m t X X Familieberichten O IDensenlinq.nl ÜyaflailsiJ Johnny Bakker A René Maria Martens René Martens 19 maandag 29 februari 2016 Anna Apolonia de Rijcke-Platjouw John Bakker Maria Martina Verwei - Post Petrus Jacobus de Rijcke Erna Virgenie Paulina de Maesschalck - Oubrie René Martens kijk ook op Het is moeilijk te hopen voor een zieke, van wie je weet hij redt het niet. Je streelt zijn wangen, ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat toch nog plotseling kwam. Omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Terneuzen, 29 februari 1964 t Hoek, 26 februari 2016 Echtgenoot van: Belinda Bakker - Dierickx Vader van: Saskia en Enrico Wesley Zoon van: Kees t en Jannie Bakker - Schouten Schoonzoon van: Hennie t en Ria Dierickx - Duerinck Mauritsfort 24, 4542 LB Hoek De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 3 maart om 15.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan UZ Gent, dr. de Smet en thuisverpleging ZorgSaam Hoek voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met veel verdriet in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom Hoek: Jacky Silvia Eric Claudia Jason, Manon Bianca Peter Kimberly Niels, Yannick Martin Rianda Dyon, Thimo Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag, datje haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 6 september 2007 weduwe van Pieter Verwei Kortgene, 24 maart 1931 f Colijnsplaat, 26 februari 2016 Middelburg: Anneke en Kees van Gilst - Verwei Marten en Leonoor, Pieter, Suzanne, Victor Maaike en Jasper, Fleur, Lieke, Jort Roelof Wesel: Rinus en Maren Verwei - Munderloh Michael Marcel Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Correspondentieadres: C.J. van Gilst Muddy Watersstraat 11 4337 WL Middelburg De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden overleed zacht en kalm onze lieve ma, oma en overgroot-oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Axel: Paul en Patricia Axel: Antoine en Lydie Axel: Emmy t en Eric Wachtebeke: Irene en Dirk Oscar Axel: George en Lucia Klein - en achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van "de Molenhof" te Zaamslag dankbaar voor hun goede zorgen. 27 februari 2016 Correspondentieadres: Trompstraat 10, 4571 BL Axel U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 1 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 2 maart om 12.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een langzaam verval van krachten, voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken, is rustig van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 12 juli 1979 weduwe van Richard de Maesschalck Biervliet, 10 januari 1925 Sluiskil: Terneuzen: Sluiskil: t Terneuzen, 27 februari 2016 Ronny en Marlies de Maesschalck Wijnand Nadia Timo, Max Sluiskil: Johan de Maesschalck t Spoorstraat 65, 4541 AH Sluiskil De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 4 maart om 10.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan het personeel van "De Blide" voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hand in hand zijn we gegaan tot aan de drempel, onze wegen gescheiden, maar voor altijd in ons hart. Hij, die zo van het leven hield en er zo voor heeft gevochten, is in de leeftijd van 60 jaar tot ons grote verdriet van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en geweldige opa echtgenoot van Nel van der Minnen *11-09-1955, Koewacht t 26-02-2016, Koewacht Nel Martens - van der Minnen Wendy V en David, Jens Maaike en Ronald Molenweg 31, 4567 CW Koewacht De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 3 maart om 13.30 uur in de rk-Kerk, H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht. Aansluitend aan de plechtigheid zullen we René gaan begraven op de begraafplaats achter de kerk. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven we kennis van het overlijden van mijn lieve schoonzoon,onze lieve broer, zwager en oom Breskens: Ma van der Minnen Breskens: Sjack van der Minnen Amsterdam: Anita Martens Terneuzen: Piet en Hannie Martens-van Boven Hulst: Wies en Marleen Martens-Goossens Walsoorden: Fien en Fons Vervaet-Martens Zoetermeer: Frans en Juliette Martens-Hein Oost-Souburg: Greet en Leon Pleunis-Martens Koewacht: Chris en Greetje Martens-van Damme Rotterdam: Etien t Koewacht: Fonny en Linda Martens-Timmerman Koewacht: Patrick Martens t Neven en nichten Nel en kinderen we zullen er altijd voor jullie zijn. Diep aangedaan hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze penningmeester We wensen Nel, Wendy, David en Jens, Maaike en Ronald heel veel sterkte toe, om dit grote verlies te dragen. Namens Bestuur en Leden van Vogelvereniging De Vlaamse Gaai Clinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20