üyarlaile/j Gors^ Familieberichten Hans Leijdekker O Hlensenlinq.nl 14 donderdag 10 maart 2016 f Elly Stadhouders Ferdinand Andries Izaak Lodewijk van Steenbergen Ferdinand Herdenkingsdienst voor Rietje Franken 1955-2016 Zaterdag 12 maart Inloop 14.30 uur "Het Arsenaal" Arsenaalplein 1 4381 BLVlissingen Uitnodiging in plaats van een rouwbrief. U bent van harte welkom. Familie Franken Rietje Franken is op 8 maart jl Naar het huis met de vele woningen gegaan" -joh. 14:2 Tot ziens! Pinkstergemeente SHALOM p/a Henri Dunantstraat 52 4388 NL Oost-Souburg Huil niet omdat ze er niet meer is, maar glimlach omdat ze er was. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze (mede) bewoner Rietje Franken Wij zullen haar optimisme en humor missen. Cliënten en medewerkers Nieuwe Haven, Vlissingen Adrie, Angelo, Anneke. Annemiek, Arjan, Caroline, Froucke, Hanneke, ïlona, Ikram, Inigo, Irene, Jaël, Jos, Judith D, Judith R, Karen, Leo, Lian, Marije, Mario, Martine, Mellanie, Michaël, Monica, Nina, Nirmala, Paul-Pieter, René, Ria, Robin, Sary-Anne, Suresh, Tessa, Veronica, Wladek, Willie, Yasmijn en Zoë. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Een inspirerende, humorvolle persoonlijkheid heeft ons na een vol en rijk leven verlaten Hans Leijdekker Corry (Pierre in herinnering) Peter en Nelleke Marian en Gerard Neven en nichten We zullen hem missen. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat na een ernstige ziekte is overleden onze zeer gewaardeerde oud medewerker en oud collega de heer Abraham Maljaars (Bram) Wij denken met dankbaarheid terug aan de vele jaren dat hij voor en met ons werkzaam was op de afdeling onder- delenverkoop. Directie en medewerkers Autobedrijf Joosse Vlissingen Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve, zorgzame vader Nicolaas Meijer Klaas sinds 30 maart 1996 weduwnaar van Jannetje Marina Bolier in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke: Jos Meijer Goes: Rinus Meijer Monique Meij er-Timmerman Goes, 9 maart 2016 Correspondentieadres: Beethovenlaan 8 4462 JG Goes De rouwdienst, geleid door ds. A.L. Molenaar, wordt D.V. maandag 14 maart om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Gemeente "Rehoboth", Marijkelaan 39 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "Rehoboth" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Buurtzorg Yerseke, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze broer zwager en oom Nicolaas Meijer ln de gezegende ouderdom van 91 Jaar. Grijpskerke W.Maljers-Meijer Middelburg C.Meijer Meliskerke L.Houterman-Meijer F.Houterman Biggekerke W.Meijer M.Meijer-Jobse Neven en nichten Biggekerke, 9 Maart 2016 Bep Meulmeester - Hoek Huijbregt Jacobus Uijl Huib Alles wat je in liefde loslaat, zal vol van liefde terugkeren. Wij, kinderen, kleinkinderen, zus en zwager John Sindy Dj ami !la Michelle Rogér Paula Caljouw - Stadhouders André Caljouw hebben afscheid genomen van 11 mei 1946 f 3 maart 2016 Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Sint. Jans Hospice De Casembroot, Dr. L. W. Van der Meer en alle betrokken zorgverleners, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid heeft ingevolge de wens van Elly in kleine kring plaatsgevonden. correspondentieadres: fam. A.P. Caljouw Park De Moucheron 13, 4336 AX Middelburg Na een kort, maar heftig ziekbed is overleden, mijn allerliefste maatje, gedragen in de liefdevolle armen van zijn vrouw en zijn super meiden. Leiden, 10 oktober 1950 Middelburg, 8 maart 2016 Lieve meiden, voor jullie was nooit iets te gek, mijn geweldige schoonzoon, jij was er altijd voor mij, veel dank hiervoor, Ferdinand E.V.A. van Steenbergen - de Putter Femande van Steenbergen Dennis van den Nouweland Dinand Marcel van Steenbergen Elenie Dixon Brian De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 maart om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres Herberdsland 66, 4337 CP Middelburg jntitsgetichca onderste uning Onvoorstelbaar snel moeten wij afscheid nemen van onze lieve 21 november 1949 maart 2016 Lenie Leijdekker-Passenier Caroline en Bram, /ze Tim M. Passenier-Huiszoon Magda Passenier L.J.A. Hoogeboomstraat 3 4333 MG Middelburg Wij nemen afscheid van Hans op zaterdag 12 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzuster en tante rust zacht Job en Gerda Meulmeester - van den heuvel Riek en Rian Joosse-Meulmeester Jannie en Hans de Roover-Meulmeester Jolanda en Erwin van der Broek-Meulmeester Job en Majana Meulmeester-Luchtmeijer Kinderen en kleinkinderen. kijk ook op Heel bijzonder, heel gewoon een heel bijzondere man Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en opa 12 januari 1925 8 maart 2016 T.P. Uijl-Schroevers Kinderen en kleinkinderen 8 maart 2016 Pablo Picassoplein 113 4382 KB Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71