Oyarlailai) Gors^ Familieberichten 14 woensdag 2 maart 2016 Cornelia Antonia de Baar weduwe van J.H. Geys Ovezande, 11 mei 1939 t Goes, 29 februari 2016 Zwijgzaam, stil en zonder vragen, heb je je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden, van mij weggegleden. Na een dappere en ongelijke strijd uit je lijden bevrijd. Rust zacht lieve Corry Middelburg: Ben van den Broek Brigitte en Huub Bour Wesley, Soraya Harry en Anne van den Broek Joey, Kiony Nisse: Theo Geys Goes: Cathrien en Kees de Vijver Middelburg: Tonny en Kees Liplijn Familie de Baar Familie Geys Rotterdamsekaai 49 4331 GN Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 4 maart om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleance in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Johnny Bakker Op 27 februari 2016 overleed op 78 jarige leeftijd, na een kort ziekbed, mijn dappere, sportieve broer, oom en oud oom. Bart ten Bruggencate Vlissingen: Marianne ten Bruggencate Jan Willem Repko Annemarie Repko Bergen op Zoom: Albert en Tiffany Repko- Fuhler Hugo Vlissingen maart 2016 Wij zijn verdrietig omdat heel onverwacht is overleden Nemi Wesdorp We herinneren ons zijn humor, betrokkenheid, muzikaliteit, doorzettingsvermogen en sterke eigen wil. We zullen hem missen. Cliënten en medewerkers De Cirkel Cliënten en medewerkers Populierenstraat Erzsi van Cadsand - Mészaros 57 jaar Erzsi van Cadsand - Mészaros 5-6-1958 t 29-2-2016 Erzsi van Cadsand - Mészaros Erzsi van Cadsand Erzsi "Maar één ding is nodig" Lukas 10:42a Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat de Heere toch nog onverwacht van ons heeft weggenomen onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Neeltje Maria van de Kreeke-de Regt sinds 14 februari 2011 weduwe van Jacobus Cornelis van de Kreeke in de leeftijd van 85 jaar. Allen die haar gekend hebben, zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Wolphaartsdijk: Louw van de Kreeke t Zoutelande: Mieke en Hans Oreel Oostkapelle: Maarten en Ellen van de Kreeke Amsterdam: Lourinus van de Kreeke en Joke Sinac Goes: Ko en Anna van de Kreeke Wolphaartsdijk: Pieter en Petra van de Kreeke Goes: Margreeth en Izak Bakker Klein- en achterkleinkinderen Goes, 29 februari 2016 Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres:Sloestraat 18 4374 BP Zoutelande Gelegenheid tot condoleren donderdag 3 maart van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van Rehoboth. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 5 maart om 11.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben,dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovengenoemde familieomstandigheden is Kreekes Winkel en Resto deze week gesloten. De Heer is mijn Herder Ps. 25 Wij hebben onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame Oma van de Kreeke Wij zullen haar heel erg missen. Maurits en Cheryene Bedroefd delen wij u mede, dat onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Marianne de Plaa-Gevers echtgenote van Bram de Plaa in de leeftijd van 65 jaar. Leo de Plaa Ineke de Plaa-Eekman (in herinnering) Suus Joziasse-de Plaa Ko Joziasse Kees de Plaa Jo de Plaa-van Leeuwen Neven en nichten Goes, 1 maart 2016 Janet Haaij-Vermaire Toch nog onverwachts is overleden ons medebestuurslid Wij wensen Belinda en kinderen veel sterkte toe Bestuur Zeeuws Vlaamse Biljartbond Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en maatje, onze bijzondere, lieve mama en trotse oma Erzsi Ovezande Wemeldinge 's-Heerenhoek 29 februari 2016 Co llona en Daniël Skye Naomi en Arjan EliseDylan, Gavin Prins Willem Alexanderstraat 9 4441 AR Ovezande We nemen afscheid van Erzsi op zaterdag 5 maart om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar vanaf 12.00 uur in dorpshuis 'het Trefpunt' Hoofdstraat 54 te Ovezande. Kom zoals je bent en breng een gerbera mee, Erzsi hield van deze bloemen. Erzsi kende veel mensen. Als je geen rouwkaart hebt ontvangen, dan nodigen we je hierbij uit. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van onze lieve dappere dochter I.M. Mészaros (in liefdevolle herinnering) Kapelle P.E. Mészaros - Brugge Jan We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Apeldoorn: Ineke Beelen - van Cadzand in herinnering Peter Beelen Biezelinge: Liesbeth Toorenaar - van Cadzand Kees Toorenaar [achter] neven en nichten. Achter elke traan van verdriet Schuilt een glimlach van herinneringen Moeder en schoonmoeder van onze lieve vrienden Naomi en Arjan Verburg. Lieve oma van Elise, Dylan en Gavin. Armando en Marije Petar en Rowena Joffrey en Maaike Mare en Sanne Danny en Danielle mensgerlcliie ondtrsLcuülng Het leven is als een kaars Zij brandt langzaam op En plotseling is de vlam gedoofd Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriendin en de moeder van onze schoonzus Wij wensen Co, llona, Daniël, Naomi, Arjan, kleinkinderen, oma Mészaros en overige familieleden veel sterkte toe Leendert en Jannie Sebastiaan en Tanja Nelleke en Ramon Lianne en Dave En de kinderen In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh.14:2 In vrede thuis gehaald, onze lieve vriendin, Wij bidden om troost en kracht van God voor Sjaak, kinderen en kleinkinderen Corrie IJzelenberg Ineke Goossen Rinus en Jolanda van Zetten Johan en Corrie Flikweert Bruinisse, 26 februari, 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62