k (H Ulensen inq.nl Familieberichten Üi/erladüf) Hans Leijdekker Hans Leijdekker COLOFON Familieberichten gqi Jacobus Johannes (Jaap) Epskamp kijk ook op Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze mede werkster en collega Loes Lievense-Tax Loes was sinds 1983 verbonden aan onze school als medewerkster bij de Mediatheek, waar ze later teamleider is geworden. De laatste jaren was ze ook teamleider van het Roosterbureau en de Studentenadministratie. Wij wensen haar man en kinderen heel veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers en College van Bestuur HZ University of Applied Sciences Ir. A.P. de Buck J.L. Dane MSc. Vlissingen, 10 maart 2016 Een boom is geveld Verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van Loes Lievense - Tax We zullen haar blijven herinneren als onze krachtige, veel zijdige en betrokken collega en teamleider We wensen Wibo, Tom, Frank en familie veel sterkte toe. Irene Dingemanse Esther Goedegebuure Ineke van Schagen Martien Verheij Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde en geliefde collega Loes Lievense-Tax Altijd aandacht voor de ander, een luisterend oor, opgewektheid en humor waren kenmerkend voor Loes. Haar enthousiasme en bevlogenheid blijven een voorbeeld voor ons allen. Namens de teams van de dienst Campus- en Studentvoorzieningen, Adri Bimmel Ludo Franken Paul Wezepoel Mare de Kok Daan Polderman als je enkel ligt te wachten als alles is gezegd en gedaan aan het einde van je krachten klaar om weg te gaan ben je dankbaar voor de dag dat een stem zegt; dat je komen mag Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, nemen wij afscheid van onze lieve vader, opa en overgrootopa Jan van Fraeijenhove weduwnaar van Gerda Geelhoed 2 februari 1924 Zaamslag t 9 maart 2016 kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen C orrespondentieadres Adriaan Walravenstraat 27 4543 AT Zaamslag Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jan op zondag 13 maart van 16.00-16.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Temeuzen. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op maandag 14 maart om 14.00 uur in 'Het Stropievat', Molenstraat 14 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'Het Stropievat'. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgings huis 'De Molenhofvoor de liefdevolle verzorging. Moed, warmte en belangstelling voor zijn medemens, dit waren specifieke eigenschappen van onze lieve pa, opa en opa 'toet toet' Jan van Oostenbrugge echtgenoot van Sara Duininck f2002 AStellendam, 22 november 1926 fOostburg, 9 maart 2016 BreskensCor en Elly van Oostenbrugge-Verreij Marie en Piet de Koning-van Oostenbrugge Ko en Andrea van Oostenbrugge-Timmerman Viviane Creyf f Attie en Jaap Albregtse-van Oostenbrugge Jennie en Jaap Buyck-van Oostenbrugge zijn kleinkinderen en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, vindt plaats op dinsdag 15 maart 2016 om 14.00 uur in de SOW kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst. Daarna wordt Jan in beslotenheid gecremeerd. Gelegenheid om afscheid van pa te nemen in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg op zaterdag 12 maart van 17.00 u tot 17.30u. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die pa in 'De Stelle' heeft ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wulpenlaan 17/A 4511XA Breskens Dankbetuiging vrijdag 11 maart 2016 19 Verbijstering en verslagenheid. Onze oprechte, humorvolle en fijne vriend is overleden. Wat een enorm gemis! Annelies en Gerrit Slotman Vivian Sjoerd en Evelien Verbijsterd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze buurman Zijn vriendschap en humor zullen wij enorm missen. Hij laat een lege plaats achter. Wij zijn ervoor Lenie en haar (klein)kinderen. Laura en David Riet en Douwe Marie-José en René Carolien en Willem Olga en Jan Een dierbaar persoon moeten missen doet pijn. Daarom zijn we dankbaar dat zovelen - familie, vrienden, buren en bekenden - bij de uitvaart plechtigheid aanwezig waren. Uw belangstelling en medeleven zowel persoon lijk als schriftelijk na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader was voor ons een grote steun waarvoor wij u hartelijk dankzeggen. Familie Epskamp Terneuzen, maart 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51