Van Stee schiet Tholense Boys langs concurrent fcMTÉ Jesper Harinck scoort drie keer tegen Arnemuiden: 2-3 SPORT 15 Koudekerkse ploeg pakt bonuspunten in uitwedstrijd. VLISSINGEN. Jesper Harinck lood ste VCK in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal met drie goals langs Arnemuiden. De ploeg uit Koudekerke boekte een verrassen de 3-2-zege. Serooskerke, dat zelf met 2-0 won bij Kapelle, heeft nu negen punten voorsprong op Ar nemuiden. Domburg klopte on derin Nieuwland in een heus de gradatieduel met 5-0. trots als een pauw, want we heb ben met een veredeld A-junioren- team gespeeld. Dit zijn bonuspun- ten", sprak VCK-trainer Thomas de Ridder. Op een klein kansje na had Arnemuiden voor rust niks te vertellen. Jesper Harinck passeer de tweede doelman Carlo Kerkho- ve tussen de 14e en 36e minuut drie keer. In de 59e minuut raakte Jordi van Koeveringe de paal en pas in de 88e minuut schoot Jannick Schaier een bal in de kruising. Pas in blessuretijd werd het via Jarco Boogaard nog 2-3. Domburg-Nieuwland 5-0: Een cru ciale zege voor Domburg in de strijd tegen rechtstreekse degrada tie. Domburg maakte door goals van Sander Willemse (1-0 en 3-0) en Martijn Minderhoud al voor rust het verschil. In de 57e minuut werd Patrick Kodde gehaakt en schoot Minderhout Domburg van af de strafschopstip naar 4-0. Ook Nieuwland kreeg daarna een penalty, maar Wilco de Keuning zag zijn inzet gestopt worden door doelman Jaco Leijdekkers. In valler Hans Minderhoud bepaalde de eindstand op 5-0. Serooskerke profiteert van verlies van Arnemuiden en heeft nu negen punten voorsprong. drie verloren wedstrijden zijn we erg blij met de drie punten. De eerste drie uit de tweede seizoens helft", sprak een opgeluchte Jong Ambon-trainer Marlon Mual. Col lega John de Frel was daarentegen niet te benijden. „Wij hebben te maken met een blessuregolf en een wintersportgolf. Een compli ment voor de jongens die er ston den." Ignacio Misaine schoof na een goede combinatie voor rust de 1-0 binnen. In de tweede helft profiteerde Krabbendijke van een misser in de defensie van Jong Ambon en maakte Danny Weber de 1-1. De Frel: „In die periode wa ren wij ook beter." Uit een voor zet van Levi Waisapy schoot inval ler Rudley St. Jago de thuisploeg tien minuten voor tijd alsnog naar de zege. Yerseke-Arendskerke 1-1: Arends- kerke-doelman Eljo Dooge redde een punt voor zijn ploeg. Vlak voor rust werd het na een verdedi- gingsfout bij Yerseke 0-1 door Mi chel Harinck. Na rust liep Yerseke zich stuk op Arendskerke, maar werd het in de 83e minuut na een afstandsschot van Niels Poleij nog wel 1-1. Kapelle-Serooskerke 0-2: Kapelle raakte via Jasper Vink al de lat voordat Alex Jobse uit een voorzet van Aron Wattel Serooskerke in de zevende minuut op 0-1 zette. Daarna raakte Vink uit een vrije trap opnieuw de lat. Serooskerke heerste en Kapelle gokte op de counter. „We hadden teveel ont zag voor Seroos", vond Kapelle-lei- der Harry de Waard. In de 62e mi nuut viel de 0-2, toen Alex Jobse neer ging in het strafschopgebied. Vanaf de stip schoot Aron Wattel raak. De Waard: „Het wordt onder in billenknijpen voor ons. Het is alle hens aan dek." Kruiningen-Veere 0-0: Voor de tweede week op rij speelde Krui- ningen op eigen veld doelpunt loos gelijk. De eerste helft leverde geen hoogtepunten op. Ook de tweede helft was, op een paar red dingen na van Kruiningen-doel- man Mark Koster bij vrije trappen van Veere, nauwelijks