NIEUWS 11 Zitting vertraagd na auto-ongeluk 'Druk op COA voor veiligheid' ADLER zorgd de deur uit te gaan. Hakken, mooie rok, geföhnd haar." „Het gaat om moeite doen. Nederlandse vrouwen doen geen moeite. Ik heb wat meegemaakt. Vrouwen die zich van onder niet eens scheren." Misschien valt het Nederlanders niet eens meer op, hem wel. Juist omdat hij pendelt tussen Nederland, Oekraïne en soms Rusland. Dat Slavische vrouwen nog echt vrouw zijn en dat zij mannen man nen laten zijn. „Daar vindt een vrouw het fijn als een man voor haar de deur open houdt. Daar laat een vrouw een man buk ken als haar sleutels gevallen zijn. Daar gaat ze haar neus poederen als de man de rekening pakt. De eerste keer dat ik mee maakte dat een Nederlands meisje de bon per se wilde splitten: ik viel van mijn stoel." Hij heeft als jongen meegekregen dat een man een vrouw moet 'koesteren'. Bij hem thuis in Oost-Oekraïne nam vader de leiding, hij had het laatste woord bij grote beslissingen en zorgde voor vrouw en kinderen. „In het Oekraïne van nu is dat nog steeds zo. Vrouwen verwachten dat mannen het sterkst zijn en ik vind dat mooi. Ik zie mezelf eerder settelen met een Slavische dan met een Hollandse." „Ik ben geen ouderwetse seksist en je moet me ook niet in die hoek drukken. Het is prima dat vrouwen werken, geld verdienen, steeds vaker de top bereiken. Want hoewel mijn vader echt de man was, had mijn moeder ook een goede op leiding, werkte ze, bracht ze mij en mijn zus naar de crèche. En ik ben niet zo'n vent die niks in het huishouden doet. Ik kook graag. Juist omdat ik het leuk vind om een vrouw te verwennen. Waar het om gaat: Hollandse vrouwen zijn doorge schoten. Ze gedragen zich niet alleen op werk en op school als man, maar ze gedra gen zich ook als man als ze met mannen zijn. En trekken alle mannelijke taken naar zich toe." „Mensen worden misschien boos maar het eerste wat bij me opkomt: autorijden. Mannen zijn daar beter in. In het alge meen hè. Dus waarom moet een vrouw per se achter het stuur als haar man het PASPOORT fijn vindt om haar ergens naartoe te rij den? Of: klussen in huis. Waarom zou je als vrouw met allerlei spullen slepen als je man sterker is? Of zoiets klein als de vuil nis buiten zetten?" „Ik vind het niks. Waarom zou een vrouw het willen?" „Ik denk niet dat vrouwen het fijn vinden. Het is allemaal onzekerheid. Uiteindelijk." „De brón is onzekerheid. Al die verhalen van feministen dat vrouwen naar too pro cent onafhankelijkheid en zelfstandigheid moeten streven: allemaal angst. De angst dat een man je op een dag verlaat, sterft, een ander krijgt. Maar het mooie van een relatie is dat je durft afhankelijk te zijn. Waarom zou je anders bij elkaar zijn? Als je elkaar niet nodig hebt?" „Het gaat me erom dat vrouwen hier be zig zijn mannen overbodig te maken. En wat houden die vrouwen dan over? Juist in de verschillen tussen man en vrouw zit 'm de spanning, de passie, het avontuur. Waarom zou je als vrouw op een man af stappen en hem de kans ontnemen om jou te versieren? Een man voelt zich op zijn best als hij op een prooi kan jagen. Dat zit er diep in. Als die prooi zich direct aan zijn voeten werpt, wat is er dan aan? Ik knap serieus af als een vrouw me zo be nadert. Alles is dan weg. De spanning, de voorpret, de verovering. Geen vrouw die me dan meekrijgt." „Grappig dat jij dat direct 'ondergeschikt' noemt. Het gaat me erom dat het fijn is dat er verschillen zijn. In sommige dingen zijn mannen beter dan vrouwen en waar om is het erg dat te erkennen? Daarvan te genieten?" „Ze heeft een sterke mening, zeker. Maar is ook op en top vrouw en zeker iemand die een man de ruimte laat man te zijn." De zitting in het liquidatieproces Passage is gisteren met vertraging begonnen omdat het busje waarin Dino S., een van de hoofdverdach ten, werd vervoerd naar de recht bank op Schiphol betrokken was bij een ongeluk. Dat