*4» Familieberichten OyarJailan Janna Dekker Reggie Blommaert kükookop fflensenlinq.nl Catharina Bareman 14 dinsdag 8 maart 2016 André August Clemence de Block Janna Blok Reggie, Reginald Petrus Constantinus Blommaert Reggie Christian Leonora Augusta Buijck Chris Adriaan Frans Blok Reggie Blommaert M.C. Muste-Dalebout Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan echtgenoot van Julienna Josepha Maria Kips *10-12-1925 t 05-03-2016 Koewacht Terneuzen als we op een dag niet meer samen kunnen zijn houd mij dan in je hart daar zal ik voor altijd blijven Julienne de Block-Kips Christian Jo Kindt-de Block Sigrid Karlijn Rutger - Juliet Frank de Block f Tessa Koen - Thijmen en Julie Eline Collin - Lauren Margaret de Block Cees Liefting Thomas Renske Annelot Hanne Vlasstraat 46 4576 BB Koewacht De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op donderdag 10 maart om 14 uur in het rouwcen- trum De Ridder, Spoorweg 4 in Hulst. Tevens bestaat er vanaf 13.30 uur in het rouwcentrum de mogelijkheid om afscheid te nemen van André. Na de dienst is er de gelegenheid de familie te condoleren en wordt u uitgenodigd een kopje koffie met hen te drinken. Na een jarenlange vriendschap, hebben we afscheid genomen van We zullen haar meeleven en warme belangstelling met ons en ons gezin missen. We wensen Rinus, Marijke, André, Sylke en Esmee veel sterkte toe. ]o en Stien Nieuwenhuijse Oostdijk, 5 maart 2016 rust zacht Schoonzussen en schoonbroers Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog volop in het leven stond. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Op 5 maart 2016 hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorg zame pa en opa echtgenoot van Maria Jeannette Francisca Buijsse Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Hulst: Ria Blommaert-Buijsse Hulst: Carlo en Margot Blommaert-Cleijman Joris Maaike Truffinoweg 280, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Reggie in familie kamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 11 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 maart om 13.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats Hulst, aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in het uitvaartcentrum, naast de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten Zij overleed in de leeftijd van 51 jaar. Kloosterzande: Irene en Wim de Koning-Buijck Desirée en Ivo 5 maart 2016 Correspondentieadres: Lange Munt 25, 4587 ES Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Chris in het uitvaart centrum van coöperatie DELA Hulst, Van der Mael stedeweg 102b te Hulst, op woensdag 9 maart van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 maart om 16.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die Chris heeft ontvangen van het personeel van Sterredreef 25 in de afgelopen periode. 19-06-1964-05-03-2016 Christian Buijck "In onze gedachten was je, In onze gedachten ben je, In onze gedachten zal je altijd Blijven Rust zacht lieve Christian. Namens het personeel en de cliënten van Sterredreef 25. Tragel Zorg te Clinge. Ik was zoals gij nu zijt. Ben nu zoals gij ook worden zult. Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overoma weduwe van *24-4-1924 14-3-2016 Sassenheim: Rinus en Marijke Blok-van der Moere André en Sylke Esmee Correspondentieadres: Rembrandtlaan 54, 2172 DE Sassenheim De crematiedienst zal gehouden worden op vrijdag 11 maart om 10.30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum, Koninginneweg 2 te Waarde. Voor hen die de crematiedienst niet kunnen bijwonen bestaat de gelegenheid tot condoleren aldaar op donderdag 10 maart van 20.00 tot 21.00 uur. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wederom is ons een icoon ontvallen bij HW'24 Een man met blauw geel bloed gedurende de lange tijd dat we hem kennen. Helaas hij is niet meer, we zullen niet meer kunnen nakaarten over de wedstrijd. we kunnen en zullen jou nooit vergeten. We wensen Ria, Carlo en alle nabestaanden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Met innige deelneming, Het bestuur van v.v. HW' 24 De zondag begon met een zwart randje. Ons bereikte het bericht dat is overleden. Ons bestuurslid en mede oprichter van de club van 100 van HVV'24. Wij wensen Ria,Carlo,Margot,Joris en Maaike veel sterkte toe. Hulst, 06 Maart 2016 Namens de leden van de club van 100 Op de leeftijd van 91 jaar is onze lieve schoonzus en tante overleden Families Dalebout en Bouterse "Afscheid van een bijzonder grote dierenvriend.... (het poezenvrouwtje) In alle rust is overleden sinds 2008 weduwe van Jan Dommanschet Terneuzen, 11 juni 1934 tTerneuzen, 1 maart 2016 Bijzondere mensen sterven niet. Zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Zorgzaam baasje van: t Bink Coco Correspondentieadres: Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt Kokkeldreef 1 4533DD Terneuzen Volgens haar wens heeft de begrafenis op 7 maart jl. te Terneuzen in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42