Ovmge Ös/iciiiien Adagio M Familieberichten kükookop mensen inq.nl Rien Noordijk Voor betaalbare kwaliteit COLOFON Familieberichten Catharina Zweedijk - Minderhoud Plonie van Kruiningen - Goedegebuur Trudy Ots - Polderman Jo Kriekaard - Weststrate Jannie de Vos-Paauwe JMLst dan... Ui tvaartverzo rg i ng Ljnda van Wingen Peter van Liere Ko de Meulder Kristiaan Pieter Verhulst Dina Johanna Timmerman - Lindenberg Mieneke Steketee - Timmerman De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Uitvaartverzorging VerrijnStuartweg28, GoesOil3-216815www.uitvaart.vg de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio zaterdag 5 maart 2016 15 Voor de zeer vele blijken van medeleven, zowel in de laatste levensperiode als na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma zeggen wij u heel hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, maart 2016 De leegte blijft en het verdriet oneindig groot, maar hartverwarmend was het medeleven, dat ik op zoveel manieren heb ondervonden na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw Hiervoor wil ik u hartelijk danken. Jan van Kruiningen Maart, 2016 Ik dank u hiervoor hartelijk. Paula Stroosnijder Nisse4maart 2016 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, uw belangstelling, bloemen en lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn geweest. Ugenie de Meulder- Brouwer Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2016 Kinderen en kleinkinderen Goes, maart 2016 Verdrietige tijden liggen achter ons, de weg die voor ons ligt zal moeilijk zijn. Wij weten ons echter bijzonder gesteund door de vele brieven, kaartjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Ook uw aanwezigheid bij haar afscheid heeft ons erg goed gedaan. Familie Ots Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, opa en overopa Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maart 2016 Voor de blijken van meeleven tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan en sterkt ons in de toekomst. John en Connie Leo en Jacqueline kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, maart 2016 Zonder Peter is alles anders. Het doet me goed zoveel kaarten, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Voor uw vele blijken van meeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons erg goed gedaan Sannie en Pieter Stark - Timmerman Johan Steketee Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2016 Hartelijk dank voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Lieve mensen, Zoveel vriendschap en medeleven in de vorm van gebed, troostvolle woorden, een warme handdruk, een stille omarming als woorden bleven steken, hartelijke brieven en kaartenwat heeft het veel voor ons betekend in deze verdrietige dagen. Het is voor ons onmogelijk om allen persoonlijk te bedanken, hoe graag we dat ook zouden willen. Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen voor de overweldigende belangstelling na het zo plotseling overlijden, maar ook tijdens de begrafenis van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma, Hoewel het verdriet, de leegte, het gemis dagelijks ervaren wordt, heeft het ons toch zo goed gedaan dat we als gezin ook gedragen werden. Dit zullen we nooit vergeten! Johan Steketee en (klein)kinderen Oostdijk, maart 2016 Rilland, maart 2016 Herinner mij. Maar niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon Hierbij willen wij iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jan de Vos Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, maart 2016 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijkzijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. Overtoom .1' 'UZZT Groen 'N Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (0118)413417 4382 XW Vlissingen www.uzzl.nl uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 samen een... voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4,4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73