Üyarlailerj JL Catharina Johanna Familieberichten 0 IHensenlinq.nl 14 donderdag 3 maart 2016 Jannetje van Beveren-van der Maas BRABER-DEN EiOLLANDER Corrie vd Heijden-Menheere janny Erzsi Erzsi van Cadsand CATO echtgenote van Rinus Braber f Piet Janse Bart ten Bruggencate Abraham Hendrik Dieleman Isabel van Steenbergen kijk ook op Ze heeft haar dierbaar stadje Zierikzee, en ons, voorgoed verlaten. 20 april 1928 Zierikzee 1 maart 2016 echtgenote van Cornelis van Be veren f 1991 eerder weduwnaar van Maatje Maria Duinhouwer f 1961 Hoofddorp: Dick van Beveren Marijke van Beveren-Ruder Zierikzee: Ada van der Doe-van Beveren Cees van der Doe Nieuwegein: Ria Blom-van Beveren Jaap Blom Brielle: Jan van Beveren Colinda van Beveren-Kuipers Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Borrendamme 62 4301 VD Zierikzee Correspondentieadres: Arensman Uitvaartverzorging t.a.v. familie mevrouw J. van Beveren-van der Maas Oude Lagezoom 6 4328 ED Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal gehouden worden zaterdag 5 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze speciale dank aan alle medewerkenden van woongroep 62 te Borrendamme voor de liefdevolle verzorging. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, nemen we afscheid van In gedachten zijn wij bij Co, Nona, Daniel, Naomi, Arjan en hun kinderen. Veel liefs Ria, Willem, Nicolle en Eline Met veel verdriet maar met dank voor de vele mooie (festival)herinneringen nemen wij afscheid van onze oud-penningmeester en vrouw van onze voorzitter. Wij wensen Co, llona, Naomi, partners en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Leden van het bestuur van Stichting De Klomp en Stichting De Klomp Festivals, Ovezande Herinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon hoe ik luas toen ik alles nog kon. Na een leven vol liefde en hartelijkheid hebben wij, na een moedig gedragen ziekte, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Middelburg, 2 juni 1942 f Oosterland, 1 maart 2016 Den Haag: Rini en Dagmar Eist: Janita en Alex William Iris Gouda: Lianne en Leo Kaya Anouk Oosterland, Lange Achterweg 2 Correspondentieadres: Crispijnstraat 5 2513 SE Den Haag De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden maandag 7 maart om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij bedanken dokter Smits en het team van Buurtzorg voor de goede zorgen en voor de steun die zij ma hebben gegeven. We zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Catharina Johanna den Hollander - Cato - Sinds 31 december 2010 weduwe van Marinus Braber We hebben veel bewondering en respect voor de wijze zoals zij om is gegaan met haar ziekte. Haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie wensen we veel sterkte met dit verlies. Yerseke: E.M. Verlare-den Hollander M.f. Verlare Amsterdam: J. den Hollander Nieuwerkerk: den Hollander den Hollander-Dorst Schuddebeurs: C. Romijn-den Hollander L.A. Romijn f 's Heer Arendskerke: Noorland-den Hollander M.B. Noorland Dreischor: S.P. van der Velde-den Hollander t L. van der Velde Neven en nichten Toch nog onverwachts is overleden onze zwager en oom C. van Belzen - Schroevers K. Poortvliet neven en nichten Na ruim 72 jaar vriendinnen te zijn geweest is overleden een laatste lieve groet, Jopie Houterman-Francke Heden bereikte ons het droevige bericht dat overleden is onze oud-collega Bart was vele jaren aan onze school (de toenmalige SSGM) verbonden als docent Frans. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van Nehalennia SG, A. A.A. Hagt, directeur-bestuurder Mondia Scholengroep M. A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur Nehalennia SG "Mijn tijden zijn in Uw hand. (Psalm 31:16) Op Zijn tijd, maar voor ons onverwacht, heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve broer, mijn zwager, onze oom en oudoom Walsoorden, 23 februari 1932 Walsoorden, 29 februari 2016 Dingetje Dieleman t Johanna Dieleman J Jacobus Dieleman t Geertruida Clara Dieleman-Dekker f Den Haag Ellen Dieleman KaatsheuvelSuzy Meijlink-Dieleman Maarten Meijlink Jolie Lu co BiervlietPeter Dieleman Ellen Dieleman-Dingemanse Marjolein Elmarije en Martin Bart en Femke Manuel correspondentieadres Boerengat 51, 4542 PZ Hoek De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 5 maart 2016 om 10.30 uur in de Hof te Zande Kerk, Willem de Zwijgerlaan 2, Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloosterzande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19, Kloosterzande. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen. Rectificatie vanwege te late plaatsing en door PZC gemaakte fouten Zover we konden zijn we met je meegegaan; nu moeten we je laten gaan Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en dappere kleindochter en nichtje op de veel te jonge leeftijd van 25 jaar Haar leven was te kort, haar lijden te lang. Wij hebben bewondering voor Charley en Cobie, hoe zij altijd voor haar hebben klaar gestaan en haar met alle liefde hebben omringd. Wij wensen Charley, Cobie, Thomas, Nienke en Matthijs veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Lewedorp: Opa en Oma Grim-van den Dries Lewedorp: Plonie en Jan Mol-Grim Kwadendamme: Guus en Marian van Steenbergen- Schipper Auke en Jolanda Eefje en Martijn Oudelande: Lian en Bert de Wilde- van Steenbergen Debbie en Selena Tim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72