Si Üvsrlsils/] Gerard Hamelink Gerard Hamelink Adriana Langebeeke-Christiaanse Johanna Joziasse-Cijvat Jo Wij zijn bedroefd, dat na een korte periode van hoop en vrees, toch nog onverwachts is overleden, onze jongste broer, zwager en oom Gerard Hamelink Echtgenoot van Marie Hamelink-Korstanje C.Hamelinkt - B.W.Hamelink-Veerhoek E.Hamelink t - W.Hamelink-Lamper W.Hamelink f - I.M.N.Hamelink-Willemsen F.Hamelink - A.Hamelink-Weststrate J.Vermeij-Hamelink - A.Vermeij t J.Hamelink - M.J.Hamelink-Boei f A.van Stel- Hamelink - M.van Stel f J.Hamelink - C.Hamelink-op't Hof M.Dagevos-Hamelink - M.A.Dagevos J.Hamelink - P.Hamelink-Deurloo D.Dijkwel-Hamelink - M. Dij kwel f A.Hamelink t - M.N.Hamelink-Weststrate J.de Zeeuw-Hamelink - J.de Zeeuw I.Schouwenaar-Hamelink - I.A.Schouwenaar f Neven en Nichten Wemeldinge 1-3-2016 Willemijn Klep - Smit Geertruida Blanckaert-Visser -Truus - ...en ik geloof in het leven dat doorgaat ondanks de dood dat overgaat van de een op de ander tot de droom erop volgt levend voor ieder Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Sj aan Serooskerke Middelburg 6 april 1938 3 maart 2016 Middelburg: Cornelis Langebeeke Kees en Dinie Marina Annaliza en Michel Kees en Aline Gert en Truus René Anouk Corneli en Hans Melani Veerseweg 103 4332 BD Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 9 maart om 13.00 uur in De Torenkerk te Gapinge, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Spil te Gapinge. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zus en schoonzus Sjaan Langebeeke - Christiaanse Wij wensen haar man Kees en de kinderen veel sterkte met dit verlies. Serooskerke(W), Neel en Henk Meijers-Christiaanse Middelburg, Gerrit en Monique Christiaanse-van Ovost Adriana Langebeeke- Christiaanse Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, haar tevredenheid bleef. Na een paar laatste moeilijke maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en lang leven ingeslapen onze lieve moeder en oma Weduwe van Adriaan Joziasse Koudekerke, 27 januari 1921 t Vlissingen, 3 maart 2016 Bram (in herinnering) Piet en Saskia (in herinnering) Joke Sandra en Martin Davina Ad en Carla Yordi Sonny Correspondentieadres Molendijk 68 4339 AE Nieuw- en Sint Joosland De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 9 maart om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De begrafenis vindt plaats om 12.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de Couburg, Duinstraat 4a te Koudekerke. Overleden, onze geliefde zuster en schoonzuster Jozina Joziasse - Cijvat Weduwe van A. Joziasse op de leeftijd van 95 jaar. Koudekerke, 27 januari 1921 Vlissingen, 3 maart 2016 namens de familie Cijvat Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het met veel moed gedaan Wie kan begrijpen wat je hebt geleden En wie kan voelen wat je hebt doorstaan... Verdrietig, maar met mooie herinneringen, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Wemeldinge, 6 april 1942 Goes, 1 maart 2016 Marie Hamelink - Korstanje Annelies en Jan Marit Jaron Jolanda en Ko Björn Naomi Jaap en Ann Matthijs Valerie Wij nemen in kleine kring afscheid van Gerard. Correspondentieadres: Herdershoefje 48, 4424 DB Wemeldinge Na een moedig gedragen ziekte is overleden mijn geliefde zwager Ik wens mijn zus er haar kinderen veel sterkte toe. J.M. Korstanje Kapelle, 1 maart 2016 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-koorlid Haar inzet voor het koor en haar vriendschap zijn dierbare herinneringen. We wensen Frans en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur, dirigente en leden van het Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje Je was de tijd kwijt en vele dingen En dan ineens die glimlach dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons In haar slaap is rustig overleden onze lieve moederen oma weduwe van Joost Blanckaert in de leeftijd van 93 jaar. Gert-Jan enYolanda Jeroen en Eline Jessica en Kevin Jesse Merijn Sem 3 maart 2016 correspondentieadres: Klaprooslaan 59 4537 CWTerneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 8 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar zorgcentrum 'Bachten Dieke' voor hun inzet en goede zorg. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante echtgenote van Kees Langebeeke in de leeftijd van 77 jaar. Biddinghuizen: Ko Langebeeke Corrie Langebeeke-de Lange Vrouwenpolder: Bram Langebeeket Vrouwenpolder: Frans Langebeeke Nella Langebeeke-Boot Middelburg: Johan Langebeeke Dien Langebeeke- Geschiere Serooskerke: Jan Langebeeke Adrie Langebeeke-Looise Oostkapelle: Rina Jobse-Langebeeke Jan Jobse Gapinge: Lein Langebeeke Marie Langebeeke- Minderhoud Neven en Nichten Middelburg, 3 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70