itX IDensenlinq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kükookop (Hensenlinq.nl Sien Nagelkerke-de Vos Janet Haaij-Vermaire Hendrik Huisken Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande maandag 29 februari 2016 21 Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Na een kort ziekbed is, op 98-jarige leeftijd, in de liefde rijke omgeving van Zorgcentrum "Gasthuis", gelukkig en vredig overleden mijn moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Geert Nagelkerke Jan en André Daniël en Ruby Lenie (in liefdevolle herinnering Theo de Ridder Goes, 27 februari 2016 Correspondentieadres: Soldaatje 27, 1562 LR Krommenie De uitvaartdienst, waarbij u welkom bent, wordt gehouden op vrijdag 4 maart om 13.30 uur in de parochie van de Heilige Maria Magdalena aan de Singelstraat 7 te Goes. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 13.00 tot 13.20 uur in de kapel van voornoemde parochie. In aansluiting op de uitvaartdienst begeleiden we haar naar het crematorium te Middelburg aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 waar om 15.00 uur de afsluiting van de uitvaartdienst zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Sjaak en de (klein)kinderen sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Adri en Joke Haaij-Elzerman Gerjan en Ella Haaij-Quinten Corné en Manuela Na moeilijke jaren van ziekte is onze zwager en oom van ons heengegaan echtgenoot van Sien Dekker, in de leeftijd van 81 jaar Corrie Dekker - de Koeijer Tannie Dekker - de Kam Sjaan Dekker - Siereveld Nel Dekker - de Groot Mina Dekker - Maljaars Piet en Jo Dekker - Moens Mien Dekker Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. V volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 21