I a oil xooislHIeii 8 I BINNEN De kringloopwinkel staat vol meuk, maar vergis je niet: sommige spullen kunnen (weer) pareltjes worden. Studenten van de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht laten zien hoe je dat aanpakt. Hoi! Mijn naam is Britt van dei- Veen. Ik ben 19 jaar en eerstejaars student Fashion design aan de Hogeschool k voor de Kun- Hl sten Utrecht. i Toen ik in de kring loopwinkel snuffelde naar iets leuks, heb ik daar wel ander half uur rondgelo pen; ik ben nogal een besluiteloos f type. f Maar goed, de kringloop is de laatste tijd mijn place to be als kunststudent, dus ik verveelde me geen minuut. Mijn oog viel op een prachtige lamp, maar op het prijskaartje stond 150 euro. Dat werd het dus niet. Na nog een tijd rondlopen bleef de lamp maar in mijn hoofd zitten. Bij navraag bleek dat ze de lamp verkeerd hadden geprijsd. Ik hoefde maar 15 euro te betalen. Had ik even maz zel! Met de dingen die ik maak wil ik laten zien dat voorwerpen nooit stilstaan, dat er altijd een bewe ging is. Neem nou deze tafel, die ik maakte van de lamp van de kringloop. Hoe langer je naar de kap kijkt, hoe meer er een soort beweging in het patroon ontstaat. Je kunt het ont werp helemaal eigen maken met een andere lam penkap en andere poten. Zo kan je iets creëren wat helemaal bij jou past. Enjoy! Haal de lamp en alle stekkers en draden uit elkaar. Boor gaatjes in de lamp om de blokfluiten vast te maken. Schuif de deuveltjes in de blokfluit, smeer er constructielijm op en schuif ze in de gaatjes. Laat goed drogen. Zaag de plastic plaat in de juiste vorm van de lamp. Lijm de plaat op de lamp. Je tafeltje is nu klaar voor gebruik! (kapotte) lamp 3 blokfluiten Boor Schroefjes Constructielijm 3 deuveltjes Tang Plastic of glazen plaat Zo'n instru ment is ook een prima tafelpoot. FOTO'S MARCG OKHUIZEN vrijdag II maart 2016 GO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60