Adagio Familieberichten kükookop mensen inq.nl QwMe SsfilTliB/l COLOFON Familieberichten Maria van den Bergen-de Gronckel Jacobus van Hanegem Kobus Eugène Leopold Rammelaere Jozef de Klerk Johan Esseling Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Een speciaal woord van dank gaat uit naar uitvaartonderneming de Ridder. J. de Waele-de Gronckel M. de Gronckel-Whelan neven en nichten familie Martens familie van den Bergen Koewacht, maart 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Voor uw vele blijken van meeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Dina Johanna Timmerman - Lindenberg Willen wij u hartelijk dankzeggen, ffet heeft ons erg goed gedaan Sannie en Pieter Stark - Timmerman Johan Steketee Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2016 Lieve mensen, Zoveel vriendschap en medeleven in de vorm van gebed, troostvolle woorden, een warme handdruk, een stille omarming als woorden bleven steken, hartelijke brieven en kaartenwat heeft het veel voor ons betekend in deze verdrietige dagen. ffet is voor ons onmogelijk om allen persoonlijk te bedanken, hoe graag we dat ook zouden willen. Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen voor de overweldigende belangstelling na het zo plotseling overlijden, maar ook tijdens de begrafenis van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma, Mieneke Steketee - Timmerman Hoewel het verdriet, de leegte, het gemis dagelijks ervaren wordt, heeft het ons toch zo goed gedaan dat we als gezin ook gedragen werden. Dit zullen we nooit vergeten! Johan Steketee en (klein)kinderen Oostdijk, maart 2016 Jozina Adriana du Fossé - Keijmel Graag willen we u dankzeggen voor het medeleven, de bloemen en de troost die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vader en opa Marga Guillermito Sluis, maart 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en meeleven aan ons betoond, tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Joris Izak Koole zeggen wij u hartelijk dank. J.P. Koole-Verheyke Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, maart 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en grote opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maai- zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Eede, maart 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Het is niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor zoveel blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa De afscheidsdienst in aanwezigheid van zovelen heeft ons goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan onze huisarts dr. Helmers voor de goede zorgen. Riet de Klerk-Remorie Freddy Sandra en Arno, Cas, Stan Vogelwaarde, maart 2016 Erna Smet-van Deursen Lucie Goossens Pieter Franciscus Gelderland e£êe \eïmeu£en - rJ\ aijdet de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Zo maar vier woorden: vriendelijk, behulpzaam, eerlijk, betrokken. Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo na het overlijden van mijn lieve man, onze pa Onze hartelijk dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Yara en zijn vele collega's. Magda Esseling-Roelands Jeroen, Tineke Hulst, maart 2016 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen. Sluis, maart 2016 Op deze manier danken wij u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen St. Jansteen, 5 maart 2016 In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve vriendin, mama, zus, dochter en tante... Mochten wij hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Tonnie de Pooter Femke en Floris, Noah, Bruce Kim van Damme Fam. Goossens Fam. de Pooter IJzendijke, maart 2016 zaterdag 5 maart 2016 19 Na het overlijden van onze vader, opa en vriend hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden, telefoontjes en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons het gevoel gegeven het verlies van Piet niet alleen te hoeven dragen. Verder willen wij Miranda Brasser van DELA bedanken voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het was een uitvaart, welke mede hierdoor diepe indruk op ons heeft gemaakt. Franklin en Diana Gelderland Marc, Anita en Quinten Gelderland Toinie Hoefeijzers Een hand, een kaart, een groet doet zo goed als je iemand waar je veel van houdt, ineens missen moet. Bedankt voor het medeleven na het overlijden van mijn zus, schoonzus, onze tante en vriendin Onze speciale dank gaat uit naar het team van 'De Vurssche', voor hun inzet en goede zorg. Beppie en Ronny Sheila en Barry -Abbey, Romy, Esmee V i Theo en Ireen Axel, maart 2016 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samêDi een... voor u en met u... Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52