Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 20 maandag 7 maart 2016 JAN VAN DER WAL Connie Nagelkerke - Nieuwenhuijse 9-1-1961 5-3-2016 Connie Achter tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, nemen we afscheid van Connie In gedachten zijn wij bij Adrie, Perry, Mirjam, Jacky en Nick. Veel liefs Marlies Edwin, Vince en Liv Jan Ella Sandra Maurits Niels Manon, Femme Connie Afgelopen zaterdag bereikte ons het zeer trieste bericht dat Connie Nagelkerke echtgenote van onze zeer gewaardeerde brandweer-collega Adrie, na een oneerlijke strijd, is overleden. Wij wensen Adrie, de kinderen, kleinzoon en de naaste familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's en partners van de blusgroep Krabbendijke Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Lieve Connie Wat gaan we je jarenlange inzet en enthousiasme missen. We wensen Adrie, Perry, Mirjam, Jacky en Nick veel sterkte met dit grote verlies. Stichting Jeugdvakantieweek Krabbendijke Connie Nagelkerke Those we loved, don't go away They walk beside us every day Unseen, unheard, but always near Still loved, still missed and still very dear Tot ons groot verdriet is onverwachts overleden onze lieve vader en opa 3 januari 1941 3 maart 2016 geliefde van Peggy f 29 december 2009 We zullen hem erg missen. Marlies en Menno Peter en Krista Gabriel, Katlego Michèle en Ronald Isa, Lars, Mats Bart en Mirjam Sam, Tijn Burgh-Haamstede, W.G. Bootlaan 13 Correspondentieadres: Zandpad 10 4184 CP Opijnen Jan is opgebaard in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede, waar woensdag 9 maart van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. Donderdag 10 maart zal er om 15.00 uur een afscheidssamenkomst gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Verbijsterd... Rein Wassenaar Dank je voor de hand, Die je toestak. Dank je voor de zorg, Die je bood. Dank je voor de woorden, Die je sprak. Dank je voor de glimlach. Die altijd te zien was. Dank je voor alles, Watje gaf. Het was groots. Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Rein Wassenaar Echtgenoot van Ina Wassenaar - de Kok Bram en Suus de Kok Jan en Inge de Kok Meivin Frans en Yvonne de Kok Stefanie - Rowena Elly de Kok Viviën - Ricardo - Louise - Shannon Maxim - Esmee Wilma en Johnny Harinck - de Kok Youri Wij wensen Ina, Mirjam, Floris, Annet, Sanne, Wouter, Gijs en Kirsten veel kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Met veel verdriet in ons hart hebben wij afscheid genomen van mijn lieve broer en onze zwager en oom Rein Wassenaar Wij wensen Ina en de (klein-)kinderen sterkte en kracht om dit verlies te verwerken. Fam. van de Runstraat Ruud en Greet Annemieke en Sander Mark en Maaike en kleinkinderen Bedroefd, maar met grote bewondering voor haar optimisme tijdens haar leven en in het bijzonder tijdens haar ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma Adrie Mirjam en Jacky Nick Perry en Jessica Ter Doest 18, 4413 GL Krabbendijke Op vrijdag 11 maart is de afscheidsbijeenkomst om 13.00 uur in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Meiboom". Met diepe bewondering voor de dappere wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van ons schoonzusje We zullen haar enorm missen. Wilma, Jan en Coby, Huib Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin We zullen haar erg missen. Omie, Alice, Kees, Els, Mario, Anton, Kees en Paula Na een oneerlijke strijd moesten wij veel te vroeg afscheid nemen van ons bestuurslid en grote voorbeeld, Drie decennia lang heeft zij zich onbaatzuchtig ingezet voor het jeugdwerk in Krabbendijke en wij zullen haar enorm missen. Wij wensen haar man, kinderen, kleinzoon en alle andere dierbaren veel sterkte toe. Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Krabbendijke Krabbendijke, 5 maart 2016 Ik heb het leven liefgehad. Graag had ik hier nog even willen zijn, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Vol verdriet nu wij zo snel afscheid moeten nemen van mijn lief, onze trotse vader en geweldige opa Velsen, 10-12-1955 Oost-Souburg, 03-03-2016 Ina Mirjam en Floris Annet, Sanne Wouter Gijs en Kirsten Rein is bij ons thuis. Kanaalstraat 48, 4388 BN Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 9 maart om 12.00 uur in de Open Haven kerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u middels deze kennisgeving te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 56