(j| Hlensenljnq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Ozt^e ifrite aandacht Dies Vermuë Jacobus de Wolf kijk ook op Het is goed zo Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na voorzien te zijn van de Ziekenzegen, is overleden sinds 2000 weduwnaar van Annie Vermuë - Buijsse 's Heerenhoek, 25 januari 1928 f Zevenbergen, 8 maart 2016 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Emmy en Kees Damen - Vermuë Noordseweg 1, 4844 PATcrhcijden De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 12 maart om 13.30 uur in de H. Bartholomeuskerk, Kerkplein te Zevenbergschen Hoek. Aansluitend volgt de bijzetting bij ma en oma, op de R. K. begraafplaats aldaar. Diegene die geen rouw circulaire hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dies Vermuë Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom in de leeftijd van 95 jaar. 's-Gravenpolder W. de Wolf - Verschuure Goes C. Sturm Kruiningen P. de Wolf A. de Wolf - Remijn Yerseke L. de Wolf T. F. de Wolf - van Damme 's-Gravenpolder J. de Wolf L. de Wolf - Louwerse Neven en nichten Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Rehoboth voor de liefdevolle verzorging. 9 maart 2016 Zorgcentrum Cedrah, Locatie Rehoboth Correspondentieadres: L. de Wolf Marijkestraat 31 4401 GJ Yerseke Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. zaterdag 12 maart om 10.00 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.30 tot 9.50 uur. De begrafenis zal om 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Elimkerk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Vandaag zou Liesbeth Keulemans - Baart de leeftijd van 78 jaar bereiken. Helaas is ze op 20 augustus 2015 overleden na een strijd die niemand kon overwinnen. We verloren onze dierbare, lieve, zorgzame vrouw en moeder en denken nog dagelijks aan haar. Allen die haar herdachten, in de vorm van mooie brieven en kaarten, bloemen, of tijdens de overweldigende belangstelling op de ceremonie, danken we hartelijk. Henk Keulemans, )olande en Jan, Annemarie. Nettle -H-dteimns- donderdag 10 maart 2016 15 Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie Vermuë c^2^0 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. UZZD Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 UITVAARTVERZORGSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72