Op rondreizen, zeecruises en autovakanties 6 SPORT Van Gaal verontschuldigde zich la ter bij de arbitrage voor zijn emo tionele uithaal, die deed denken aan zijn karatetrap tijdens de Champions League-finale van 1995 met Ajax. Toen beeldde hij een trap van AC Milan-speler Mar cel Desailly uit. De uitvoering van zijn 'val' voor de hoofdtribune was minder stijlvol, maar kreeg eenzelfde warme ontvangst. Voor het eerst in weken scandeerde het publiek massaal zijn naam. „Ik was te emotioneel", vertel de hij later. „Net als de spelers moet ik me beheersen." Arsène Wenger weigerde zich uit te laten over het theater van zijn collega. De trainer van Arsenal hield zijn 'Het is de cultuur hier om talenten in te passen, maar dit was wat teveel van het goede' commentaar zakelijk. „Anders zegt iedereen weer dat ik een slechte verliezer ben", zei hij met een milde grijns op zijn gezicht. De opmerkelijk actie van Van Gaal zorgde voor een passende omlijsting bij de prestatie van Mar cus Rashford. De tiener kreeg don derdag tijdens de warming-up voor de return in de achtste fina les van de Europa League tegen FC Midtjylland ineens een seintje. Anthony Martial kon door klach ten aan zijn hamstrings niet spe len. De 18-jarige aanvaller uit de jeugdopleiding begon in de basis en luisterde zijn debuut op met twee doelpunten (5-1). Gisteren voegde Rashford een nieuw hoofdstuk toe aan zijn nu al bijzondere verhaal. Hij moest te gen Arsenal het gemis van Wayne Rooney en Martial opvangen. We derom nam de magere jongeling de ploeg bij de hand. „Gestoord", blikte hij terug op het duel waarin hij opnieuw twee goals maakte en de derde (van Herrera) voorbereid de. 'Marcus Rashford, he's one of our own', klonk het op de tribunes. „Jonge talenten doen het altijd goed tijdens hun debuut", ver klaarde Van Gaal. „Hun tweede op treden is een ander verhaal. Maar Marcus speelde zowel tegen Mid tjylland als nu sterk. Dat geeft aan dat hij een speciaal talent is." De stormachtige ontwikkeling van Rashford kon voor Van Gaal op geen beter moment komen. Na zeges in de FA Cup, de Europa Lea gue en de Premier League heeft hij in een week tijd de roep om zijn ontslag doen verstommen. En dat terwijl de ziekenboeg van United momenteel uitpuilt. Van Gaal deed noodgedwongen een beroep op onervaren spelers, onder wie Timothy Fosu-Mensah. De Nederlander (18), weggeplukt bij Ajax, maakte gisteren op Old Trafford als invaller voor Marcos Rojo zijn eerste minuten voor Uni ted. „Het is de cultuur hier om ta lenten uit de opleiding in te pas sen", vertelde Van Gaal. „Daarom heeft de club mij denk ik als trai ner aangesteld. Maar dit was mis schien een beetje teveel van het goede." Het publiek op Old Trafford maalde er niet om, zoals ook de slapstick langs de zijlijn op veel waardering kon rekenen. „Soms zijn supporters onverstandig", rea geerde Van Gaal hierop lachend. korting nu v.a reizen nl MANCHESTER UNITED Van Gaal steelt show met fopduik door Ceert Langendorff MANCHESTER. Aangemoedigd door de supporters op Old Trafford haal de Louis van Gaal tijdens Manches ter United-Arsenal (3-2) verhaal bij vierde official Mike Dean. Alexis Sanchez had zich volgens de Neder lander schuldig gemaakt aan een fopduik. Dean vond van niet, waar op Van Gaal zich pardoes liet val len in het gras. Zijn notitieblok hield hij tijdens het stukje cabaret keurig in zijn linkerhand. Louis van Gaal Louis van Gaal heeft zich in het gras laten vallen, om te benadrukken dat Arsenal-speler Alexis Sanchez even daarvoor een schwalbe maakte. foto Reuters Laatste Kijk en vergelijk gerust op stipreizen.nl stipreizen.nl ,^4 ANVR Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer/hut exd. Calamiteitenfonds en reserveringskosten.Actievoorwaarden zie www.stipreizen.nl/actievoorwaarden. Let op: zolang de voorraad strekt! We behouden ons het recht voor om kortingspercentages gedurende de actieperiode te wijzigen. Kortingen gelden alleen voor nieuwe boekingen. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Laatste kans! Maak nu nog zeer voordelig kennis met één van de vele reizen van Stip! Of u nu kiest voor een prachtige rondreis, een droomcruise of een autovakantie, u profiteert alléén vandaag nog van maar liefst 10% extra korting. En op vrijwel alle rondreizen 100% vertrekgarantie! Pakt u de koffers vast? 3-8d. Citytrip Berlijn 4* Design hotel stipreizen.nl/deandb v.a. 75 1/ 8d. Rondreis Karakteristiek Sicilië stipreizen.nl/itrksb v.a. 61 1/ 8d. Cruise Italië, Griekenland Kroatië stipreizen.nl/crcazb v.a. 809 4-15d. Autoreis Meren van Italië stipreizen.nl/itblvb v.a. 8 8d. Cruise Westelijke Middellandse Zee stipreizen.nl/crmwtb v.a. 674 17d. Rondreis Java Bali stipreizen.nl/idjbab v.a. t/ 8-15d. Autoreis Tirol ind. E-bike stipreizen.nl/osgasb v.a. 1! 10d. Cruise van Amsterdam naar Italië stipreizen.nl/crcaws v.a. 674 1/ 18d. Cruise van Italië naar Carribean stipreizen.nl/crcgcb v.a. 1198 t/ 8d. Rondreis Hoogtepunten Roemenië stipreizen.nl/rohrob v.a. 476 t/ 8d. Rondreis Kroatië Montenegro stipreizen.nl/hrkdmb v.a. 697 15d. Rondreis Ontdek Zuid-Afrika stipreizen.nl/zaozab v.a. 12V Bovengenoemde prijzen zijn reeds incl. 10% korting.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 34