hoteldeal.nl 3 dagen voordelig in Twente 3 dagen Brabant bij België AutoVermeulen Melse Vlissingen Autohuis Terneuzen www.kia-zeeland.nl Online te boeken via Online te boeken via 2 overnachtingen incl. gratis upgrade 2 overnachtingen incl. 3-gangendiner Boek nu deze lezersreis ~\5iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 3 maart 2016 Verfijning opnieuw uitgevonden The Power to Surprise De nieuwe Kia Sportage is nu nog sportiever en completer. Vol innovatieve features zoals automatische noodremassistentie, dodehoekassistentie en een slimme automatische achterklep. Er is al een Kia Sportage vanaf 25.995,-. Kom nu naar onze showroom en probeer 'm zelf. Pearyweg 6, 4462 GT Goes Tel. 0113 - 56 18 12 Industrieweg 31, 4382 NA Vlissingen Tel. 0118-415 220 Productiestraat 8, 4538 BX Terneuzen Tel. 0115 - 613 690 Gem. verbruik: 4,6 - 7,5 l/100km, 21,7 - 13,3 km/1. C02-uitstoot: 119 - 175 g/km. 'Genoemde prijs is alleen geldig op de nieuwe Kia Sportage met uiterste datum kentekenaanvraag 31-03-2016 en uiterste registratiedatum 30-04-2016. De actie geldt niet i.c.m. andere acties. Genoemde prijs is incl. btw/bpm, excl. kosten rijklaarmaken, metallic lak. Informeer voor de complete actievoorwaarden bij je Kia-dealer of kijk op kia.com. Getoond model kan afwijken van de beschreven uitvoering. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Hampshire Hotel - City Hengelo Het 4-sterren Hampshire Hotel - City Hengelo ligt in het stadscentrum van Hengelo. U vindt dit hotel naast de schouwburg en het Centraal Station. De Superior Kamer biedt u extra comfort buiten de standaard faciliteiten door de aanwezigheid van een Nespresso apparaat, koelkastje, badjas en slippers en bij aankomst gratis mineraalwater. Ga ook zeker een middagje winkelen in Enschede of maak een wandeling door de mooie natuurrijke omgeving. Hengelo en omgeving Door de gunstige ligging is Hengelo een mooie plaats om als uitvalsbasis te gebruiken voor leuke uitjes. Wat dacht u er van om Kasteel Twickel, de gezellige binnenstad van Enschede of het platteland van Twente te ontdekken? Oeroude heidevelden, uitgestrekte bossen, monumentale landgoederen, maar ook levendige woonkernen en moderne steden zorgen voor een afwisselend gebied. In de buurt van het hotel zijn diverse fietsroutes te vinden. Fletcher Hotel-Restaurant De Kempen Hotel-Restaurant De Kempen in Reusel is een modern drie-sterren hotel dat prachtiggelegen is in het hart van De Brabantse Kempen. Het hotel ligt midden op de grens van Nederland en België. De streek De Kempen staat bekend om zijn bosrijke natuurgebieden waar naar hartenlust gewandeld en gefietst kan worden. De kamers zijn voorzien van een flatscreen televisie, minibar, kluis en een badkamer met bad/douche en toilet. Geniet ook eenmalig van een 3-gangendiner. Reusel en omgeving De Kempen is geliefd vanwege haar talrijke natuurgebieden en gezellige Brabantse dorpjes. In de omgeving van Reusel kunt u in de natuur eindeloos genieten met dank aan de vele fiets- en wandelpaden. De natuur bestaat er uit bossen, vennen, heides en weilanden. Het natuurgebied de Reuselse Moeren is de bekendste van Reusel. De steden Eindhoven, Antwerpen en Tilburg zijn ideale winkelsteden en vanuit Reusel prima te bereiken. Inclusief: 2 overnachtingen in Superior Kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis gebruik van Wi-Fi in het gehele hotel www.hoteldeal.nl/twente Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. Toeristenbelasting bedraagt 1,02 p.p.p.n. Kinderen t/m 4 jaar zijn gratis en tot 11 jaar tegen 50% korting bij 2 volbetalenden op de kamer Verblijf is mogelijk t/m aankomst augustus 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Welkomstdrankje bij aankomst in het hotel lx3-gangendinert.w.v.€29,50p.p. Gratis Wi-Fi en parkeren bij het hotel www.hoteldeal.nl/reusel Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De Tax and Handling Fee bedraagt €2,00p.p.p.n. Op dit arrangement is geen kinderkorting van toepassing. Verblijf is mogelijk t/m aankomst juni 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30