Uvarlailefj A. Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Elisabeth Lense A V 18 donderdag 3 maart 2016 Ria de Caluwé Jannetje van Beveren-van der Maas Janny Catharina Maria Kamps - Catrien - Het kaarsje is op gebrand. Het vlammetje gedoofd. Haar altijd bezige handen, hebben nu voorgoed rust. Na een periode van afnemende gezondheid, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Izaak van den Akker 1-5-1932 Sas van Gent 1-3-2016 Sas van Gent Sas van Gent: Ronnie en Jolanda van den Akker - de Caluwé Michael en Sanne, Jinte, C? Sas van Gent: Linda en Rony Staelens - van den Akker Femke en Sander, Klaas Sas van Gent, 2 maart 2016. Corr.adres: Statenstraat 26 4551 VX Sas van Gent Volgens de wens van moeder nemen we in besloten kring afscheid. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden en vrijwilligers van afdeling de Staak in de Redoute. "Mijn tijden zijn in Uw hand. (Psalm 31:16) Op Zijn tijd, maar voor ons onverwacht, heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve broer, mijn zwager, onze oom en oudoom Abraham Hendrik Dieleman Walsoorden, 23 februari 1932 Walsoorden, 29 februari 2016 Dingetje Dieleman f Johanna Dieleman f Jacobus Dieleman j" Geertruida Clara Dieleman-Dekker t Den Haag Ellen Dieleman Kaatsheuvel Suzy Meijlink-Dieleman Maarten Meijlink Jolie Luco BiervlietPeter Dieleman Ellen Dieleman-Dingemanse Marjolein Elmarije en Martin Bart en Femke Manuel correspondentieadres Boerengat 51, 4542 PZ Hoek De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 5 maart 2016 om 10.30 uur in de Hof te Zande Kerk, Willem de Zwijgerlaan 2, Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloosterzande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19, Kloosterzande. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen. Ze heeft haar dierbaar stadje Zierikzee, en ons, voorgoed verlaten. 20 april 1928 Zierikzee 1 maart 2016 echtgenote van Cornelis van Be veren f 1991 eerder weduwnaar van Maatje Maria Duinhouwer f 1961 Hoofddorp: Dick van Beveren Marijke van Beveren-Ruder Zierikzee: Ada van der Doe-van Beveren Cees van der Doe Nieuwegein: Ria Blom-van Beveren Jaap Blom Brielle: Jan van Beveren Colinda van Beveren-Kuipers Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Borrendamme 62 4301 VD Zierikzee Correspondentieadres: Arensman Uitvaartverzorging t.a.v. familie mevrouw J. van Beveren-van der Maas Oude Lagezoom 6 4328 ED Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal gehouden worden zaterdag 5 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze speciale dank aan alle medewerkenden van woongroep 62 te Borrendamme voor de liefdevolle verzorging. Piet Janse Na een moeilijk en tragisch leven is van ons heengegaan onze moeder in de leeftijd van I Sluis: Bergen op Zoom: Zuidwestsingel 136, 4611 KH Bergen op Zoom jaar. Werner van Pamelen Erik van Pamelen Onze oprechte dank aan de medewerkers van Emergis, afdeling ouderenpsychiatrie, voor de liefdevolle verzorging van moeder. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart om 13.00 uur op het Uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats in Hoofdplaat. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Om haar heengaan hebben we verdriet om wat zij was zijn we dankbaar Moeders en oma's sterven niet zij leven verder in ons hart Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en super-oma sinds 7 juli 1974 weduwe van Petrus de Schepper Rotterdam22-5-1915 f Kloosterzande, 1-3-2016 Lies en Theo Rolf en Patricia Roxane en Ben Marga en Etienne Fabiënne en Rick Isabelle en Frank Janneke, Jeroen Tom, Maurits André en Ludie Pi eter Sander en Nancy - Thijs, Koen José en Piet - in herinnering - Hans en Cindy - Lisa, Stef Loes en Ronald - Valérie Geert en Tilly Angèle en Stefan - Quinty en Elmar - Zoë Frans en Jenny Laura - Beau, Luca Angèle en Willie Jeroen en Annemiek - Isis, Nout Femke en Patrick - Niek, Anouk Wij zijn het personeel van W.Z.C. Antonius, Huisje 17, zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 7 maartom 11.00 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Stoppeldijk. Enkel schriftelijke condoleance, correspondentieadres: Kastanjestraat 22 4581 BJ Vogelwaarde Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Frank Sjollema Jarenlang heeft hij eerst in Ziekenhuis Walcheren later in het Oosterschelde ziekenhuis en na de fusie in het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis als chirurg gewerkt. Zijn toegewijdheid, kennis en stiptheid waren kenmerkend voor hem als chirurg. Zeeland verliest een gewaardeerd chirurg en bijzonder mens. Wij wensen Madeleine en zijn familie veel sterkte. Namens de Raad van Bestuur ADRZ, Claudia Brandenburg, voorzitter Namens de Vereniging Medische Staf ADRZ, Frank Visscher, voorzitter kijk ook op Toch nog onverwachts is overleden onze zwager en oom C. van Belzen - Schroevers K. Poortvliet neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50