rDiinl&HuiiJmij k Familieberichten s 0 Hlensenlinq.nl 14 zaterdag 5 maart 2016 Petrus Marinus Cornelis Raats Peter Peter Raats Janny de Buck - Besuijen Daan Jumelet f Met verdriet in ons hart hebben we afscheid genomen van onze zoon, broer en oom Vlissingen: C.P.J. Raats f M.A. Raats-Raas Zwolle: Henny j' en Alfred Smallenbroek-Raats Bas f Vlissingen: Addy en Hans van Gilst-Raats v J Peter Raats Peter Raats Peter Raats Peter Raats M Adriana Geertje de Broekert- Jobse Cornelis Imanse Kees Catharina Deurwaarder-Duerink Kornelia Janna Maria van Es Bram van Hamburg Joris Izak Koole kijk ook op Vlissingen 29 juni 1953 t Borssele 2 maart 2016 Marcel en Jorien Jonah Sjoerd, Renske Onze dank gaat uit naar dr. P. W.A. Kunst en huisartsenpraktijk 's Heerenhoek voor de begeleiding en alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Hollepoldersedijk 9 4454 PX Borssele Peter is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 8 maart van 11.00 tot 12.00 uur. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst worden gehouden om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als ik van u moet spreken, doe ik alle mooie woorden weg Ik wil maar liever weinig zeggen Enkele goede woorden, dat is genoeg Want er mag niets komen tussen u en mij Eigenlijk wil ik liever met u zwijgen. (J.C. van Sc hagen) Veel te vroeg nemen wij afscheid van Wij wensen Marcel, Jorien, Jonah en familie heel veel kracht en sterkte toe. Pascal Jeroen Quinten Dennis en Marlou Stefan en Chantal Martijn en Evert Ruben en Judith Richard en Anouk Fabian en Sophie 2 maart 2016 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te snel overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens alle collega's van de Schipper Groep Goes, 2 maart 2016 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vele jaren heeft hij zich ingezet als bestuurslid voor onze vereniging. Zijn toegewijdheid, financiële kennis en accuratesse, waren kenmerkend voor hem als penningmeester. We verliezen met hem een bijzonder lid en goede vriend. We wensen zijn moeder, zijn kinderen en verdere familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Paardensportvereniging De Weelruiters, Nisse Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van vader van onze leerlingen Sjoerd en Renske Boogert. Wij wensen Sjoerd, Renske en de familie veel sterkte met dit enorme verlies. namens de leerlingen: G. v. Osta-Louisse, mentor V3 J. v.d. Linde, mentor V5 namens de medewerkers van Het Goese Lyceum: C. Biesterbosch-Gunst, rector Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie de Broekert Oostkapelle, 5 maart 2016 Het is stil zonder jou Zoveel kaarten Zoveel woorden Zoveel belangstelling tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en na het heengaan van mijn man, onze geliefde (schoon)vader en trotse opa Hartelijk dank daarvoor. Elly Imanse - v.d. Linde Leanne en Bob Caroline en Janrien Raoul en Amber Nadia Oost-Souburg 5 maart 2016 - Uw medeleven en belangstelling, welke ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw heeft mij getroost. Ik wil u daarvoor hartelijk bedanken. Jan de Buck Mede namens verdere familie Veere, maart 2016 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende blijken van meeleven, die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid en de vele kaarten hebben ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, maart 2016 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster, schoon zuster en tante willen wij u hartelijk danken. J. van Es D. van Iwaarden-van Es E. van Es-Sinke Neven en nichten Yerseke, maart 2016 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Arno en Lémone Mirjam en Piet Alexander en Wendy, Liam Goes, maart 2016 Omdat het voor ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van Willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Familie Jumelet Bruinisse, maart 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en meeleven aan ons betoond, tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. J.P. Koole-Verheyke Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, maart 2016 Je vocht een onoverwinnelijke strijd en je verloor veel te snel. Bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame vader en trotse opa,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72