Üi/arlsilsf) Familieberichten 14 dinsdag 8 maart 2016 Nellie Oostdijk - Tilroe kükookop q fflensenlinq.nl Elly Stadhouders Connie Nagelkerke Connie Nagelkerke Connie Nagelkerke Connie Nagelkerke Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rein Wassenaar Echtgenoot van onze collega Ina. We wensen Ina en de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. CVA-, Transfer- en Geriatrieverpleegkundigen Maatschap Neurologie Medewerkers afdeling Neurologie en Geriatrie Admiraal de Ruyterziekenhuis M.C. Muste-Dalebout Het verlangen van de ziel is de wens van God. Inayat Khan Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden Nicole Hermes-Roodbeen moeder van onze leerling Lisa (havo 3). Wij wensen Lisa, haar vader, haar zus en verdere familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de Raad van Toezicht, het College van Bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes, drs. |.A. Brand, voorzitter College van Bestuur Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Nicole Hermes-Roodbeen vader van onze leerlinge Kim uit V5 Wij wensen Kim en de familie veel sterkte met dit enorme verlies. namens de leerlingen: L. Dorsers, mentor V5 namens de medewerkers van Het Goese Lyceum: C. Biesterbosch-Gunst, rector Lieve Nicole Alles wat je in liefde loslaat, zal vol van liefde terugkeren. Wij, kinderen, kleinkinderen, zus en zwager John Sindy Dj ami Ha Michelle Rogér Paula Caljouw - Stadhouders André Caljouw hebben afscheid genomen van 11 mei 1946 f3 maart 2016 Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Sint. Jans Hospice De Casembroot, Dr. L. W. Van der Meer en alle betrokken zorgverleners, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid heeft ingevolge de wens van Elly in kleine kring plaatsgevonden. correspondentieadres: fam. A.P. Caljouw Park De Moucheron 13, 4336 AX Middelburg -Enige en algemene kennisgeving- Met droefheid delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in "Ebbe en Vloed" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Mina van der Vliet-Wessels sinds 4 april 1980 weduwe van Jan van der Vliet geboren, 19 september 1926 overleden, 6 maart 2016 Zierikzee: Ary en Corina Kim Sten Lex Oude-Tonge: Johan en Jacqueline Vivian Zorgcentrum "Ebbe en Vloed" Oude-Tonge Correspondentieadres: Tureluurstraat 6.4302 WL Zierikzee Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 9 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het Stiltecentrum van 'Ebbe en Vloed', 't Getij 3 (ingangachterzijde), Oude-Tonge. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Marinus Hoogesteger - Marien - Voor altijd in ons hart Onze lieve vriendin Rust zacht Marcel en Elseline Elfferich en kinderen Achter elke traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. (schoon)Moeder en oma van onze lieve vrienden Mirjam, Jacky en Nick. We wensen de familie veel sterkte toe. John en Syl, Levi Matthieu en Jolanda,5enn Sebas en Jantine Ardjan en Marleen Ferdinand Te jong, Te vroeg, is overleden Moeder, schoonmoeder en oma van Nick Wij wensen Adrie en allen die haar liefhebben heel veel sterkte Henk en Marleen Harry en Anja Kruiningen Het bericht dat de vrouw van ons zeer gewaardeerde collega Adrie is overleden,heeft ons diep geraakt. Wij wensen Adrie, kinderen, kleinzoon en naaste familie heel veel kracht en sterkte, om dit verlies een plaats te kunnen geven. De Looff Krabbendijke b.v. Hendrikjan, Matty Ilse Mare de Looff en collega's Gerard, Andrea, Sylvia, Katinka, Marlies en Romy Op de leeftijd van 91 jaar is onze lieve schoonzus en tante overleden Families Dalebout en Bouterse rust nu maar uit. Sibratsgfall (Oostenrijk) Gerard en Ineke de Jonge Yerseke: Ineke en Piet Zoetewey neven en nichten Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je sterft 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan. Je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na jaren waarin haar krachten afnamen is tot ons verdriet overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en oma 'flat' in leeftijd van 83 jaar. Goes: H.J. Oostdijk Brielle: Hannie Westmaas - Oostdijk Jan Westmaas, in liefdevolle herinnering Marijn Sara Robert-Jan Tessa Wouter Malou Goes: Jaco Oostdijk Marjan Oostdijk - Westveer Niels Josine V, Roos Amy Jordie, Kars, Dex Goes, 6 maart 2016 Troelstralaan 326, 4463 XZ Goes Op donderdag 10 maart is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 12 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi leven stil... Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van 24 oktober 1932 Wemeldinge 6 maart 2016 Familie Oudeman De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 10 maart om 14.00 uur in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 in Wemeldinge. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Wemeldinge. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in bovengenoemd centrum. Correspondentieadres: Bakkersboogerd 71, 4424 EH Wemeldinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62