Gors *0 Familieberichten 0 verletten O IHensenlinq.nl 14 vrijdag 11 maart 2016 Ai7C0/£ Louisa Dymphina Maria Lievense-Tax Loes Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze mede werkster en collega Loes Lievense-Tax Loes was sinds 1983 verbonden aan onze school als medewerkster bij de Mediatheek, waar ze later teamleider is geworden. De laatste jaren was ze ook teamleider van het Roosterbureau en de Studentenadministratie. Wij wensen haar man en kinderen heel veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers en College van Bestuur HZ University of Applied Sciences Ir. A.P. de Buck J.L. Dane MSc. Vlissingen, 10 maart 2016 Een boom is geveld Verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van Loes Lievense - Tax We zullen haar blijven herinneren als onze krachtige, veel zijdige en betrokken collega en teamleider We wensen Wibo, Tom, Frank en familie veel sterkte toe. Loes Loes Lievense-Tax De Ploeg zal nooit meer hetzelfde zijn zonder Loes Wat zullen wij jou missen. jan en Fransien Kees en Liesbeth Bram en Hannie Leo en Nelly Ko en Lenie Loes Lievense-Tax Loes Lievense Tax Irene Dingemanse Esther Goedegebuure Ineke van Schagen Martien Verheij Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde en geliefde collega Loes Lievense-Tax Altijd aandacht voor de ander, een luisterend oor, opgewektheid en humor waren kenmerkend voor Loes. Haar enthousiasme en bevlogenheid blijven een voorbeeld voor ons allen. Namens de teams van de dienst Campus- en Studentvoorzieningen, Adri Bimmel Ludo Franken Paul Wezepoel Mare de Kok Daan Polderman Verdrietig zijn we om het verlies van onze lieve Marco Berrevoets We zullen zijn humor, vrolijkheid en bijzondere persoon lijkheid enorm gaan missen. Amber, Rob, Janneke, Willeke, jolanda, Plonie, Anouk, Renee, Lieu, Yvonne, Sandra, Hannie, Tanja, Irma, Rianne, Anna, Debora en overige cliënten en begeleiders Brugzicht, Zierikzee Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Onze buurman J. Stuy DE MAAT VAN DE LIEFDE IS LIEFDE ZONDER MAAT Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder *25-10-1962 Bergen op Zoom t 09-03-2016 Westkapelle Wibo Tom Frank Liz Kon. Julianastraat 30 4361 EB Westkapelle De herdenking wordt gehouden op dinsdag 15 maart om 13.30 uur in het Arion Hotel, Boulevard Bankert 266 te Vlissingen, waar aansluitend ook de condoleance zal plaatsvinden. Hier zullen wij tevens afscheid nemen van Loes. In plaats van bloemen is een gift aan het Rode Kruis welkom, omdat Loes hen een warm hart toedroeg. Hiervoor zal bij de herdenking een collectebus aanwezig zijn. kijk ook op Met diepe bewondering voor de dappere wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter en schoonzus Wij wensen Wibo, Tom, Frank en Liz veel sterkte toe. Jo en Nele Lievense And ré Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze nicht Tante Leine en Ome Jaap Tante Jo en Ome Hans Coby Piet (in herinnering) Jeroen, Marco en Christien, Kelly André en Domina René, Iris en Rick Davy (in herinnering) Alan en Bualoy, Selina en Naomi Moe Leine Bedroefd hebben wij vernomen dat op 9 maart 2016 is overleden Wij kenden Loes als een liefdevol en betrokken mens. Wij zullen haar missen. Wij wensen Wibo, Tom, Frank, Liz en de rest van de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Frank's vrienden: Aron, Bob, Jarno, Jens, Joeri, Joop, Jorg, Kristof, Marijn, Rico, Robin, Rowin, Ruben, Willem, William, Yoran. Verdrietig door het overlijden van Blij dat we haar nog hebben mogen kennen Wij wensen Wibo, Tom, Frank, Liz en verdere familie veel sterkte toe. Gapinge: Ab en Coby Nick en Carmen Ron en Mylou mensgerichte andersttiffihqg Na een langdurige ziekte is van ons weggenomen Wij wensen de buurvrouw, kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe. De buren Maatje Jan en Mieneke Wim en Hanna Oosterland, 10 maart 2016 Liever geen bezoek aan huis Met pijn heb ik afscheid moeten nemen van mijn dierbare, unieke vriendin. Wij wensen Wibo, Tom, Frank, Liz, beide ouders en familie heel veel kracht en sterkte toe. Vaarwel lieve Loes, Jeanne en Henk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73