Ovmge Ss/fcïJisf] Familieberichten Piet Minderhoud Piet Minderhoud Dina Riemens-Dekker Maarten Rinkhoud Ries Louwerse Voor altijd in ons hart. Onze lieve schoonzus en tante Nancy Mersie - Stansfield Paula Mersie en Ad Buijs kinderen en kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving Diep bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Nancy Mersie-Stansfield Leeds (GBR), 22 juli 1947 Goes, 28 februari 2016 Kees Mersie Natasja en Mike Kimberley, Stuart, Lewis, Daniël Andrew en Olga Thian, Cilia, Ravi, Lasse Sandra Gerbrandystraat 24 4384 NH Vlissingen Vrijdag 4 maart om 16.00 uur vindt de crematieplechtigheid plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ries Louwerse Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Ries Louwerse Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen,klein kinderen en verdere familie. Bestuur en leden van ouderen biljart vereniging O.O.S. Westkapelle februari 2016. Bedroefd delen wij u mede dat na een langdurig lijden is overleden onze lieve neef Westkapelle, 11 februari 1947 Vlissingen, 1 maart 2016 Westkapelle: Corrie en Frans Lous Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het verpleeghuis Cornelia te Zierikzee voor de langdurige liefdevolle verzorging en naar de medewerkers van het hospice Ter Reede te Vlissingen voor de zorg in zijn laatste levensfase. Correspondentieadres: F. Lous d' Arke 19 4361 AW Westkapelle De herdenking wordt gehouden op maandag 7 maart om 14.00 uur in het Kasteel van Batavia, Zuid straat 143 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis zullen wij teruggaan naar het Kasteel van Batavia voor een informeel samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Deze reis maak je alleen. Rust zacht Bram en Wilma Westerbeke Na een vriendschap van meer dan 50 jaar is overleden onze vriend Piet Minderhoud Lou en Liesbeth Kees en Nel Ko en Wil zover we konden zijn we met je meegegaan; nu moeten we je laten gaan Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en dappere kleindochter en nichtje Isabel van Steenbergen op de veel te jonge leeftijd van 25 jaar Haar leven was te kort, haar lijden te lang. Wij hebben bewondering voor Charley en Cobie, hoe zij altijd voor hebben klaargestaand en haar met alle liefde hebben omringd. Lewedorp: Opa en Oma Grim-van den Dries Lewedorp: Plonie en Jan Mol-Grim Kwadendamme: Guus en Marian van Steenbergen- Schipper Auke en Jolanda Eefje en Martijn Oudelande: Lian en Bert de Wilde- van Steenbergen Debbie en Selena Tim Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Isabel van Steenbergen Als vrijwilligster heeft Isabel zich, met grote betrokken heid, ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel, locatie Sint Maarten in de Groe. Wij zullen haar missen. We wensen haar ouders, broer en vriend veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers woonzorgcentrum Sint Maarten in de Groe Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder "God heb ik lief Ps 116: Zo onwerkelijk nog, overleden is onze lieve moeder en oma Gapinge, 09-02-1931 t Oost-Souburg, 28-02-2016 Haar kinderen: Gretha t, Ineke, Janny en Gerard, Paula en Kees, Adrie, Dini, Jan, Wim. En kleinkinderen. Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van het Ambachtsveld. "Jullie hebben haar goede laatste jaren gegeven Correspondentieadres Trompstraat 25 4335 HT Middelburg De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 4 maart om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7, 4364 AL Grijpskerke. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid afscheid te nemen. Na dc dienst begraven we haar omstreeks 12.00 uur op de begraafplaats in Grijpskerke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Met verdriet delen wij mede dat onze lieve zus, schoonzus en tante Dina Riemens-Dekker is overleden in de leeftijd van 85 jaar. We wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe voor de komende tijd. Cor Dekker Ploni Dekker - Minderhoud Adri Dekker (in herinnering) Leida Dekker - Schout Piet Baan Wim Dekker Leni Dekker - de Vos Neven en nichten 28 februari 2016. Op 26 februari is overleden onze schoonzus Maria Verwei-Post Namens de familie Verwei-Kortgene Het adres voor een respectvoh afscheid. Diep bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud Chef-kok Gedurende vele jaren was Maarten onze "Chefkok" Hij heeft met zijn persoonlijkheid, doorzettingsver mogen en kookkunst velen van ons geïnspireerd en gemotiveerd. Een voorbeeld voor ons allen. We zullen hem missen. Wij wensen Riet, de kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Medewerkers Dienst Voeding. Admiraal de Ruyter Ziekenhuis Goes. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Wim en Tanne (t) Huibregtse Jaap en Leine Lous Fien en Loute Huiszoon Katrien en Lein(t) Alewijnse Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend en neef Lou t en Mientje Jöös en Wanne woensdag 2 maart 2016 15 ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijhp uitvaart begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63