Evgeniy Levchenko -€435.00 €75,°° 10 NIEUWS TEGENDRAADSE INTERVIEWS Emancipatie nog niet rond? Emancipatie doorgeslagen! Zegt oud-voetballer, analist en model aan de vooravond van Internationale Vrouwendag. Vluchtelingen in vrachtwagen 'Gemeentewebsites kwetsbaar door beveiligingslek in SSL' m Zo'n beetje dagelijks er gert Evgeniy Levchenko (38) zich. Hoe mannen en vrouwen hier met el kaar omgaan. Ziet hij, ter wijl hij langs de Amster damse grachten wandelt, een vrouw op een fiets. Hijgend, tegen de wind in. Met een volwassen vent achterop. Dan heeft hij zin om op het stel af te sprinten, de man bij de kraag te vatten en hem het stuur in de handen te drukken: fietsen, jij! De Oekraïense ex-voetballer, analist, mo del en onderwerp van het nieuwe boek Lev wil het voor deze serie wel eens uitleggen. Waarom hij zich in Nederland, waar hij toch al jaren woont en werkt, blijft verba zen over de verstandhouding tussen man en vrouw. Dat meiden hier een kerel achter op nemen. En dat die kerels dat dan goed vinden. „Mannen die zich als vrouwen ge dragen. Vrouwen die zich als mannen ge dragen: vreselijk." Mag hij nog een recent ta fereeltje aanhalen? Een stelletje. In het hip pe koffïebarretje waar hij zit te lezen. De twee zitten lief handjes te voelen, kusjes, praatjes. Tot de rekening op tafel komt. Gaat die vent zitten kibbelen of zij niet kan betalen. Zij. Dan zou Levchenko wel wat geld bij die jongen op tafel willen smijten: 'en nu ophouden!' Of van die lallende stu ik ben geen ouderwetse seksist en je moet me ook niet in die hoek drukken' HOTELDEAL.NL/K03051 (.088-0331506 Medewerkers van de Koninklijke Marechaussee hebben op het ha venterrein in Hoek van Holland zeventien Afghanen aangetroffen die zich in een vrachtwagen had den verstopt. De 50-jarige Duitse chauffeur is aangehouden op ver denking van mensensmokkel. Marechaussees troffen de Afgha nen donderdagavond aan tijdens een controle van de laadruimte van de vrachtwagen. dentes in de kroeg. „Met zo'n bierfles, ge woon aan hun mond. Als bouwvakkers." En dat die vrouwen dan zonder omhaal op een man als hij afstappen. „Niks geen verleidingsspel. Gewoon bam: 'Wie ben jij?" En dan is hij nog niet begonnen over hoe ze eruitzien. „Nederlandse vrouwen zijn mooi, maar waarom doen ze zo weinig moeite? Het is een en al gemak, gymschoe nen, spijkerbroek, nauwelijks make-up, geen sieraden. Zelfs Doutzen Kroes: doodge woon. In Oekraïne zou zo'n ster alleen in vol ornaat in het openbaar verschijnen. En dat geldt daar voor alle vrouwen. Ze heb ben het net zo druk als vrouwen hier, maar toch lukt het hun wel om 's ochtends ver- De websites van een onbekend aantal gemeenten zijn kwetsbaar. Ze gebruiken een beveiliging waarin een lek is gevonden. De 'achterdeur' van de sites stond daardoor open. De Informatiebe veiligingsdienst voor gemeenten (IBD) heeft dat laten weten na een bericht van RTL Nieuws. Vol gens de dienst 'is het vrij com plex om gebruik te maken van de kwetsbaarheid en zijn er geen in dicaties dat het lek is benut'. Het probleem zit bij een techniek die SSL wordt genoemd. „Die wordt op heel veel onderdelen van gemeentesites gebruikt, voor al bij modules waar je een af spraak kunt maken, bijvoorbeeld om aangifte van geboorte te doen. De zwaardere diensten van gemeenten gebruiken DigiD. Die is niet kwetsbaar voor dit lek", aldus de dienst. Vluchtelingen, Oranje, Poetin, IS, het milieu. De grote, actuele thema's kennen we wel. Maar wat moeten we ervan vinden? Een serie interviews met dwarsdenkers die ons scherp houden. 'Hollandse vrouw zich als man' door Eefje Oomen 3 dagen 4-sterren hotel in Drenthe Fletcher Hotel-Restaurant de Zeegser Duinen 2 overnachtingen incl. ontbijt 1 x welkomstdrankje bij aankomst •s 1 x Live Cooking diner t.w.v. 28,50 p.p. Breng een bezoek aan Assen voor meer informatie ma-vr: tot 23:00 za-ZO: tot 17:00 HOEK VAN HOLLAND DEN HAAG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10