bevestigde een woordvoerder van het gerechtshof in Amsterdam. S. is niet meer in de rechtszaal geweest, en terugge bracht naar zijn cel. De zaak is giste ren wel gewoon doorgegaan. De Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb heeft een groep asielzoekers toegezegd zijn invloed aan te wenden om de be dreigingen tegen homoseksuele vluchtelingen in opvangcentra te beëindigen. Aboutaleb zei het een verkeerd signaal te vinden dat de slachtoffers van bedreigin gen zouden moeten vertrekken. In plaats daarvan wil hij dat het COA zorgt voor meer veiligheid. £v^K00PJFDFAL NI AANBIEDINGEN ALLEEN l^JHUUrJtzUtzHL.NLJ D|T WEEKEND GELDIG Nu slechts 49,95 Nu slechts 6,95 Vanaf slechts 19,95 Nu slechts 22,95 Nu slechts 29,95 Nu slechts 4,95 83% €25,- ZATERDAG 5 MAART 2016 BESTELLEN DOE JE VEILIG SNEL VIA WWW.KOOPJEDEAL.NL Oké, oké. Je zou het ook zo kunnen zien: Hol landse vrouwen zijn lekker puur, Slavische vrouwen behoorlijk fake. Het klinkt vooral alsof Oekraïne in de tijd is blijven steken. Vrouwen in keukenschort, man met aktetas op weg naar werk. Ah. Van welke 'mannelijke taken' kunnen wij, Hollandse vrouwen, voortaan beter afzien? Geboren op 2 januari 1978 in de regio Do netsk (destijds Sovjet-Unie, la ter Oekraïne). Kwam via Vites se in Neder land terecht Speelde in 2014 mee in het tv-program- ma Ik Ben Een Ster, Haal Me Hier Uit!. Doet modellenwerk en werkt als voetbalanalist. Werd in 2009 uitgeroepen tot best gekle de profvoetbal ler door Esqui- Een vrouw met gereedschapskist: kan niet? Omdat het fijn is niet lijdzaam te wachten tot er een vent met schroevendraaier arriveert? Dus: nu zijn Hollandse vrouwen én zelfstan dig én onzeker. Een vrouw hoeft toch niet van een man afhan kelijk te zijn voor een goede relatie? Klinkt erg holenmens. Dominant mannetje, ondergeschikt vrouwtje. Dan vraag ik me toch iets af. Presentatrice en actrice Victoria Koblenko, je 'grote liefde', zo als je zelf zegt. Hoe zit het met haar? Zij is Oekraïense, maar lijkt me toch bij uitstek een voorbeeld van de ultieme onafhankelijke vrouw. SCHIPHOL 3,5 De voor drugshandel veroordeelde Freek de K. moet 3,5 miljoen euro aan de overheid betalen. Dat geld zou hij met criminele zaken hebben verdiend in de periode van 2004 tot 2010. De rechtbank in Haarlem heeft dit besloten op basis van zijn veroordeling in hoger beroep in mei 2015. De rechter gaf hem toen zeven jaar cel. ROTTERDAM Nieuw: Achteraf betalen! flPberPoy (7^ l) NIET TEVRE0EN? GEL0 TERUG! korting korting (höfftech korting korting LED Stralers met RGB licht of bewegingssensor Met bewegings- en nachtsensor (reguliere versie) Eenvoudig lichtsterkte/kleur aanpassen (RGB versie) Inbraakpreventief, geeft een veilig en vertrouwd gevoel Adviesprijs 99,95 Korting 80% U bespaart: 80,- Adler AD2910 Scheerapparaat Optimaal resultaat dankzij de 3 scheerkoppen Met pop-up trimmer voor preciezer scheren Geschikt voor zowel nat als droog scheren Met ingebouwde accu en LED indicator voor batterijstatus Adviesprijs 59,95 Korting 62% U bespaart: 37,- TWEE échte Chinese Bonsai Boompjes Geleverd incl. keramieke schaal en keramieke lekschotel Eye-catchers voor in de tuin of woonkamer Weinig onderhoud nodig Adviesprijs 99,95 Korting 70% U bespaart: €70,- Adviesprijs 129,95 Korting 62% U bespaart: 80,- Adviesprijs 34,95 Korting 80% II bespaart: 28,- Nostalgische tuinbank van populierenhout Een echte klassieker voor in de tuin of op balkon Weer- en waterbestendig Prachtige eye-catcher, het gehele jaar door Krachtige Mini WiFi Versterker Meer bereik én sneller internet Vergroot het bereik van je internet verbinding Werkt op iedere PC of Laptop Inlegzolen Orthopedische Memory Foam inlegzolen 1 paar 1 paar GRATIS Past zich aan de drukverdeling van je lichaam aan Maar ook tegen artritis, jicht, blaren en nog veel meer! 29,95 Adviesprijs Korting U bespaart:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 11