Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Piet Minderhoud Piet Minderhoud Piet Minderhoud Andries Jan Paauwe Andries Jan Paauwe Frank Anthonie Sjollema Frank Sjollema Frank Sjollema Frank Sjollema Emma Noë Walhout Emma Dag lieve Emma, Helaas nooit meer samen naar Ierland. Wat zullen we je humor en gezelligheid missen! Robby Ronald en Nanneke Arie en Jacqueline Verdrietig zijn wij met het overlijden van vrienden van de ronde tafel Ko, Ander, Lou, Jan, Izak, Hans, Willie Na een ernstige ziekte is overleden onze buurman De buren van de Achterweg An Adrie en Janny Henk en Jutta Truus Ria en Marjan Cees Dimphy en kinderen Kees en Lenie Westkapelle 1 maart 2016 Wij zullen moeten kiezen de waarheid of de schijn je kunt jezelf verliezen door nooit jezelf te zijn. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Tot het einde toe zelfstandig, de regie in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve papa en opa Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Erwin Zoë Christa en Michiel liana, Anna, Elvina, Fenna Cas Of, Bono Gf Kapelle, 27 februari 2016 Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. Familie Paauwe De Wijper 8 4726 TG Heerle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Krabbendijke: Adrie en Lenie Krabbendijke: Suzan en Frans neven en nichten Wij wensen Erwin, Christa en Michiel en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Onze allerliefste, dappere Frank is er niet meer. In ons hart zal hij er altijd zijn. Zaandam, 10 november 1948 Kloetinge, 1 maart 2016 Madeleine Sjollema - Gasille Tim en Nicolette Mara, Tijn Sabine en Lars Jelle en Suzanne De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 7 maart om 14.00 uur in de Schelde aula van crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging Postbus 2283,4460 MG Goes Wij zijn intens verdrietig door het overlijden van onze Frank. Hij was een onvergetelijke vriend, zwager en oom. Renée en Albert Regenspurg-Gasille Renzo en Marlou Anna Veerle Koen en Saskia Madelief Olivia Sandra en Cees Julius Marnix Olivier Renée en Sander Babette Nout Meisel Gasille Linda en Michèl Frederique Teun Taeke Davine Jaap Gasille sr en Carmen Versace Jaap en Sandra 10 november 1948 - 1 maart 2016 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jarenlang heeft hij eerst in Ziekenhuis Walcheren later in het Oosterschelde ziekenhuis en na de fusie in het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis als chirurg gewerkt. Zijn toegewijdheid, kennis en stiptheid waren kenmerkend voor hem als chirurg. Zeeland verliest een gewaardeerd chirurg en bijzonder mens. Wij wensen Madeleine en zijn familie veel sterkte. Namens de Raad van Bestuur ADRZ, Claudia Brandenburg, voorzitter Namens de Vereniging Medische Staf ADRZ, Frank Visscher, voorzitter Toch nog plotseling is overleden onze goede vriend en collega Algemeen chirurg in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel kracht om dit verlies te dragen. Namens de vakgroep Chirurgie, Willem Rinsema Marco Waleboer Robert de Vos Paul Berger Rob Hellingman Jack Helleman Jan Jansen Gijs de Klerk Winanda de Ruijter Teun van Popta Marjan Reichart Jacobien Veldkamp donderdag 3 maart 2016 15 -Voor een ieder ben je anders toch ben je steeds jezelf- Ons liefste meisje is niet meer 19-01 -1994 f 29-02-2016 We houden zoveel van jou Jij hield zoveel van ons We nemen afscheid van Emma op maandag 7 maart om 12.30 uur in de Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat I4te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de foyer Omstreeks 15.00 uur begeleidt de familie Emma in besloten kring naar het crematorium. Jaco Joan Walhout-Vogel Laurens Correspondentieadres: Verwerijstraat 25,4331 TA Middelburg We voelen de warmte van de zon die toch is opgegaan Terwijl toch in het duister onze wereld is vergaan. Intens verdrietig zijn we om het grote verlies van onze dierbare kleindochter en nichtje Frans Vogel f Addy Vogel-de Bruijne Jos en Patricia Ernst en Krystyna Yaél en Danny Wij vragen allemaal "waarom hl et antwoord verstilt daar er geen antwoord is. Een laatste groet van de ooms en tantes, neven en nichten van de familie De Bruijne. Middelburg, 29-02-2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73