0 IDensenljnq.nl Familieberichten Cornelia Maatje Vermeulen-de Bruijne COLOFON Familieberichten kijk ook op "Van het concert des levens krijgt niemand een program Dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haai' mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder Corrie echtgenote van Lambertus Abraham Vermeulen W 30 januari 1931 - Terneuzen - f 26 februari 2016 In deze laatste weken is pas goed gebleken hoeveel ik van Corrie heb gehouden. In gedachten zal ze mij nog lang vasthouden. Terneuzen: Bertus Vermeulen Terneuzen: Ella en Piet Jan van der Werff-Vermeulen Evert en Sanne, Niels, Laurens Robert en Meike Martijn Gent: Suzan en Luc de Meijer-Vermeulen Max en Kristel Bertine en Sjef Josephine en Ivo Terneuzen: Connie en Hans Zwart-Vermeulen Reinout Carolien Correspondentieadres: Schependijk 24 4531 BW Terneuzen De afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. -Voor een ieder ben je anders toch ben je steeds jezeif- Ons liefste meisje is niet meer Emma Noë Walhout Emma Blijde berichten OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 0 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl donderdag 3 maart 2016 19 *19-01-1994 |29-02-20l6 We houden zoveel van jou Jij hield zoveel van ons We nemen afscheid van Emma op maandag 7 maart om 12.30 uur in de Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de foyer Omstreeks 15.00 uur begeleidt de familie Emma in besloten kring naar het crematorium. Jaco Joan Walhout-Vogel Laurens Correspondentieadres: Verwerijstraat 25,433 I TA Middelburg We voelen de warmte van de zon die toch is opgegaan Terwijl toch in het duister onze wereld is vergaan. Intens verdrietig zijn we om het grote verlies van onze dierbare kleindochter en nichtje Frans Vogel f AddyVogel-de Bruijne Jos en Patricia Ernst en Krystyna Yaél en Danny Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51