Verstappen heeft nu zijn vrouw met make-up SPORT 19 SAPINPA Rondreis Hoogtepunten Roemenië Cruise Westelijke Middellandse Zee fclH^ttuit PgMsI K* Bnifl De bolide kwam kakelvers uit de fabriek in Faenza, met nog niet al le nieuwe onderdelen erop en zon der beschildering. Gisterochtend, met de kou nog in de lucht, ver toonde ze zich in Barcelona in alle glorie: strak, kleurrijk en mooi ge stroomlijnd. Als uiterlijk bepalend is voor hoge klasseringen gooit Toro Rosso dit jaar hoge ogen. Teambaas Franz Tost, voor het elfde seizoen kartrekker van de renstal, wilde best een parallel trekken tussen een fraai voorko men en snelle rondetijden. „De STRn is een evolutie op de prima auto van 2015. De hernieuwde sa menwerking met Ferrari doet de rest", hoopt de Oostenrijker. Toro Rosso, dat van 2007 tot en met 2013 al met motoren van Italiaanse makelij reed, kampte vorig jaar met betrouwbaarheidsproblemen door toedoen van Renault en ver speelde daardoor veel punten. Een derde pluspunt is volgens Tost de continuïteit in de rijders bezetting. Verstappen krijgt ook dit jaar te maken met Carlos Sainz als teammaat. „Allebei geweldig ta lentvol, hebben veel geleerd en vo rig seizoen al resultaten geboekt. Dat moet zich nu uitbetalen in be tere uitslagen", legt Tost de lat hoog. „Een podiumplek zou moge lijk moeten zijn." De laatste keer dat Toro Rosso op het podium reed was in 2008, toen Sebastian Vettel verraste met de zege in Ita lië. Verantwoordelijk voor de pres taties van de Toro Rosso STR11 is technisch directeur James Key. De Brit heeft met zijn manschappen in Faenza een huzarenstukje gele verd door binnen drie maanden de nieuwe auto te fabriceren, of schoon Key pas in december hoor de dat hij de beschikking kreeg over Ferrari-motoren. Drie maan- Drie maanden lang werkten 400 ingenieurs, ontwerpers, technici en monteurs aan de ontwikkeling van de STR11 den lang werkten vierhonderd in genieurs, ontwerpers, technici en monteurs in 24-uursdienst aan de totstandkoming van de STR11. Vo rige week werd de bolide getest op betrouwbaarheid en functiona liteit; gisteren is Verstappen in de laatste testsessie van vier dagen be gonnen met fijnslijpen. In Barcelona reed Verstappen liefst 144 ronden, twee Grand Prix-afstanden. „Alles staat nu nog in het teken van het verbete ren van de afstelling. Snelle tijden is een latere zorg", liet Verstappen weten. 8 dagen per topschip Costa Diadema****+ reizen «nl of bel 088 - 70 70 600 (ma. t/m vr. 9:00-13:00 uur) WOENSDAG 2 MAART 2016 Red Buil Red Buil SAPINDA SAPINDA SAPINDA 'ooroioioiso [u™büi/] Max Verstappen (r) met teamgenoot Carlos Sainz bij de nieuwe bolide, foto AFP BARCELONA. Een beetje spottend noemde Formule 1-coureur Max Verstappen vorige week de eerste versie van de Toro Rosso STR11 nog 'een vrouw zonder make-up'. Maart bespaart. Moldovita iMkHi Campulung /mk.. Humor Voronet Savona Marseille Spezia Bicaz Targu Mures Rome 5ighisoara Bazna Barcelona Mallorca Bierta Sibiu j» Brasov Harman Predeal Cagliari Boekarest Maak nü kennis met dé hoogtepunten van Roemenië. We laten u o.a. de hoofdstad Boekarest zien en ook cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij bezoeken aan onder meer de beschilderde kloosters. En wat te denken van het afwisselende natuurschoon in de regio Transsylvanië. Wacht niet langer en laat u verrassen. Zeer voordelige cruise naar o.a. Barcelona, Mallorca en Rome met het paradepaardje van Costa! De Costa Diadema staat garant voor een fantastische cruise. Aan boord o.a. 15 bars, 7 restaurants, 3 zwembaden, theater, 4D-cinema, wellness en panoramadek van ca. 500m. Niet voor niets beoordeeld met een 8,2! 8-daagse vliegreis Rondreis en hotels met ontbijt en diner Nederlandsspr. reisleiding Gastenwaardering 8,2 O.a. Boekarest, Predeal, Humor, Cluj en Sibiu Vliegreis per KLM naar Genua en korte transfers 8-daagse cruise per Cosfa Diadema 4*+, met volpension Laagste prijzen bij Stip Kijk en vergelijk gerust Vlaggenschip van Costa mei v.a. 485 juli v.a. 485 juni v.a. 485 aug. v.a. 485 Bovengenoemde prijzen zijn reeds incl. 10% korting juli v.a. 919 aug. v.a. 919 sept. v.a. 781 sept. v.a. 494 okt. v.a. 476 april v.a. 707 mei v.a. 707 |um v.a. 771 okt. v.a. 679 Prijzen zijn reeds incl. 8% korting. zie stipreizen.nl/rohrob zie stipreizen.nl/crcwzb Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer hut excl. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 19