Lies en Kees en kinderen Verbijsterd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze buurman Zijn vriendschap en humor zullen wij enorm missen. Hij laat een lege plaats achter. Wij zijn er voor Lenie en haar (klein)kinderen. Laura en David Riet en Douwe Marie-José en René Carolien en Willem Olga en Jan Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Hij was een zeer gewaardeerd lid en oud bestuurslid van onze atletiekvereniging en wij zijn zeer dankbaar voor zijn vele verdiensten voor onze club. Wij wensen zijn echtgenote Lenie, kinderen en kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur ADSV Dynamica Vlissingen, 9 maart 2016 Overleden is onze lieve zus en schoonzus 11-10-1937 Laholm (Zweden) 29-02-2016 Goes Bertil en Birgitta Ola with tam. en Asa Correspondentieadres: Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen Op maandag 14 maart om 13.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid zullen we elkaar ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben me niet meer bewast ben van liefde en pijn dan zai eeuwige rast een verlossing zijn. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve vader, opa, schoonvader, broer en zwager wed uwnaar van Elizabeth Johanna Reijerse-Hamelink - Els - Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Danielle Reijerse Sammyyo Delhezen Gilbert de Visser Samantha Reijerse en Lenard Netten Janaicha Reijerse Louise Reijerse Rocky en Moby 9 maart 2016 Correspondentieadres: Van der Spiegelstraat 514461 LK Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14maartom 14.00 uurin de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de afscheidsdienst bent u van harte welkom in de koffiekamer van het crematorium om de familie persoonlijk te condoleren. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74