O ÜvarJailsr) Marinus Melis Rinus Melis Mon Mast Mon Mast George Alfred Thomas ...en ik geloof in het leven dat do or gaat ondanks de dood dat overgaat van de een op de atider tot de droom erop volgt levend voor ieder Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Adriana Langebeeke-Chrisdaanse Sj aan Serooskerke 6 april 1938 Middelburg 3 maart 2016 Middelburg: Cornelis Langebeeke Kees en Dinie Marina Annaliza en Michel Kees en Aline Gert en Truus René Anouk Corneli en Hans Melani Veerseweg 103 4332 BD Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 9 maart om 13.00 uur in De Torenkerk te Gapinge, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Spil te Gapinge. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zus en schoonzus Sjaan Langebeeke - Christiaanse Wij wensen haar man Kees en de kinderen veel sterkte met dit verlies. Serooskerke(W), Neel en Henk Meijers-Christiaanse Middelburg, Gerrit en Monique Christiaanse-van Ovost Rinus Lieve ome Mon, Mon Mast Mon Mast Aimé Marie Fierens Hij volgt haar in zijn hemels spoor Herenigd gaan ze door Voorbij onze grens Hun diepste wens Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Clara Maria Nelen 22- 10-1929 103 -03 -2016 Westdorpe Sas van Gent Familie Thomas Familie Nelen Sas van Gent, 4 maart 2016 Corr.adres: Malotauxstraat 4 4551 GX Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 10 maart om 11.00 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6, Sas van Gent. George zal te rusten worden gelegd bij Clara op de Begraafplaats Sint Jans Schorre te Sas van Gent. Hij ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", waar u woensdag 9 maart om 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Alleen schriftelijke condoleance. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa is overleden Borssele, 10 september 1942 Goes, 27 februari 2016 Adrie Melis - Karelse Konrad en Marian Melis - Jopse Mathijs, Thomas, Debora Frank en Colinda Melis - van Liere Kevin, Wesley Beukenstraat 147, 4462 TS Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Piet en Adrie Melis-Welleman Neven en nichten Borssele, maart 2016 De verbondenheid was ons dierbaar, Toch splitst zich ons pad Met eerbied en respect gedenken wij het overlijden van Met grote vakkundigheid en toewijding heeft Mon een grote bijdrage geleverd aan de realisatie van ons groepsgebouw. Mon was ook nog enkele jaren voorzitter van onze Canisiusstichting. Mon heeft altijd een warm hart voor de scouting gehad en we zijn hem daarvoor erg dankbaar. We wensen de familie veel sterkte toe. CANISIUSGROEP SCOUTING KLOOSTERZANDE Ik zal nog altijd grapjes met je maken we zullen samen door het stille landschap gaan nu je mijn handen niet meer aan kunt raken raak je mijn hart nog duidelijker aan Toon Hermans Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die ik van hem mocht ontvangen geef ik u kennis van het plotselinge overlijden van mijn zorgzame man echtgenoot van Lies van Kruijssen in de leeftijd van 85 jaar. Lies Mast-van Kruijssen 2 maart 2016 Piet Heinstraat 34 4587 E] Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 8 maart om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Na de afscheidsdienst kunt u de familie condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Maandag 7 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Mon te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Bedankt voor alle mooie verhalen en de gezellige zeiltochten. We zullen je erg missen. Annemiek en Marcel Hulst Onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonbroer We zullen hem missen. Broers en zussen van Kruijssen Bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze oudste broer Wij zullen zijn verhalen over vroeger missen. Broers en zussen Mast "Quand Ie soleil dans Ie ciel s'est pointé Ivre de liberté Sans savoir oü aller Moi j'ai repris la route D'un petit pas léger" (Bron: La Route van Charles Aznavour) Door zijn dochters omringd is van ons heengegaan, mijn man, onze papa, mijn schoonvader en onze opa Oostburg, 28 september 1942 t Terneuzen, 2 maart 2016 Oostburg: Alice Fierens-van de Vijver Zuidland: Manon en Ger in herinnering Hay o Ayla Fleinkenszand: Martine en Mare Nadja Lisa Anouk Correspondentieadres: Raadhuisplein 12b, 4501 BG Oostburg Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50