'Ik hoef niets te verzinnen, ik ben zelf al heel leuk' Vrolijke Paaswijnen nmo Uniek proefpakket met paaswijnen CULTUUR SHOW 29 'The Bodyguard' 18 maart terug De voorstellingen van The Body guard in het Beatrix Theater in Utrecht worden vanaf 18 maart hervat. Dat heeft producent Sta ge Entertainment gisteren la ten weten. De musical ligt sinds 3 maart stil, omdat er as- bestdeeltjes waren aangetrof fen in een gedeelte van het theater waar geen publiek komt. Alle asbest wordt opge ruimd. In totaal zijn veertien voorstellingen afgeblazen. Voor de 21.000 mensen die daarvoor een kaartje hadden, wordt ge werkt aan een oplossing. Bosch-expo verruimt openingstijden De openingstijden van de tentoonstel ling Jheronimus Bosch - Visioenen van een Genie in Den Bosch worden verruimd. Door van af 14 maart ook 's avonds open te zijn, tot 20 uur, ko men 50.000 extra kaarten beschik baar. Daartoe is be sloten vanwege de overweldigende be langstelling, laat het Noordbrabants Mu seum weten. De ex positie duurt tot en met 8 mei. 'Het getrouwde leven is normaal en leuk en niet veel anders' Mauritshuis koopt schilderij' Savery Het Mauritshuis in Den Haag heeft een zeldzaam schilderij aangekocht vlak voordat het op kunstbeurs TEFAF in de ver koop zou gaan. Het gaat om het stilleven Vaas met Bloemen in een Stenen Nis (1615) van de ze- ventiende-eeuwse schilder Roe- lant Savery. Het Mauritshuis heeft 6,5 miljoen euro voor het werk betaald. Voor de aankoop was er aanzienlijke financiële steun van de BankGiroLoterij, de Vereniging Rembrandt en een particulier. Het werk blijft tot 20 maart te zien op TEFAF. Tv-serie over Jos van Rey in de maak Er is een televisiese rie in de maak over de van corruptie verdachte Roer- mondse politicus Jos van Rey. Tekst schrijver en stand- upcomedian Raoul Heertje legt mo menteel de laatste hand aan het script voor een vierdelige serie. Het initiatief komt van de Media Groep Limburg en filmproducent Elbe Stevens. Wanneer de serie op tv is te zien, is nog niet be kend. „Ik doe dat op aanraden van de mensen op mijn kantoor. Ik ben al aan het twitteren, instagrammen en actief op Facebook. Vloggen is iets van nu: je kunt zien wat Ge rard Joling allemaal uitspookt. Die jonge bekende vloggers als Enzo Knol zoeken allemaal dingen om leuk te zijn. Ik hoef dat niet te doen. Ik ben namelijk al heel leuk." „Ik heb de camera gewoon in mijn auto liggen. Als er wat leuks is, dan film ik het. Je kunt het natuur lijk allemaal van tevoren enscene ren, maar dan wordt het zo on echt. Dat vind ik niet bij mij pas sen. Ik ben altijd redelijk uitge sproken. Het moet wel afwisse lend zijn. Ik kan niet elke ochtend mijn brintapapje en vitaminepil len filmen. Ik wil regelmatig iets spectaculairs gaan doen." „Ik moeten even kijken hoe ik dat ga organiseren. Het moet wel spontaan blijven, maar af en toe heb je een knaller nodig. Mensen moeten tegen elkaar zeggen: 'Jee tje, heb je dat gezien?'. Soms ont staat zoiets onverwachts." „Ik ben laatst heel gezellig met Hans Klok gaan eten en we had den allebei een flinke borrel op. Dan gebeuren er gekke dingen. Achteraf vraag ik me dan wel af of ik het op internet moet zetten. Maar het mag best spraakmakend zijn." 