Maarten Rinkhoud Maarten Rinkhoud Maarten Rinkhoud Maarten Rinkhoud JANET HAAIJ-VERMAIRE JANET HAAIJ Maria Martina Verwei - Post =S Jannetje Christina Maat JANET Maarten Rinkhoud Pieternella Jans Vermaire Jannie "Helpen wasje leven Voor iedereen stond je klaar Dank voor alles watje hebt gegeven Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar" Met veel verdriet en ongeloof, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van mijn dierbare, bijzondere, unieke man, onze lieve, zorgzame, moedige vader en liefdevolle, trotse opa 18-12-1941 27-2-2016 Riet Rinkhoud - Oele Anne-Mieke en Marcel Marjon en Theo, Donna, Rodi Kleinewei 5, 4464 BL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 2 maart tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Op vrijdag 4 maart vindt de afscheidsbijeenkomst plaats om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - Geen bezoek aan huis - De dood klopte op de deur, maar je deed niet open. Je gaf niet thuis, het wasje nog te vroeg. Hij vertrok, om later in alle hevigheid terug te komen. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Goes: Gré (in herinnering) en Jan Valkier Wolphaartsdijk: Piet en Hanny Rinkhoud Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Maarten Rinkhoud. Wij wensen Rietje en de kinderen heel veel sterkte. Marius en Christa Koole Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze ere-voorzitter tevens mede oprichter van onze vereniging Wij verliezen met hem het boegbeeld van de vereniging. Wij zijn hem dankbaar voor zijn nooit aflatende inzet en enthousiasme. Wij zullen hem missen. Wij wensen Riet, de kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur en de leden van de voetbalvereniging SSV'65 te Goes. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend, trouwe supporter en oud-voorzitter Namens de staf en eerste selectie van SSV'65 wensen wij Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Wij hebben een bijzondere, goede vriend aan de ronde tafel verloren. We gaan je missen Maarten. Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd. De société van SSV '65 Peter, Ron, Ko, Peter, Ad, Henk, Peter, Dave, Jaco, René Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Janet Haaij-Vermaire Wij wensen Sjaak en de (klein)kinderen sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Adri en Joke Haaij-Elzerman Gerjan en Ella Haaij-Quinten Corné en Manuela Vreugde of blijdschap Droefheid of smart Er is een God die hoort Intens verdrietig, maar met diep respect voor de geweldige strijd die zij heeft geleverd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus en schoonzus We bidden om troost en kracht voor Sjaak, de kinderen en kleinkinderen. Goes: M. Vermaire C.A. Vermaire-Meijaard Kloetinge: Ella en Rens Goes: Marjan Bruinisse, 26 februari 2016 Goes, Bruinisse, 21 oktober 1956 26 februari 2016 In liefde en respect zijn we met elkaar toegegroeid naar het afscheid van een leven dat zo intens met mij was verweven. Dankbaar ben ik voor de fijne tijd die we samen mochten genieten van haar zorgzame liefde. Gesterkt door mooie, waardevolle herinneringen. Sjaak Haaij Intens verdrietig laten wij haar los, onze lieve, dierbare ma, die ons - verschillend als wij zijn - aanvaardde... en aan haar hart droeg. Wij hadden haar graag langer gekend, onze zachtmoedige en begripvolle lieve mama en lieve, trotse oma. Haar positieve uitstraling, aanstekelijke lach, haar tomeloze energie, haar warmte voor de ander, haar interesse in echt alles en haar drang naar 'vrijheid' hebben zeer veel gegeven. Zij was voor ons alles wat je zoekt in een echtgenote, mama en oma. Met Janet waren wij gezegend. Alle armen om je heen zijn vasthoudend gericht om je los te laten op weg naar het LICHT Bruinisse, Sjaak Haaij Breda, Maurice Oosterhout, Stefan en Nicole Femke en Lieke Bruinisse, Dominic en Carolien Elisabeth Ooltgensplaat, Justin en Evie Dokter de Kockstraat 58 4311 EN Bruinisse De viering voor het leven van Janet zal gehouden worden woensdag 2 maart om 12.00 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in kerkelijk centrum "Ichtus". Om 14.45 uur begeleiden we Janet naar het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, daar nemen we om 16.00 uur afscheid. Kom zoals je bent... Kleurrijk. Wij zijn zeer geraakt door het overlijden van Janet Haaij- Vermaire Haar betrokkenheid bij ons gezin zullen wij niet vergeten! Wij wensen Sjaak, de kinderen, kleinkinderen, haar ouders en verdere familie heel veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Ab en Bep Verschoor Giso, Jaco, Jenneke lolanda, Susanne, Erjen kleinkinderen Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag, datje haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 6 september 2007 weduwe van Pieter Verwei Kortgene, f Colijnsplaat, 24 maart 1931 26 februari 2016 Middelburg: Anneke en Kees van Gilst - Verwei Marten en Leonoor, Pieter, Suzanne, Victor Maaike en Jasper, Fleur, Lieke, Jort Roelof Wesel: Rinus en Maren Verwei - Munderloh Michael Marcel Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Correspondentieadres: C.J. van Gilst Muddy Watersstraat 11 4337 WL Middelburg 'V De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze ma en schoonma Zij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Hansweert: Lea en Leon van Ertvelde 26 februari 2016 Maartenbroersweg 49, 4417 BK Hansweert Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje te Goes voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. In het hart van mijn gevoel zal ik je nooit vergeten Intens verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, dappere zus Respect en bewondering voor al haar kracht. Marjan Vermaire Jim Morrisonpad 11 4462 LZ Goes Bruinisse, 26 februari 2016 V-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54