noemens waardig. WFB-Tholense Boys 0-1: In de vijf de minuut kopte Niels Hopmans namens de bezoekers op de lat. De Tholenaren controleerden de par tij, zonder dat het verder grote kansen wist af te dwingen. WFB kwam na de pauze goed uit de kleedkamer en raakte in die fase de paal. Het was het enige wa penfeit van de ploeg uit Ouddorp. Na een uur spelen stond Mat thijs van Stee op de goede plaats bij een scrimmage: 0-1. Zonder veel moeite trokken de bezoekers de zege over de streep, tot tevre denheid van trainer Erwin de Nijs. „Het was degelijk van onze kant en zeker geen lust voor het oog. Maar het resultaat is positief en de concurrentie laat steken val len." ploeg van Erwin van der Woerdt leek bij voorbaat al niet te geloven in de eigen kansen. De strijdlust ontbrak, waardoor de afwezigheid van vaste krachten als Masoud Os- mani, Stefan de Bruine en Rob bert de Bruine niet kon worden gecompenseerd. Het zat de thuisclub ook niet mee. Voor rust belandde een vrije trap van Marcel Zwager op de lat. In het tweede bedrijf raakte Thijs Rentier het aluminium. DFS-Stellendam 0-2: De bezoekers waren feller en meer doordrongen van het belang van de partij in de Zonder een aantal vaste krachten verloor Duiveland in eigen huis onverwachts van laagvlieger The Gunners: 0-1 strijd tegen degradatie. DFS-trai- ner Marcel de Nijs miste acht po tentiële basisspelers door blessu res, schorsingen en vakanties. Met een doeltreffend schot in de kruising nam Stellendam hal verwege de eerste helft de leiding. In de slotminuut schoot Vincent Bakker tot overmaat van ramp in eigen doel. „Een drama", noemde Marcel de Nijs de vertoning. Tekenend voor de malaise was de aanwezigheid van slechts ze ven man uit de hoofdmacht op de training op donderdag. Noad'67-DHV 2-1: In een voor de pauze gelijkopgaande wedstrijd nam Noad de leiding, dankzij een door Frank den Engelsman benut te strafschop. Nog voor rust moest DHV-spits Elias Mourigh met rood naar de kant, vanwege een kopstoot richting Lars Steijn. Noad-trainer Ad Palings bracht vervolgens twee extra aanvallers, in de persoon van Justin Moer land en Joost de Witte. Laatstge noemde maakte er 2-0 van. Pas in de slotfase sputterde DHV tegen. WHS-DBGC 1-2: WHS liet het bal bezit aan de koploper en probeer de vanuit een gesloten organisatie toe te slaan. Voor de pauze lukte dat nauwelijks en stond de paal een voorsprong van de bezoekers in de weg. Op slag van rust nam de formatie uit Oude Tonge toch de leiding, na een afgeslagen hoek schop: 0-1. Kort na de hervatting maakte DBGC er 0-2 van. WHS kwam steeds beter in de wedstrijd en rook kansen. Verdediger Machiel den Engelsman zorgde in de ze ventigste minuut voor de aanslui tingstreffer. In het slotoffensief kopte Sander van 't Hof op de lat. MAANDAG 29 FEBRUARI 2016 Lars Steendijk van Kruimngen delft het onderspit in een kopduel met Ruben de Looff van Veere. foto Johan van der Heijden Arnemuiden-VCK 2-3: „Ik ben zo Jong Ambon-Krabbendijke 2-1: „Na door Ben van den Aarssen VLISSINGEN. Tholense Boys blijft de nummer twee van de derde klasse B van het zaterdagvoetbal. De for matie van Erwin de Nijs won met 1-0 van directe concurrent OFB, dankzij een treffer van Matthijs van Stee. Duiveland deed het min der goed door onverwacht te verlie zen van The Gunners: 0-1. Duiveland-The Gunners 0-1: De Trainer De Ridder trots op VCK door Klaas Verspoor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59