Hoofdredacteur m/v Controller (0,5 fte) Hoofd Financiën 24 DE PERSGROEP Manager Facilitair Bedrijf Scalda Mercuri Urval JUNIOR MEDEWERKER OMGEVING EN ECONOMIE (M/v) Het AD vormt samen met zeven regionale kranten (Tubantia, de Stentor, de Gelderlander, Eindhovens Dagblad, Brabants Dagblad, BN De Stem en PZC) een krachtige eenheid binnen de Persgroep Nederland, Dagelijks meer dan 1,2 miljoen bezoekers online, en in print zo'n 950.000 kranten per dag. Het totale bereik is een veelvoud hiervan. De centrale redactie in Rotterdam vormt samen met die van de regionale kranten de grootste nieuwsorganisatie van Nederland, NEDERLAND Dienst Facilitair Bedrijf is op zoek naar een: (1,0 fte) perspecto en een kritische financials in een dynamische onderwijsorganisatie Tot omv eetv hieuwt ktnn,? Organisatie Informatie en sollicitatie zaterdag 5 maart 2016 We zijn voor de centrale redactie op zoek naar een De ideale kandidaat is een inspirerend journalistiek leider, die de lezer in print en online elke dag het beste wil brengen op het gebied van nieuws, achtergrond en menselijke verhalen, De hoofdredacteur is doorzijn of haar eigen surplus aantalent, inzet en creativiteit in staat een groot journalistiek team te motiveren en aan te sturen, Nodig zijn onder meer durf, levenslust, een brede oriëntatie, journalistieke kwaliteit, het vermogen tot samenwerken, een prettige omgang, een zakelijke houding en een niet aflatende ambitie om samen met het team de nummer 1 te willen zijn. Reacties graag vóór 12 maart naar Erik van Gruijthuijsen, directeur journalistiek, e-mail erik.van.gruijthuijsen@persgroep.nl. Bij hem kan ook nadere informatie worden ingewonnen. Kijk voor meer informatie op uu uuuu.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. andeiwjsfliciep Onderwijsgroep Perspecto is een samenwerkingsverband van 25 basisscholen (Openbaar, PC en RK) in de gemeenten Terneuzen en Hulst. Perspecto staat voor kwalitatief goed onderwijs, ruimte voor ontwikkeling en rekenschap. In opdracht van Perspecto zijn wij op zoek naar een Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Céline Landman 010 - 282 86 00. Zie ook www.mercuriurval.nl en www.onderwijsgroepperspecto.nl 32-36 uur per week Functie Je voert je opdrachten uit voor onze klanten (bedrijfsleven en overheid). Je doet voornamelijk werkzaamheden op het gebied van planologie/ruimtelijke ordening en mogelijk word je ook ingeschakeld bij gemeentelijke (economische) projecten. Je hebt een afgeronde en relevante HBO- of WO-opleiding gericht op het gemeentelijk werkterrein, bijvoorbeeld een afgeronde MER- of planologische opleiding (HBO) of een afgeronde studie bestuurskunde/economie (WO). De gemeente Terneuzen biedt maatschappelijk relevant en leuk werk in een vraag- en resultaatgerichte organisatie met ruim 450 collega's. Het werk biedt een grote veelzijdigheid aan taken en de mogelijkheid te investeren in persoonlijke groei. Je krijgt de ruimte om zelfstandig te werken en wordt daarbij ondersteund door een coachende stijl van leidinggeven. Daarnaast bieden wij een prima arbeidsvoor waardenpakket. De kerncompetenties voor onze organisatie zijn: vraaggericht, resultaatgericht en integer. Uitgebreide informatie over deze vacature en de gemeente Terneuzen kun je vinden op www.terneuzen.nl. Met vragen over de functie kun je bij terecht bij Lodewijk Nolson, teamleider Planvorming, op telefoonnummer 06-13134562. Solliciteren kan tot uiterlijk 17 maart 2016 door het sturen van een brief en uitgebreide cv naar Mascha Pyfferoen e-mail m.pyfferoen<i>terneuzen.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25