'Je kunt het natuurlijk allemaal van tevoren ensceneren, maar dan wordt het zo onecht' „Dat had ik voor de gein online ge zet. Maar we waren een beetje in beschonken toestand. Dan vraag ik hem: waarom vlog jij niet? Waarop hij zegt: ik heb al een ge- vlogde trui. Dus we waren gauw uitgesproken." „Best confronterend, want ik film mezelf van extreem dichtbij. Om dat ik nog niet zo handig ben met de camera, zie je wel eens een on derkin, maar dat lijken er dan wel drie. Ik kom er niet altijd zo voor delig uit, maar dat is niet zo erg. Ik hoef ook geen twintig meer te lij ken." „Ja, en dat is heel prettig. Maar dat betekent niet dat je alles maar moet uitzenden. We moeten wel het licht van Urk in de gaten hou den. Het moet geen ordinaire ver toning worden." Lachend: „Al zou ik daar ook zo tien minuten mee kunnen vullen." „Ik krijg van de volgers leuke com plimenten. Zo'n 500 tot 1.000 mensen per week kijken naar mijn filmpjes. Dat is pittig hoor. Ik ben benieuwd hoe dat zich de komende maanden verder ontwik kelt. Tot nu toe gaat het goed; je hoort mij niet klagen. Maar mis schien zeg ik over een maand wel: ik ben er klaar mee." „Nee, het kost me nu alleen maar geld. Ik moet nog maar zien of ik het cameraatje, dat ik speciaal voor het vloggen gekocht heb, kan terugverdienen. Maar het is totaal niet mijn intentie om hier omzet uit te halen." Bestel snel via pzc.nl/wijn VRIJDAG 11 MAART 2016 THEATER MUSEUM Jennifer Aniston actrice MUSEUM MEDIA door Suzanna Timmer Gerard Joling is begonnen met vloggen. Hij zet kleine reallifesoap- jes over wat hij meemaakt op zijn YouTube-kanaal. Twee keer per week komen er nieuwe video's bij. „Het moet geen ordinaire verto ning worden", benadrukt hij. Waarom ben je gaan vloggen? Wat wil je jouw publiek laten zien? Wat kunnen we dan verwachten? Heb je een voorbeeld bij de hand? Gerard Joling zanger en vlogger Je eerste filmpje was met Gordon. Hoe is het om jezelf te filmen? Heb je al last van decorumverlies? Het voordeel van online filmpjes is dat je meteen kunt zien of het een succes is. Verdien je er iets aan? www.youtube.com/gerardjoling SANTA BELLA i; KLEMMING •T'.GGECCO CHARDONNAY Pasen. Een mooi moment om weer eens vol van het leven te genieten. Om het feest helemaal compleet te maken hebben wij een heerlijk 'Proefpakket Pasen' voor u samengesteld. In het pakket zit onder andere de onweerstaanbaar lekkere Italiaanse Prosecco, een klassieke Zuid-Franse Chardonnay afkomstig van de populaire wijnmaker Pierre Baptiste en de met medailles overladen Rioja Crianza van Cerro Anon. Dit fantastische proefpakket bestelt u deze maand extra voordelig. En de bezorgkosten zullen wij voor u betalen. Wij wensen u alvast hele fijne Paasdagen! Het Paaspakket bevat de volgende wijnen: lx Villa Trevi Prosecco DOC Treviso Spumante Extra Dry lx Pierre Baptiste Pays d'Oc IGP Chardonnay Oaked 2014 lx Santa Bella Syrah-Malbec Gran Reserva Mendoza Valley 2014 lx Cerro Anon Rioja DOCa Crianza 2013 lx Goedgenoegen Rose WO Western Cape 2015 lx Peter Flemming Estates California Merlot 2013 x Proefpakket Pasen 68,9137,94 lx Villa Trevi Prosecco DOC Treviso Spumante Extra Dry lx Pierre Baptiste Pays d'Oc IGP Chardonnay Oaked 2014 lx Santa Bella Syrah-Malbec Gran Reserva Mendoza Valley 2014 lx Cerro Anon Rioja DOCa Crianza 2013 lx Goedgenoegen Rose WO Western Cape 2015 lx Peter Flemming Estates California Merlot 2013 SZ-8-RZ-3175Q01 Geslacht: Naam: Straat nr.: Woonplaats: Postcode: Telefoon: E-mail: Man Vrouw Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van de Persgroep eenmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: [BAN: NL Handtekening Vragen? Bel 0900 - 2021352 (45 cent p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurt tot 10 werkdagen na ontvangst betaling. Lees de overige voorwaarden op www.pzc.nl/wijn Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Webwinkel lezersservice. Antwoordnummer 10008, 5680 VB Best PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 29