Dvarlailarj (H mensen inq.nl Familieberichten 'Wiilemifa 'TClefi-Sntiï Willem Daniël van Donge kijk ook op Jannie van Beveren-van der Maas Jan Feijtel In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis dat, vredig in zijn slaap, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wim echtgenoot van Antje Kaspers 23 april 1928 f 2 maart 2016 A. van Donge - Kaspers Sam en Irma Kevin, Jason Alie en Danker in herinnering Dianne, Bianca Zierikzee, Borrendamme 16 Correspondentieadres: Haringvlietstraat 43 4301 XG Zierikzee De afscheidsdienst zal maandag 7 maart om 13.15 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (Ingang en parkeren via Hoge Molenstraat) Voor de dienst is er vanaf 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Liever geen bezoek aan huis Hendrik Grevink 30-11-1930 t 2-3-2016 Neeltje Maria van de Kreeke-de Regt Leendert Nieuwenhuijse 8 juni 1915 vrijdag 4 maart 2016 17 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Dordrecht: M. v.d. Maas L.M. v.d. Maas-Lindhout Nootdorp: M. v.d. Maas W.G. v.d. Maas-Tamboer Zierikzee: C. de Vlieger-v.d. Maas J.A. de Vlieger Nieuwerkerk: H. Stamperius-v.d. Maas N.J. Stamperius Zierikzee, 1 maart 2016. Nico t en Sjaan Rinus Ko en Jannie Hans en Betsie Ronnie en Riet Margriet en Jan Jolanda en Kees Rudi neven en nichten Met verdriet in ons hart, laten wij u weten dat tijdens zijn werk, geheel onverwacht in zijn 65e levensjaar is overleden, onze oudste broer, zwager en oom Je hoeft niet bang te zijn, als ziekte komt en pijn. De Heer zal als een muur rondom jouw leven zijn. Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Wilma Grevink - Wassink Geertjan en Jolanda Laura, Henk, Sophie, Thijs Christine en Fred Willem, Teun Gijs en Roswitha Max Kerkplein 35 4421 AA Kapelle De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 7 maart om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we Henk naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Ik ben nu volgegoten met geluk de tranen die ik schreide en de zuchten zie ik vervluchtigen tot regenbogen die van mijn ogen springen naar de zon H. Marsman Dankbaar en verdrietig nemen wij afscheid van mijn echtgenote, onze moeder, oma en zus Wilhelmina Anna Josepha Maria Breda, 3 maart 1944 t Middelburg, 2 maart 2016 Middelburg Frans Nijmegen Julia, Edwin, Rozemarijn, Daniël 's-Hertogenbosch Barbara, Lucas, Annabelle Middelburg Simone, Mark, Emma, Lisa Zussen en broers Smit Zussen en broer Klep Correspondentieadres: Johannes Postkwartier 19 4333 ED Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op maandag 7 maart om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop komen wij nog samen in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Na een bewogen leven is nog vrij onverwacht in Bejaardenhuis "Rehoboth" te Goes overleden onze geliefde zus en schoonzus Weduwe van J.C. van de Kreeke overleden 14 februari 2011 P.M. de Regt M. Dekker-de Regt M. van Pelt-de Regt P.J. de Regt-Koevoets J. de Regt T.G. de Regt-van Goudswaard M.J. de Regt A.E. de Regt-Eggebeen In liefde gedenken wij degenen die ons zijn voorgegaan. Goes, 29 februari 2016 Liefde is het verlangen, om meer te geven dan te ontvangen Na een lang en dienstbaar leven, en omringd door de liefdevolle zorg van Alie en Djoerd, is in vredige rust van ons heengegaan onze geliefde zorgzame oom Oud-directeur N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken Ereburger van de gemeente Smallingerland Ridder in de orde van Oranje-Nassau Nisse, Vleuten-De Meern: Andel: Zeewolde: Son en Breugel: Alkmaar: t Nijega, 1 maart 2016 Jan de Jonge Leny de Jonge-de Schipper Marien de Jonge Corrie de Jonge-Maris Piet de Jonge Joke de Jonge-Keller t Leendert de Jonge Irene de Jonge-de cock Jan van Doorn Margriet Lesterhuis Achterneven en -nichten achter-achter-neven en -nichten Gelegenheid tot afscheid nemen is er op vrijdag 4 maart van 19:00 tot 19:45 uur in het Monuta uitvaartcentrum Waldhof, Rydwei 3 te Opeinde en tevens op maandag 7 maart van 13:00 -13:30 uur in de Mariakerk, Dorpsplein 49 te Nisse voorafgaand aan de gedenk- en uitvaart dienst aldaar. De gedenk- en uitvaartdienst zal worden gehouden in de Mariakerk, Dorpsplein 49 te Nisse op maandag 7 maart en vangt aan om 13:30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats, Paul Krugerstraat 1 C te Nisse. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de wandelkerk. Correspondentieadres: Post: Familie Nieuwenhuijse p/a Monuta Uitvaartzorg Melisseweg 93 9731 BM Groningen E-mail: leendertdejonge@upcmail.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70